Şişecam Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Şişecam’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Şişecam bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Şişecam personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Şişecam 1935 yılında ülkemizin cam ihtiyacını karşılamak amacıyla kurulmuş ve sekteye uğramadan bu günlere kadar istikrarlı bir şekilde bu hizmetleri sürdürmüş bir firmadır. İstanbul’un Paşabahçe semtinde kurulmuş ve 1960 yılından sonra da ülke sınırlarını aşarak dünya pazarlarına açılmıştır. Dört kategoride cam imalatı yapmaktadır.

Bunlar; temel cam, otomotiv cam, enerji camı ve beyaz eşya camıdır. Dünyada 5. Avrupa’da ise birinci sırada yer almaktadır. 13 ülkede faaliyet gösteren firma 150 ülkeye hizmetlerini ulaştırmaktadır. Küresel çapta bilinilirliği olan ve her geçen gün daha da büyüyen firma Pazar payını istikrarlı bir biçimde arttırmaktadır.

Şişecam iş başvurusu

Şişecam İş İlanları

Bireye ve çevreye saygılı olmayı prensip edinmiş bir firma olarak hem çalışanlarının hem de doğanın hakkını gözetecek şekilde imalat faaliyetlerini yürütmektedir. Dünya çapında hizmet veren firma ara ara personel alımı yapmaktadır. 85 yıllık bir deneyime sahip olan firma bünyesinde 20.000 üzerinde çalışana istihdam sağlamaktadır. Maaş uygulamasını minimum asgari ücrette tutarak, iş pozisyonlarına göre maaş ödemesi yapmaktadır. Firma çalışanlarına en başta olumlu bir çalışma ortamı sunmaktadır.

fatgpt
No Pozisyon Lokasyon
1 Bölge Analitik Destek Teknisyeni Bursa
2 Ürün Tasarım Sorumlusu (Sözleşmeli) İstanbul(Asya)
3 Bakım Onarım Mühendisi İstanbul(Asya)
4 Mağaza Yönetici Yardımcısı (Bursa) Bursa
5 Genel Muhasebe Yetkilisi İstanbul(Asya)
6 Ürün Tasarım Sorumlusu İstanbul(Asya)
7 Yurtdışı Alacaklar Yetkilisi İstanbul(Asya)
8 Enerji Üretim Teknisyeni Kırklareli
9 HR Process Associate İstanbul(Asya)
10 İdari İşler Yetkilisi Kırklareli
11 Çevre Mühendisi Kırklareli
12 Mağaza Satış Danışmanı Antalya
13 İşyeri Hekimi Mersin
14 Güvenlik Teknolojileri Uzmanı İstanbul(Asya)
15 Career Management Specialist İstanbul(Asya)
16 Kalite Güvence Teknisyeni Mersin
17 Occupational Health&Safety Specialist Mersin
18 Occupational Health&Safety Specialist Mersin

Firma sahip olduğu başarının kaynağı olarak çalışanlarının olduğuna inanmaktadır. Bu doğrultuda çalışanları için faydalı olacak inovasyon kültürünü desteklemektedir. Çalışanlarına iyi ve motive edici bir iş ortamı sağlamak maksadıyla insan kaynakları süreci ve sistemini devamlı olarak geliştirmektedir. Başvuru yapacak adayların kariyerleri açısından bu firmanın bünyesinde çalışmak kaçınılmaz bir fırsattır.

Nasıl Başvurulur?

Firma bünyesine katacağı adaylarda; vizyon sahibi, kurum değerlerini benimseyen ve sahip çıkan, takım çalışmasına uyumlu olan ve geleceğe yönelik çalışan özellikler aramaktadır. Başvuru yapacak adaylar firmanın web sayfasındaki insan kaynakları bölümündeki kariyer kısmında yer alan başvurudan yapabilirler. Bunun dışında hazır bir CV ile firmaya bizzat başvuru yaparak yüz yüze de görüşebilirler. Açık pozisyonları ayrıca web sayfasından görerek müracaat edilebilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Elektrik Elektronik Bakım Onarım Mühendisi
  • Muhasebe Sorumlusu

Pozisyon Açıklamaları:

  • Elektrik Elektronik Bakım Onarım Mühendisi: Ekipman ve tesisat onarımını yapmakla mükelleftir.
  • Muhasebe Sorumlusu: Genel olarak muhasebe defterlerini tutar. Ayrıca firmanın banka ya da kredi hesapları ile ilgilenir ve bunların yıllık denetimini yapar. Periyodik olarak muhasebe faaliyetlerini yürütür.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri:Hafta içi:07.30 – 16.30 Bu çalışma saatleri dışında hafta sonu çalışmaları ve vardiyalı çalışma saatleri de uygulanmaktadır.

Alım Yapılacak Şehirler:İstanbul, Lüleburgaz, Mersin, Ankara,  Kırklareli, Eskişehir, Denizli, Bursa.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

7 Comments

  1. slm ben salih eraydın..a2.b.e.d.sürücü belgelerim src.psikoteknık belgem.dıgıtal tagograf sürücü belgem.mevcuttur..mersin merkez ikametgeh edıyorum uzun yol şoförüyümm..05319780252…

  2. ben öyle çok okumuş biri değilim yanlızca temizlik görevlisi paketleme gibi işler yapa bilirim. eğer personel almak gibi bir düşünceniz olursa değerlendirmenizi arz ederim .

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*