Progıda Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Progıda’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Progıda bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Progıda personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Progıda Personel Alımı ve İş İlanları

Progıda İş İlanları

En başından beri, yetenek ve liderliğe yatırım yapmak ve geliştirmek en önemli önceliklerimizden biri olmuştur. Bu süreç şirket kültürümüze derinden bağlıdır. Yöneticilerin ve liderlerin güçlü bir yedek kadrosu olmasına vurgu yapıyoruz. Başarılarımız, ekibimizin büyüme girişimlerimizi, yürütme yeteneğinden kaynaklanmaktadır.

Bu nedenle, çalışanlarımız kariyerlerini farklı işletmeler ve coğrafyalarda geliştirme, farklı roller ve iş ortamlarındaki öğrenme ve gelişimlerini en üst düzeye çıkarma konusunda yetkilendirilmiştir. Bu, yeni bir iş başlatıldığında, yeni bir coğrafya açıldığında veya yeni bir değer zinciri girişimi geliştirildiğinde, fırsatlara öncülük eden liderler ve yöneticilerden oluşan çekirdek bir ekip kurabileceğimiz anlamına gelir.

Progıda Personel Alımı

Yeteneklere yatırım yapmak ve liderlik kabiliyetlerini geliştirmek Olam Progıda’nın en önemli öncelikleri arasında yer alıyor ve büyümemize yardımcı oluyor. Olam’ın 2010 yılında Fortune Dergisi ve Hewitt Consultants tarafından Liderler için En İyi 25 Küresel Şirket arasında yer alması çabalarımızın bir kanıtıdır. Çalışanlarımız maddi olmayan en büyük varlıklarımızdır, bizimle birlikte büyüyen; vizyon, tutku, yaratıcılık, girişimcilik, bağlılık ve odaklanma gibi olağanüstü nitelikler geliştiren liderlerle birlikte tarımsal ürünlerin tedarik zinciri yönetiminde, küresel liderliğe ulaşmamıza bir bütün olarak yardımcı olurlar.

https://progida.com.tr/kariyer/basvuru-formu

Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*