İsfanbul(Vialand) Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Yeni adıyla İsfanbul olan Vialand, farklı dönemlerde Vialand iş ilanı vermektedir. Eğer firmaya katılmak istiyorsanız, bunları inceleyerek bilgilerinize en uygun ilana başvuru yapabilirsiniz. Güncel olarak ilanlar mevcut olup, bunlar Kariyer.net üzerinde görülebilmektedir. Vialand iş başvurusu buradan kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bunun için söz konusu platformda bir üyelik hesabınız olmalıdır. Böylece hem Vialand iş ilanları hakkında tüm ayrıntıları görebilir, hem de başvuru yapabilirsiniz. İşlemleri yaptıktan sonra, kurum yetkileri gerekli incelemelerin yapacak, uyumlu gördüğü adayları bilgilendirecektir.

Böylece mülakat için çağrılar da yapılır. Eğer olumlu görülürseniz, sizinle irtibat kurulacaktır.

Sektör Tema Park
Kuruluş Yılı 2013
Çalışan Sayısı 1000
Web Sitesi https://isfanbul.com/
Açık Pozisyon 5

İsfanbul Personel Alımı Yapacak

Vialand ile çalışmak istiyorsanız, yılın farklı dönemlerinde değerlendirebileceğiniz fırsatlar ortaya çıkmaktadır. Tüm iş ilanları gibi bunlarda kapanma zamanlarına sahiptir. Dolayısıyla ilanları sürekli incelemeniz gerekir.

Bu bağlamda kurum, Kariyer.net üzerinde güncel ilanlara sahiptir. Bunları kullanarak, gerekli başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İsfanbul İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Kariyer.net günümüzde birçok kişi tarafından iş bulmak için kullanılmaktadır. İçerisinde Vialand’ın da iş duyuruları bulunmaktadır. Bunlar açıklamaları ile birlikte şu şekildedir;

 1. Gişe Asistanı: Tercihen Arapça ve İngilizce bilme, misafir odaklı, sorumluluk sahibi olma, esnek çalışma saatlerine uyumlu bulunma gibi nitelikler aranmaktadır.
 2. Misafir İlişkileri Asistanı: İnsan ilişkilerinde başarılı, diksiyonu düzgün olma, tercihen İngilizce ve Arapça bilme ve bilgisayar bilgisi mevcut olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 3. Park Operasyon Ünite Asistanı: Güvenlik, sorumluluk ve görev bilinci bulundurma, tercihen Arapça ve İngilizce bilme, çözüm üretebilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Sistem ve Network Uzmanı: Cisco Call Manager yönetimi bilme, raporlama, iş takibi ve dokümantasyon üzerine bilgili olma, B sınıfı ehliyet bulundurma gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Elektrik Teknisyeni: Konusunda minimum 5 sene deneyimi olma, tercihen Ekat belgesi olma, askerliği tamamlamış olma gibi nitelikler aranmaktadır.
Sistem ve Network Uzmanı Başvur İstanbul(Avr.)(Eyüp)
Gişe Asistanı Başvur İstanbul(Avr.)(Eyüp)
Misafir İlişkileri Asistanı Başvur İstanbul(Avr.)(Eyüp)
Park Operasyon Ünite Asistanı Başvur İstanbul(Avr.)(Eyüp)
Elektrik Teknisyeni Başvur İstanbul(Avr.)(Eyüp)

Başvurmadan önce bu konuda ayrıntılı bilgiye sahip olmanız gerekir. Eğer Kariyer.net üzerindeki Vialand hesabını ziyaret ederseniz, nitelikler ve sorumlulukları tam olarak görebilirsiniz.

İsfanbul İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vialand başvurusu online sistemler üzerinden çok kısa sürede yapılabilmektedir. Bunun için şu işlemleri takip etmeniz yeterlidir;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/isfanbul-3465-70341 adresini takip edin.
 2. Hesabınızda oturum açın. Hesabınız yoksa yeni bir tane açın.
 3. Başvuru öncesine özgeçmiş dosyanızı güncelleyin.
 4. İsfanbul hesabına girerek, yetenekleriniz ile uyulan pozisyona başvuru yapın.

Eğer bu adımları takip ederseniz, başvuru tamamlanır. Ardından yapmanız gereken bir şey olmadığı için, beklemeniz yeterlidir. Yollamış olduğunuz bilgiler kapsamında firma yetkilileri CV’nizi değerlendirecektir. Şayet sizi olumlu görürse, irtibat kurarak sözlü sınav, mülakat için bilgilendirecektir.

İşe alınmak için bunu da tamamlamanız gerekir. Adından yeni meslek hayatınıza başlayabilirsiniz.

3 Comments

 1. merhaba tema park ben operatörluk yapmak istiyorum lütfen en kısa zamanda ulaşın haber verin teşekırler

 2. merhabalar. Aksaray üniversitesi ön lisans turizm ve otel işletmeciliği programı mezunuyum. sizinle çalışmak istiyorum.
  GSM: (0)538 550 1458

 3. merhaba ben Mehmet sizinle beraber çalışmak istiyorum daha önce mağazalarda depo elemanı olarak çalıştım yaklaşık 1 yıldır boştayım iş arıyorum bulamıyorum ilgilenirseniz sevinirim yüzde elli engelli durumum var raporluyum epsilepsi nöroloji hastalıkları ama yüzde seksen iyim inşallah daha iyi olurum ilaçlarımı kullanmaya devam ediyorum hiçbir rahatsızlığım tutmuyor enkısa zamanda sizlerden haber bekliyorum bu numaradan bana ulaşabilirsiniz cep 05398204162

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*