Yasa Denizcilik Personel Alımı ve İş İlanları 2021

1999 Nisan ayında kurulan firma sürekli olarak filosunu büyüterek denizcilik faaliyetlerine devam etmiştir. Firmanın sahip olduğu tüm gemiler Uluslararası Güvenlik Yönetimi Kodu altında işletilmektedir. Sahip olduğu gemilerin sektörde ihtiyaç duyulan sertifikaları da bulunmaktadır. Prensipleri gereği İş Sağlığı Standartları, Kalite ve Çevre Yönetimi ve Güvenlik prosedürlerini titizlikle uygulamaktadırlar.

Yasa Denizcilik İş İlanları

Yasa Denizcilik İş İlanları konusuna geçmeden önce firmanın iş güvenliği, kalite gibi konularda prensip sahibi olduğundan ve bunun sağladıkları istihdamları da etkiliyor olduğundan bahsetmemiz gerekiyor. Başlıca hedefleri arasında personellerinin güvenliği yer alan firmada bu konuda gerekli aksiyonların alınması için ihtiyaç duyulan tüm yatırımların eksiksiz bir şekilde yapılıyor olduğunu söyleyebiliriz.

Dünya çapında hizmet veren firmanın faaliyet gösterdiği her alanda istikrarlı bir büyümeye sahip olması ve önceden belirlemiş oldukları hedeflere uyuyor olabilmeleri müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olmalarıyla alakalıdır. Müşteri memnuniyetini sağlıyor olabilmek ise şüphesiz personellerin sosyal şartlarının ve maaş skalalarının ortalamanın üstünde tutulmasıyla alakası vardır. Yasa Denizcilik hizmetlerini sürekli olarak müşterilerin ihtiyaçlarını yönelik geliştirmektedir.

Bu konuda herhangi bir konuda eksiklerinin kalmaması adına personellerinin ihtiyacı olan eğitimleri de vermektedir. Yani Yasa Denizcilik ile çalışıyor olmak sürekli kendini geliştiren bir personel olunması neticesinde kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanıyor olmasını da sağlamaktadır. Yani firmanın açık pozisyonunda kişinin kendisine yer bulması kariyer açısından avantaj sağlayacaktır.

Nasıl Başvurulur?

Yasa Denizcilik açık olan pozisyonlara büyük kitlelerin başvuruyor olmasını önemseyen bir firmadır. Bu nedenle hem kendi internet sayfaları üzerinden hem de kariyer siteleri aracılığı ile başvuruları kabul etmektedir.

Yasa Denizcilik İş İlanları için kendi sayfaları üzerinden başvuru yapmak isteyen kişilerin https://www.yasaholding.com/tr/ik-basvuru-formu adresi üzerinden ilerlemeleri gerekmektedir.

Kariyer sitelerini tercih eden adaylar ise https://www.kariyer.net/firma-profil/yasa-holding-a-s-ya-sa-gemi-isletmeciligi-ve-ti-159321-83973 adresini kullanabilirler.

Yasa Denizcilik İhtiyaç Duyulan Personel Özellikleri

 • Ekip çalışmasına yatkın olmalıdır.
 • Başvurulacak pozisyona göre değişiklik gösterse de genellikle yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli olmamalıdır.
 • Kendini geliştirmeye istekli olmalıdır.

Çalışabilecek Pozisyonlar

Kuru Yük Gemi Personeli: Gemideki donanımların kontrollerini sağlar. Kontroller sonrasında gerek duyulan aksiyonları alır.

Tanker Gemi Personeli: Tanker gemilerinde ihtiyaç duyulan bölümlere donanımların ihtiyacı olan periyodik kontrollerin yapılmasını sağlar.

Ofis Personeli: Gemi ortamında değil de ofis ortamında firmanın faaliyet alanlarında ihtiyaç duyulanr organizasyonları sağlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 24 saat ( Vardiya Sistemi )

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

23 yorum

 1. Merhaba, Ben Cesur Alan. Endüstri meslek lisesi Makina Bakım Onarım mezunuyum. Gemi – yağcısı olarak, 7 sertifikam var. Daha önce herhangi bir gemiye çıkmadım. Saygın ve itibar sahibi firmanızla çalışmayı beyan ederim. Saygılarımla. Teşekkür ederim.

 2. İyi günler ben Ahçı Ahmet koç Gaziantepliyim 33 yaş Gemilerde kuruyük Tanker olmak üzere 11 aylık hizmetimvar karada 12 senelik Ahçıyım otel turizim teçrübem var hijyene ve kaliteye önem veriyorum sizin gibi iyi firmalarla çalışmak istiyorum saygılarımı arzederim 05376334186

 3. Merhabalar ben lokman gençoğlu aşçıbaşıyım. Yaklaşık 20 sene gemilerde çalıştım. İş tecrübem var evraklarım tam. 0537 643 53 60 cep telefonum. Her an işe çıkmaya hazırım.

 4. Meraba ben ahmet tun 22 yaşın dayım kamorot belgem var evraklarım hepsi tam eksiksiz askerlik bittir dim iş arıyorum konturat attıhım firmadan refarans ala bilirsiniz bu numaradan bana ulasa bilirsiniz 5538784186

 5. İsmim nurdoğan 20 yıllık aşçiyim bütün evraklarım tamam tankerve kimyasal sertifikalarim var ve sizinle çalışmak tecrübelerine güveniyorum ve daha önce gemi deneyimim yok

 6. Dökme gemilerde 30 yıllık geçmişim var evraklarımın hepsi tamamdır son çalıştığım firma TURKON’dur.Referans olarak Turkondan iletişime geçilebilir
  05339254059(TORKON PERSONEL MDR)
  05318526544(CEMALETTİN ÖZTÜRK USTA GEMİCİ)

 7. 1994 yilindan beri gemilerde calismaktayim tanker tecrubem var sizinle calismak istiyorum tum evraklarim tam abd vize var on yillik mk lostromosuyum uygun gordugunuz taktirde is basi yapabilirim 0531 6014087

 8. Ben KUTAY sizinle çalışmak istiyorum.Cüzdanım ve sağlıkta karnem var.Yeterliliğim hem elektrikçi hemde yağcıdır.Çanakkalede 3 ay erdemler 6,1 ayda eski hisar topçular da erdemler
  diye bir gemide çalıştım.26 günlük hizmet belgesini aldım. Numaram 05366692641

 9. Toplam 11 ay arabalı ıdo ve turyolda çalıştım can kurtarma seyir vardiyam vardır yurt dışı gemilerinde çalışmak için ayrıldım umarım değerlendirirsiniz 05392291225

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*