Özel Referans Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

ozel-referans-hastanesi-personel-alimi

Özel Referans Hastanesi personel alımı yapacak!

Özel Referans Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Özel Referans Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Özel Referans Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Özel Referans Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Özel Referans Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Özel Referans Hastanesi, dünya standartlarında kaliteli hizmet anlayışını ve güveni ilke olarak benimsemiş, modern ve teknolojik yapımız ile yaşam kalitenizi yükseltmeyi amaç edinmiş bir sağlık kuruluşudur.

Alanında uzman ve kendini sağlık hizmetlerine adamış doktorlar ve eğitimli personeli ile hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası ve teknolojik altyapısı ile sizlerin her türlü sağlık sorununda yanınızda olan bir güvencedir.

Nazilli’de 2007 yılında tıp merkezi olarak faaliyete başlayan hastanemiz 2011 Aralık ayında 63 yataklı, 5 koroner yoğun bakım, 5 genel yoğun bakım, 6 yeni doğan yoğun bakım birimleri ile 5.000 m² kapalı alana sahip, bölgenin en konforlu hastanelerinden biri olarak hizmete girmiştir.

Teknik Altyapımız
Manyetik rezonans, bilgisayarlı spiral tomografi, mamografi, röntgen, renkli doppler ultrasonografi gibi cihazlar ile hizmet verilmektedir. Bu cihazlardan alınan imaj kayıtları, dijital ortamda PACS (Picture Archiving and Communication System) tutularak tüm hekimlerin her an kullanımına sunulmaktadır.

Kalite Politikamız

  • Hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamak
  • Hasta ve yakınlarının haklarını korumak, tedavinin her aşamasında bilgilendirmek ve eğitmek
  • Tüm çalışanların katılımı ile sürekli ölçme ve iyileştirmeyi hedeflemek
  • Profesyonel kadrolar ile uluslararası düzeyde sağlık hizmeti vermek
  • Çağdaş teknolojiyi kullanarak bilimsel araştırmalarda öncü olmak, bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden çalışmak
  • Sürekli eğitimi desteklemek ve çalışanların uluslararası kongre / seminer / yayınlara katılımını desteklemek
  • Kaliteli hizmeti uygun maliyetle sunmak

Başvuru için tıklayınız.

3 Comments

  1. Ön lisans Büro yönetimi ve yönetici asistanlığı mezunuyum. Bana göre hastanenizde iş var mıdır

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*