Rekor Dokuma Personel Alımı ve İş İlanları 2023

rekor-dokuma-personel-alimi

Rekor Dokuma personel alımı yapacak!

Rekor Dokuma iş başvurusu yaparak sizde Rekor Dokuma’ın gücünden güç alabilirsiniz. Rekor Dokuma personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Rekor Dokuma eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Rekor Dokuma insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Rekor Dokumacılık A.Ş. 1946 yılında kurulmuş olup, Türkiye’nin en gelişmiş ve en modern tesisleriyle başta döşemelik, perdelik ve tül olmak üzere her türlü dekorasyona yönelik kumaş dokuma sektöründe değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Modern teknoloji ve entegre tesislerinin büyüklüğünden dolayı 35.000 m2 ’lik Rekor 1’e ilave, Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan “Bursa Organize Sanayi Bölgesi”ndeki 52.000 m2’si kapalı, toplam 100.000 m2’lik Rekor 2’de, 2003 yılından beri faaliyette bulunmaktadır.

İlk tekstil üreticilerinden biri olan Rekor Dokumacılık; 67 yıllık tecrübesi, tüm faaliyetlerinde kullandığı ileri teknolojisi ve eğitimli genç dinamik kadrosu ile yılda 8.400.000 metre kumaş üretebilmektedir. Kendi bünyesinde yıllık 1800 ton şönil ve fantezi iplik üretimi, armürlü ve jakarlı dokuma, iplik ve kumaş boyama prosesleri ve tüm apre işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca; iplik, boya, dokuma ve apre proseslerinin her aşamasında kendi laboratuarlarında her türlü analizi yapabilme yeteneğine sahiptir. Tüm işlemlerini bir çatı altında toplayan Rekor, rekabeti her daim bir adım önde tutarak zamanında, kaliteli, güvenilir ve üstün hizmet kalitesiyle bilinmektedir.

Son teknoloji ile donatılmış Ar-Ge, tasarım bölümleri ve bilgisayar destekli sistemlerin kullanılmasıyla sürekli değişen dünya trendlerini takip
ederek kalite, desen ve renk kombinasyonlarında çeşitlilik yaratılması, müşterilerine bedelsiz desen yapma hizmeti vermesi, herkese uygun fiyat ve geniş kalite yelpazesi sunabilmesi, konusunda eğitimli ve profesyonel olan kadro ile müşteri isteklerinin en kısa sürede değerlendirilmesi Rekor’un tercih edilme nedenlerindendir.

Firma potansiyelini iyi değerlendirerek her zamankinden daha rekabetçi ve sürekli değişen bir pazara uyum sağlayarak, esneklik ve üretimini arttıran dinamik bir sistem içinde olan Rekor ürünleri, hem yerli pazarda satılmakta olup hem de dünya çapında 50 ülkeyi kapsayan uluslar arası pazara ihraç edilmektedir. Rekor’un klasik, lüks ve modern tasarımları içeren kendine özgü geniş koleksiyonuna Türkiye’de; İstanbul, Bursa, İnegöl, Ankara, İzmir, Antalya ve Bodrum’da, Avrupa’da ise Londra’da bulunan kendine ait toplam 9 mağazasından ulaşmak mümkündür.

67 yıldır müşterilerine hizmet veren Rekor’un çalışma kültürü, karşılıklı güven ve güçlü ilişkiler üzerine inşa edilmiştir. Yenilikçi bir anlayış ile en yüksek kalite döşemelik, perde ve tül üretimi yapmasının yanı sıra, en üstün hizmet kalitesi sunmak da şirketimizin çalışma felsefesi olarak benimsenmiştir. Rekor Dokumacılık bugün güçlü kökleri ile insana yatırım yapan, çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkıda bulunan büyük bir aile olmuştur. Geleceğe emin adımlarla yürüyen Rekor, nesiller boyunca devam etmiş uzmanlığı ve tecrübeli kadrosu ile günümüzde de yaşam tarzlarında fark yaratan bir marka olmayı sürdürmektedir.

Açık Pozisyonlar:

Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Tekstil Mühendisi Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Baskı Makinesi Operatörü Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Photoshop Elemanı Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Varyant Sorumlusu Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.
Sekreter Bursa Rekor Dokumacılık San. ve Tic. A.Ş.

Başvuru için tıklayınız. 

1 Comment

  1. Formu dolduruyorum ama işlem başarısız sunucu hatası diyor.ş.20yillik şönil ustası olarak tecrübeliyim şönil ustası olarak iş başvurusu yapmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*