İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Seferihisar Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

İzmir’in, Seferihisar bölgesi yerli ve yabancı yatırımlarla birlikte ufak çaplı bir cazibe merkezi haline gelmesine neden olmuştur. Bölgede varlığını hissettirmek, yatırımlara aracılık etmek, projeler sunmak ve önemli yatırımlar yapmak isteyen Seferihisar belediyesi de, bu konuda ciddi hizmetlerle bölge halkının karşısına çıkmaktadır.

Seferihisar belediyesi işçi alımı ile de bölge halkına sadece hizmet değil, istihdam konusunda da ciddi katkılar sağlamaktadır.

Seferihisar belediyesi işçi alımı

İzmir Seferihisar Belediyesi Personel Alımı

Seferihisar belediyesi personel alımı ilanları, belediyenin bölgeye istihdam konusunda ne gibi katkılar sağladığının en önemli göstergelerinden biridir.

Bunun yanı sıra Seferihisar belediyesi, bölgenin bir marka değerinin oluşmasına, bölgenin hem İzmir genelinde hem Ege bölgesi genelinde hem de Türkiye genelinde tanınmasına büyük önem vermektedir.

Bu nedenle de sürekli olarak çalışmalar yürütmekte ve bu çalışmaların yürütülmesi adına ise bünyesine yeni yüzler katmaktadır. Seferihisar insan kaynakları, özellikle son dönemlerde adından sıkça söz ettirmekte ve yapmış olduğu alımlarla daha fazla mesai harcamaktadır.

İzmir Seferihisar Belediyesi İş İlanları

Seferihisar belediyesi iş ilanları, her kategoride iş arayan kişilerin karşısına çıkabilmektedir. Belediyenin hizmetlerinin çok geniş olduğu bilinirken, haliyle iş ilanlarının skalasının da aynı genişlikte olacağını söylemek mümkündür. Vasıflı veya vasıfsız fark etmeksizin, her türlü bireyin belediye bünyesinde istihdam edildiği görülmektedir.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak ve Seferihisar belediyesi iş başvurusu yapmak istiyorsanız, belediyenin ilan verdiği kaynaklarla, İŞKUR’la ve belediyenin insan kaynaklarıyla iletişim halinde olabilirsiniz.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

İzmir Seferihisar Belediyesi Memur Alımı

Seferihisar belediyesi memur alımı, iş ilanları arasında en büyük önem taşıyan ilanlardan biridir. Belediye bünyesinde çalışmak isteyen birçok memur adayı bulunurken, bu memur adaylarının mutlak suretle bir vasfa sahip olmaları gerekmektedir.

Eğitim düzeyi, iş tecrübeleri, nitelikler ve daha birçok unsur bu alımlarda öne çıkarken, belediye bünyesinde memur olabilmek adına Seferihisar belediyesi iş başvuru formu içerisinde yer alan her türlü referans, bu alımlarda şansınızın daha da çok artmasına neden olacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Seferihisar İş İlanları

Seferihisar iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Seferihisar iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Seferihisar iş ilanları

 • İzmir Optımum AVM – Satış Danışmanları
 • Gratis Sezonluk Satış Danışmanı – Seferihisar
 • Starbucks Barista / İzmir Urla
 • Starbucks Vardiya Müdürü / Urla – Seferihisar

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Seferihisar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir