Nilüfer Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Nilüfer Belediyesi Personel Alımı

1987 yılında ilçe olarak ilan edilen, Türkiye’nin dördüncü büyük kenti olan ve bir ‘sanayi kenti’ kimliğiyle yoğun göçe maruz kalan Bursa’nın en yeni yerleşim yeri olan Nilüfer, hem planlı bir bölge, hem de toplu konut bölgesi olması nedeniyle Bursa’nın cazibe merkezidir.

Belediye hizmetlerine hız ve terim kazandırma, vatandaşın değişen hizmet taleplerine cevap verebilme, kaynakları daha etkin ve verimli kullanabilme amacında olan Nilüfer Belediyesi, yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

Nilüfer ilçesinin kalkınma hızını sürekli arttırmak isteyen ve bu sebeple projeler geliştiren kurum, zaman zaman oluşan personel ihtiyacını karşılamak amacıyla deneyimli deneyimsiz personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

İnsan kaynakları birimi tarafından yönetilen personel alım aşamaları netleşince belediyenin resmi internet sitesi ve sitemiz üzerinden duyurulmaktadır.

Nilüfer Belediyesi Personel Alımı

Nilüfer Belediyesi İşçi Alımı

Yakın zamanda çok sayıda işçi alımı yapacağı tahmin edilen Nilüfer Belediyesi’nin bu işçileri sözleşmeli işçi ya da belediye bünyesindeki şirketlerde taşeron işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir. Kadrosuna alacağı işçileri tam gün mesai sistemi ile çalıştıran belediye, bütün işçilerine asgari ücretin üzerinde maaş vermektedir.

Nilüfer Belediyesi ayrıca herhangi bir sebeple mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan elemanlarına maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti de ödemektedir.

Nilüfer Belediyesi Memur Alımı

Personel ve işçilerin işe alım detaylarının ardından Nilüfer Belediyesi memur alımı ne zaman sorusuna cevap verelim! Belediyede müdürlük ve müdür yardımcılıklarından sonra gelen memurluk en üst kıdem olarak görülebilir.

Memurlukta belirli bir süre geçirdikten sonra sizlerde başarı ve performansınıza göre bu pozisyonlara atanabilirsiniz. Çünkü müdür veya müdür yardımcıları; belediye bünyesi haricinde özel sektörde çalışan kişilerden değil, memur olarak aktif hizmet vermekte olan kişiler arasından seçilmektedir.

Nilüfer Belediyesi memurluk alımları KPSS sonuçları açıklandıktan sonra tercih kılavuzunda yer alan pozisyonlardaki boşluk durumuna göre yapılır. Eğer başvuruda bulunmayı düşünüyorsanız, son tercih tarihini kaçırmadan ve yapmış olduğunuz tercihleri birkaç kez gözden geçirerek kararınızı vermenizde fayda var.

Nilüfer Belediyesi İş İlanları

‘Vatandaş odaklı, şeffaf, katılımcı’ bir yönetim anlayışı ile verimliliği, hizmet hızını artıracak ve kentlilik bilincini geliştirecek düzenlemeleri hayata geçiren kurum, personel alımı için internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında genellikle Nilüfer için özveri ile çalışacak, genç dinamik, güler yüzlü, takım çalışmasına yatkın ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek nitelikte personeller aradığını belirtmektedir. Belediyenin ayrıca kadrosunda engelli personellere de yer verdiği bilinmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Nilüfer Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Nilüfer Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen adayların belediyenin insan kaynakları birimine başvurularını ileterek ya da internet sitesi üzerinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. Nilüfer Belediyesi insan kaynakları birimi bütün başvuruları değerlendirerek aranan kriterlere uygun olan adayları görüşmeye çağırmakta ve mülakata tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Nilüfer İş İlanları

Memurluk sınavından yeterli puan alamadığınız veya alıp sözlü mülakat sonucunda herhangi bir devlet kurumuna yerleşemediğiniz takdirde yapabileceğiniz iki şey var. Birincisi tekrar hazırlanmak, ikincisi ise özel sektörde çalışmak diyebiliriz.

Eğer özel işletmelerin birinde iş bularak, yetenekleriniz doğrultusunda meslek sahibi olmak istiyorsanız, Nilüfer iş ilanları sayfamızı takip etmeniz yeterli olacaktır. Bilakis kariyer hedefleriniz doğrultusunda yükselmek amacındaysanız, sayfamız üzerinden aktarılan üst seviye pozisyonları takip etmelisiniz.

Güncel Nilüfer iş ilanları

 • Satış Elemanı
 • Bursa Nilüfer CarrefourSA Hipermarket Gıda Mühendisi
 • Bilgi İşlem Elemanı
 • Part Time Türk ve Native İngilizce Eğitmeni
 • Sınıf Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de nilüfer iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*