Vatan Kablo Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Vatan Kablo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vatan Kablo bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Vatan Kablo personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vatan Kablo, ülkemizin önde gelen ve en köklü kablo firmalarının en başında gelmektedir. 1975yılında Tekirdağ Çorlu’da kurulmuş olan firma, tüm Türkiye içerisinde çok büyük oranda çeşitli faaliyetler göstermektedir. Türkiye’nin öncü kablo firmaları arasında bulunmasıyla sektöründe tanınmış olan Vatan Kablo, kendi alanında çok büyük işler başarmakta ve 400’ü aşkın personeline de direkt olarak gelir kaynağı olmaktadır. Uzun süredir kendi sektöründe hizmetlerine devam eden firma, kablo üretim ve kablo satış hizmetleri alanındaki lider firmalar arasında bulunmaktadır.

Vatan Kablo Personel Alımı ve İş İlanları

Vatan Kablo İş İlanları

Türkiye içerisinde hizmet vermekte olan en nitelikli ve en köklü kablo üretim markalarının başında gelen Vatan Kablo, günümüzde en çok personel çalıştıran firmalarında başında gelmektedir. Ayrıca Vatan Kablo firması bünyesinde birçok adayın hayallerini süsleyen çeşitli iş pozisyonları da yer almaktadır. Bu kapsamda markanın resmi web sitesi vasıtasıyla düzenli olarak yayınlanan iş ilanları adayların işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Ayrıca iş adayı bireyler; firma web sitesinde yer alan genel iletişim bölümü ile markanın insan kaynaklarına da hemen ulaşabilmektedir.

fatgpt
No Pozisyon Lokasyon
1 Elektrik ve Mekanik Bakım Teknisyeni Tekirdağ
2 Üretim Elemanı Tekirdağ
3 Yurt Dışı İhracat Satış Temsilcisi İstanbul(Avr.)
4 Bakım Mühendisi Tekirdağ

Nasıl Başvurulur?

Vatan Kablo firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen bireyler, ilk önce söz konusu firmanın resmi web sitesindeki eleman iş alım ve açık iş pozisyonları bölümünü takip etmelidir. Adaylar, Vatan Kablo bünyesindeki açık iş pozisyonlarını gösteren başka çeşitli eleman alım sitelerine de göz atabilir ve mevzu bahis firma adını web sitesi üzerinden kolayca aratarak marka bünyesindeki çeşitli açık eleman kadrolarını rahatlıkla inceleyebilirler

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Elektrik Teknisyeni: Elektrik teknisyeni unvanına sahip olan bu tip bireyler, elektrik alanındaki uzmanlıklarına göre pek çok çeşitli arıza, tamir ve bakım hizmetleri kapsamında birçok kalifiye ve nitelikli çalışma gerçekleştirmektedir.
  • Mühendis: Özelleşmiş olduğu kendi alanında insanların faydasına pek çok çeşitli teknik ürün ve hizmet geliştirmek ile yükümlü olan bu bireyler, çeşitli mesleki donanımlarını halkın ve kamunun doğrudan faydasına sunmakla sorumludurlar.
  • Firma Satış Temsilcisi: Firmanın sunmuş olduğu çeşitli ürün ve hizmetleri bireylere sunmayı amaçlayan bu meslek grubuna mensup kişiler, envaiçeşit meslek profesyonelleri ve bazı potansiyel alıcılarla direkt olarak iletişim halindedirler. Bu bireyler, söz konusu firma bünyesindeki çeşitli ürün ve hizmet sunumları hakkında genel müşteri kitlesine detaylı bilgi verirler.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18 Yaş (Minimum).

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye geneli.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

4 Comments

  1. lise mezunuyum. bünyenizde vardiyalı-vardiasız fazla mesai ile sizlerle çalışmak istiyorum.(05367742198)

  2. merhaba ben işitme ve konuşma oldum evliyim 1 çocuk var çalışmak istiyorum yardım olun arz ederim

  3. Adana guneydogu doguanadolu bolgesinde sizinle calismak istiyorum bilginize arz ederim.iyi calismalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*