Novartis Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Novartis’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Novartis bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Novartis personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Novartis, 1996 yılında İsviçre’nin Basel şehrinde kurulmuştur ve ilaç üretim sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünyanın çeşitli ülkelerinde hasta ve hastaneler için medikal ürün satışları yapan şirket, 31 Mart 2005 tarihinde Türkiye’deki üretim tesisini açmıştır. Kurtköy Üretim Tesisi 110 bin metrekara açık arazi üzerinde, 51 bin metrekare kapalı alanda bulunmaktadır.

Novartis Personel Alımı ve İş İlanları

Novartis İş İlanları

Novartis uluslararası bir şirket olduğu için personellerinin seçiminde genel şirket politikalarına öncelik veriyor. Doğru kişileri doğru işe yerleştirme şiarıyla şirket değer ve davranış kuralları doğrultusunda temel yetkinlikleri sağlayan adaylara ulaşmayı hedefliyor.

Bunun için sonuç odaklı, yenilikçi, problem çözme yeteneği olan, liderlik özellikleri bulunan, güçlü iletişim becerilerine sahip kişilere ulaşmaya çalışıyor.Novartis, Kurtköy Üretim Tesisinde birçok farklı departmanı ile hizmet vermektedir.

PU Katı Formları, Kalite Güvence, PU Efervesan ve Pastil Formlar, Mühendislik ve Teknik Hizmetleri, Tedarik Zinciri Bölümü, BPA, HSSE, IT, İnsan Kaynakları, İç Hizmetler departmanlarında çok sayıda personel görev almakta, güçlü bir istihdam olanağı sağlanmaktadır.

Kariyer.net İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Departman Asistanı İstanbul(Asya)
2 Quality Assurance Specialist (Temporary) İstanbul(Asya)
3 Life Cycle Manager İstanbul(Asya)
4 Tactical Planner İstanbul(Asya)
5 Analytical Science & Tech. Hub Expert İstanbul(Asya)
6 Senior Bpa (Business Planning Analyst) İstanbul(Asya)

Indeed.com İlanları

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Depo Sorumlusu
İzmit
2 Patient Safety Specialist
İstanbul
3 Process Specialist
İzmit
4 Nitrosamine CoE Quality Operations Coordinator
İstanbul
5 Life Cycle Manager
İstanbul
6 Tactical Planner
İstanbul
7 Technical Services Engineer
İzmit
8 Quality Assurance Specialist (Temporary)
İstanbul
9 AS&T Hub Expert
İstanbul
10 GMP Coordinator & RA Specialist
İstanbul
11 Senior BPA
İstanbul
12 PRODUCT MANAGER (Hematology)
İstanbul
13 Medical Scientific Liaison
İstanbul
14 Channel Management Specialist
İstanbul
15 Transfer Coordinator
İzmit
16 Marketing Project Manager
İstanbul
17 Healthcare Solutions Partner
İstanbul
18 LDC Solution Design Manager – SCM Logistics, Warehouse&Distribution
İstanbul
19 AS&T Hub Specialist
İstanbul
20 People & Organization Business Partner
İstanbul

Nasıl Başvurulur?

Novartis iş ilanlarını görmek ve başvuru yapmak için şirketin web sitesini kullanmalısınız. Burada Kariyer sekmesi yer alıyor. Ona tıkladığınızda Kariyer Olanakları linkine girmeniz gerekiyor. Burada açık ilanlar karşınıza çıkıyor. Her ilana tıklayarak detaylarını, aranan şartlarını görebilirsiniz. Ardından da kendiniz için uygun olduğunu düşündüğünüz ilana gerekli adımları izleyerek başvuru yapabilirsiniz.

Şirket İK ekibi başvuruları değerlendirmekte ve daha sonra gerek gördüğü taktirde sizin için diğer süreçleri başlatmaktadır. Bu kapsamda yetkinlik bazlı mülakatlar, grup mülakatları, case study, yabancı dil test uygulaması, driving test uygulamaları ya da genel yetenek testleri gibi süreçlerle karşılaşabilmektesiniz.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Kalite kontrol uzmanı
 • Medikal ekipman uzmanı
 • Biyomedikal sorumlusu ve yardımcısı
 • Tıbbi satış temsilcileri

Pozisyon Açıklamaları:

 • Kalite kontrol uzmanı: Şirketin geliştirdiği ürün ve hizmetlerin prosedürlere uygunluğunu, kalite standartlarını denetlemek, sürecin başarıyla ilerlemesini sağlamak.
 • Medikal ekipman uzmanı: Şirketin medikal ekipmanlarının tanıtımını ve bilgilendirmesini yapmak, satış stratejileri geliştirmek.
 • Biyomedikal sorumlusu ve yardımcısı: Şirketin ilgili ürünlerinin tüketiciye ulaşana kadarki sürecinin takibini yapmak, doğru mesajı doğru şekilde iletmek, mevcut teknolojileri etkin şekilde kullanmak.
 • Tıbbi satış temsilcileri: Sorumluluğunda bulunan bölgede paydaşlarıyla veya tedavi alanına yönelik iş planları oluşturmak, satış stratejileri geliştirmek.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cumartesi 08:30 – 19:00, Pazar günleri tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Adana, Eskişehir.

4 Comments

 1. lise mezunuyum forklift operatörüyüm(belgem var)e mail fazla kullanmıyorum;telefonla ulaşırsanız sevinirim.(0506 635 99 49).yaklaşık 10 yıl gıda ambalajı sektöründe çalıştım.SAYGILARIMLA

 2. Merhaba forklift operatörüyüm(belgem var).Ayrıca 2002/2011 yılları arasında rotopaş(amcor)da makina opreratörü olarak çalıştım.Kapandı.Lise mezunuyum.sizin firmanızda rotopaş gibi, insana değer veren,kaliteli,ciddi ve büyük bir firma olduğu için novartiste çalışmak istiyorum.(0506 635 99 49).Arz ederim.

 3. 1968 İstanbul doğumluyum 35 yıldır Torna Tesviye Makine bakım onarım işinde çalışmaktayım. Her türlü manuel tezgah ve ölçü aletlerini kullanabilirim.Sizin değerli çalışanlarınız arasına benimde kabulümü saygı ve sevgilerimle rica ederim. 0532 156 90 79

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*