Sancaktepe Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sancaktepe Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un fethinden sonra kurulduğu tahmin edilen Sancaktepe’nin 2008 yılında ilçe statüsünü aldığı bilinmektedir.

Sancaktepe Belediyesi, ilçenin sahip olduğu kaynakların etkin ve verimli kullanımını sağlamak, kent insanının sosyal ve kültürel yaşamını desteklemek, bilgiye dayalı yüksek standartlarda hizmet üretmek, doğal, kültürel ve tarihi değerlere sahip çıkarak gelecek nesillere yaşanabilir bir Sancaktepe bırakmak amacıyla yatırımlar yapmaktadır.

Bu yatırımlar kapsamında yeni personellere ihtiyaç duyan kurum, yakın zaman içerisinde çeşitli niteliklerde personel alımı yapacak.

Sancaktepe Belediyesi Personel Alımı

Sancaktepe Belediyesi İşçi Alımı

Sancaktepe’de işsizliğe yönelik yeni istihdam alanları oluşturulurken gerçekleştirilen etkin projelerle Sancaktepeliler için iş imkânı oluşturan Sancaktepe Belediyesi bünyesinde Kariyer Merkezi kurarak vatandaşlarına, ülke ekonomisine ve istihdam artış oranına katkı sağlamanın yanı sıra vatandaşlarının iş bulmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu sebeple kendi kadrosuna da çok sayıda personel alacak olan kurumun, bu personellerini sözleşmeli işçi olarak istihdam etmesi beklenmektedir.

Sancaktepe Belediyesi Memur Alımı

Belediye bünyesinde aynı zamanda memur alımı da yapılmaktadır. Sancaktepe Belediyesi memur alımı da tıpkı diğer belediyelerde de olduğu gibi belediyenin resmi web sitesi üzerinden duyurulmaktadır. Yapılan duyurularda alınması planlanan memur adedi, memurun görev üstleneceği çalışma alanı ve sağlaması gereken şartları gibi tüm ayrıntılara yer verilmektedir.

Sancaktepe Belediyesi memur alımı başvuruları oldukça fazla olmaktadır. Bu nedenle de rakiplerin arasından sıyrılmak isteyen adayların özellikle de istenilen şartlara odaklanması ve bu şartları en iyi bir şekilde karşılaması, bir adım ön plana çıkabilmek açısından önemli olacaktır.

Memur alımlarında dikkate değer bir diğer önemli kriter de eğitim durumu olabilmektedir. Eğitim durumu şartı genellikle “en az” şeklindeki bir uyarı ile belirtilir ve başvuruda bulunacak adayların, belirtilen minimum eğitim seviyesini karşılıyor olması gerekir ki bu seviye genellikle orta öğretim (lise) olmaktadır.

Sancaktepe İş İlanları

Sancaktepe Belediyesi İş İlanları

Kentlilik bilincini artırarak hesap verilebilirliği yüksek, çevreci ve insan odaklı bir belediye oluşturmak hedefiyle yatırım alanlarını büyüten ve bu kapsamda personel alımı yapacak olan kurum, bu husustaki tüm şartlarını internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyuracak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Sancaktepe Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sancaktepe Belediyesi’nin sağlayacağı imkânlar dâhilinde belediye personeli olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı personel alım ilanlarını ve şartlarını dikkatli bir şekilde incelemeleri gerekmektedir.

Belediyenin aradığı pozisyonlarda çalışmak üzere uygun olduğunu düşünen adayların Sancaktepe Belediyesi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurusunu gerçekleştirmesi ve belediyenin insan kaynakları birimi tarafından dönüş yapılmasını beklemeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Sancaktepe iş ilanları;

 • SANCAKTEPE TEMİZLİK ELEMANI
 • Aşçı ve Temizlik Görevlisi
 • Resepsiyon Görevlisi
 • Depo Sorumlusu
 • Depo Elemanı – TPR

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sancaktepe iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*