Zentiva Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Zentiva Personel Alımı Yapacak

Zentiva’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Zentiva bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Zentiva personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Zentiva iş başvurusu

Firma Hakkında

Avrupa’nın en büyük ilaç firmalarından birinin bünyesinde faaliyet gösteren Zentiva eleman alımı yapacak. Dünya’da 35 farklı ülkede ilaç üretiminde önemli katkıları bulunan firma Türkiye’de bulunan üretim tesisleri için Zentiva işçi alımı yaparak üretim hızını arttırmayı planlıyor.

Lüleburgaz üretim tesisleri ve farklı bölgelerinde çalışmak üzere Zentiva personel alımı yapacak. Türkiye’yi ilaç sektöründe öncü ülkelerden biri yapmayı hedefleyen firma Türk ilaç sanayinin potansiyelinin oldukça fazla olduğunu dile getirdi. Türk piyasasına yeni giriş yapmasına rağmen kısa sürede büyüyeceği düşünülen Zentiva engelli personel alımı ile de ilgileniyor.

Çek asıllı firma Avrupa kaynaklı çalışma geleneği ile ön plana çıktığı için oldukça yoğun bir iş temposu içerisinde önemli bir kariyer basamağı olarak görülmektedir. Genel olarak düzenli bir çalışma sistemi benimseyen Zentiva izin günleri pozisyonlara göre değişim gösteriyor.

Personellere ödenen ücretlere bakıldığında ise oldukça farklılık gösteren bir düzeye sahip olmasına rağmen asgari düzeyin üstünde görülmektedir

Zentiva İş İlanları

Açık ihtiyacı doğrultusunda personel alımı gerçekleştirmek amacıyla Zentiva iş ilanları genellikle internet üzerinden yayınlanmaktadır. Ayrıca kariyer sitelerinde devamlı olarak duran Türkiye geneli Zentiva iş ilanı tecrübeli ya da tecrübesiz herkesin başvurusuna açık. Ayrıca güvenlik ihtiyaçları için Zentiva güvenlik alımı ile ilgili iş ilanları da yayınlamaktadır.

Zentiva İş Başvurusu Formu

Zentiva iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Personel ihtiyacını Zentiva insan kaynakları bünyesinde gerçekleştirdiği mülakatlarla gideren Zentiva iş başvurusu için sadece internet üzerinden kariyer sitelerini kullanmaktadır. Site üzerinden doldurulan Zentiva iş başvuru formu ile birlikte başvuru gerçekleşebilmektedir.

Başvuru için tıklayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*