İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mutlu Akü Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Mutlu Akü Personel Alımı Yapacak

Mutlu Akü’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Mutlu Akü bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mutlu Akü personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mutlu Akü iş başvurusu

Firma Hakkında

Ülkemizin yerli aküsü Mutlu Akü sektördeki giderek büyüyen payından dolayı, personel eksiği olduğunu ve bu sebepten personel alımı yapabileceğini açıkladı.

Mutlu Akü personel alımı yapacağını açıkladıktan sonra pek çok kişi, “Mutlu Akü iş başvurusu nasıl yapılır?” tarzında sorular sormaya başladı.

1945 yılında kurulan yerli akü şirketi, akünün yanında cam, boya ve seramik sanayine de katkılarda bulunmaktadır. Mutlu Akü eleman alımı ve Mutlu Akü işçi alımı ile ilgili soruların cevaplarını aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Kendilerini ve değerlerini, “müşteri odaklı”, “kalite ve verimlilik”, “yaratıcılık ve yenilik”, “etik”, “insan, çevre ve hissedarlara saygı” olarak tanımlayan Mutlu Akü vizyonunun 2020 olduğunu söylemekten geri durmuyor ve misyonunun “tercih edilen enerji depolama şirketi” olarak tüm hissedarlarına katkıda bulunmak olduğunu söyleyerek bitiriyor.

Tüm bunların yanında Mutlu Akü etik ve personel odaklı çalışma şartları sunuyor. Maaşları mevki ve göreve göre değişirken, çalışanların memnun olduğunu görebiliyoruz.

Mutlu Akü İş İlanları

1945’te ithalat ve ihracat şirketi olarak açılan Mutlu A.Ş. 1955 yılında akü üretimine başlayarak sektöre giriş yapmıştır. Akümülatör sektöründe lider konumda olduğunu belirten şirket, git gide büyümekte olan pazar payına atfen yeni personel ve eleman aramaktadır.

Mutlu Akü iş ilanı, Mutlu Akü iş ilanları şirketin kendi web sitesi üzerinden ulaşılabilir. Aynı zamanda LinkedIn ve kariyer.net hesapları olan Mutlu Akü’ye nasıl iş başvurusu yapılır, derleyip sizlere aktaracağız.

Ayrıca Bkz: Yiğit Akü İş İlanları

Açık Pozisyonlar

 • Tasarım Mühendisi
 • Stajyer
 • Üretim Planlama Yöneticisi
 • Üretim Planlama Mühendisi
 • Product Supervisor
 • Marketing Executive
 • Yardımcı Tesisler Mühendisi
 • Muhasebe Uzmanı

Mutlu Akü İş Başvurusu Formu

Tüm bu bilgileri size verdikten sonra eğer Mutlu Akü firmasına iş başvurusu yapmaya karar verdiyseniz bunun yollarını anlatacağız. Mutlu Akü güvenlik alımı, Mutlu akü engelli personel alımı gibi ayrı konuları ise tekrar aynı platform üzerinden araştırabilirsiniz.

En kolay yöntem, Mutlu Akü web sitesine girmek ve en altta bulunan “Kariyer” seçeneğine tıklamaktır. “Kariyer” seçeneği tıklandığı zaman karşınıza Mutlu Akü iş başvuru formu çıkarmaktadır.

Buraya isim, soy isim, CV gibi bilgilerinizi girdikten sonra “Gönder” butonuna tıklayarak Mutlu Akü insan kaynakları ile iletişim kurabilirsiniz. Mutlu Akü aynı zamanda LinkedIn ve kariyer.net üzerinden de başvuru kabul etmektedir.

Başvuru için tıklayın.

6 Yorum

 1. serkan şimşek 25 Eylül 2014

  mesleğim,elektrik teknikerim bu meslekte 13 yıllık deneyimim bulunmaktadır firmanız bünyesinde çalışmak istiyorum iyi çalışmalar

 2. serkan şimşek 25 Eylül 2014

  05445245649

 3. Yasincan 10 Ekim 2016

  Ben oto elektrik ustası yım isimde tecrübeli we sorun çözümünde uzman hızlı pratik çözüm sunan biriyim

 4. ORHAN YÜCE 13 Ağustos 2017

  16 Yıldır ülker bünyesinde güvenlik elemanı olarak çalışmaktayım…
  Firmanızda güvenlik elemanı olarak görev almak istiyorum….

 5. Numan yamak 13 Ocak 2018

  Vasıfsız olarak işe ihtiyacım var evli bir çocuk babasıyım

 6. Ersin bahçacı 15 Ağustos 2018

  Yaklaşık 13 yıldır aynı firmada çalışmaktayım kimya sektöründeyim şirketimiz taşınacağı için ben yeni yere gitmek istemiyorum evliyim daha 2 aylık çocuğum var aldığım maaşla zaten geçinemiyorum 13 yıldır çalıştığım yerde aldığım maaş 2000 tl agi dahil yeni iş arıyorum şu anda hala çalışıyorum 2 ay kaldı şirketin taşınmasına 2 ay sonra işsizim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir