İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mutlu Akü Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Mutlu Akü Personel Alımı Yapacak

Mutlu Akü’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Mutlu Akü bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Mutlu Akü personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ülkemizin yerli aküsü Mutlu Akü sektördeki giderek büyüyen payından dolayı, personel eksiği olduğunu ve bu sebepten personel alımı yapabileceğini açıkladı. Mutlu Akü personel alımı yapacağını açıkladıktan sonra pek çok kişi, “Mutlu Akü iş başvurusu nasıl yapılır?” tarzında sorular sormaya başladı.

1945 yılında kurulan yerli akü şirketi, akünün yanında cam, boya ve seramik sanayine de katkılarda bulunmaktadır. Mutlu Akü eleman alımı ve Mutlu Akü işçi alımı ile ilgili soruların cevaplarını aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz.

Mutlu Akü Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

1945 yılında kurulan Mutlu Anonim Şirketi, ithalat ve ihracat ile başladığı ticari faaliyetlerini, 1955 yılında akümülatör üretimi ile güçlendirmiştir. Yıllar içinde yaptığı ek yatırımları ve kalite odaklı üretimi sayesinde ulusal ve uluslararası pazarda rakiplerine karşı üstünlük sağlamış ve en çok tercih edilen marka haline gelmiştir.

1996 yılında talep artışını karşılama ve üretim kapasitesini arttırma hedefi ile üretim tesislerini Kartal’dan Tuzla’daki 230 dönümlük bir arazi üzerine kurulu olan modern tesislerine taşımıştır. Bugün 6 milyon akümülatör üretim kapasitesine sahip olan tesisimiz, yıllar içinde yapılan teknolojik yatırımlarla, dünya standartlarında bir tesis haline gelmiştir. Akümülatörün yanı sıra, tesislerimizde kristal, cam, boya ve seramik sanayinin önemli hammaddeleri arasında yer alan, kurşun türevi Sülyen ve Mürdesenk maddelerinin üretimi de yapılmaktadır.

Çalışma Şartları ve Maaşları: Kendilerini ve değerlerini, “müşteri odaklı”, “kalite ve verimlilik”, “yaratıcılık ve yenilik”, “etik”, “insan, çevre ve hissedarlara saygı” olarak tanımlayan Mutlu Akü vizyonunun 2020 olduğunu söylemekten geri durmuyor ve misyonunun “tercih edilen enerji depolama şirketi” olarak tüm hissedarlarına katkıda bulunmak olduğunu söyleyerek bitiriyor.

Tüm bunların yanında Mutlu Akü etik ve personel odaklı çalışma şartları sunuyor. Maaşları mevki ve göreve göre değişirken, çalışanların memnun olduğunu görebiliyoruz.

Mutlu Akü İş İlanları

Mutlu Akü iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

1945’te ithalat ve ihracat şirketi olarak açılan Mutlu A.Ş. 1955 yılında akü üretimine başlayarak sektöre giriş yapmıştır. Akümülatör sektöründe lider konumda olduğunu belirten şirket, git gide büyümekte olan pazar payına atfen yeni personel ve eleman aramaktadır.

Mutlu Akü iş ilanı, Mutlu Akü iş ilanları şirketin kendi web sitesi üzerinden ulaşılabilir. Aynı zamanda LinkedIn ve kariyer.net hesapları olan Mutlu Akü’ye nasıl iş başvurusu yapılır, derleyip sizlere aktaracağız.

Ayrıca Bkz: Yiğit Akü İş İlanları

Açık Pozisyonlar

 • Tasarım Mühendisi
 • Stajyer
 • Üretim Planlama Yöneticisi
 • Üretim Planlama Mühendisi
 • Product Supervisor
 • Marketing Executive
 • Yardımcı Tesisler Mühendisi
 • Muhasebe Uzmanı

Yazılım Uzmanı İş İlanı

Şirketimizin IT Bölümünde görevlendirilmek üzere , Kurumsal Yazılım projelerimizde görev alacak aşağıdaki niteliklere sahip “YAZILIM UZMANI” pozisyonunda takım arkadaşı arıyoruz.

Genel Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,
 • .Net Framework ve VB.NET diline hakim ve  bu alanda en az 3 yıl yazılım geliştirme tecrübesine sahip,
 • SQL Server deneyimi olan, T-SQL ile stored procedure, function, trigger , view yazabilen ve performans iyileştirme konusunda deneyimli,
 • Microsoft teknolojileri konusunda bilgi sahibi, yenilikleri takip edebilen ve uygulayabilen,
 • Nesne tabanlı programlama hakkında tecrübeli,
 • İlişkisel veritabanı ve veritabanı modelleme hakkında bilgi sahibi,
 • Tercihen Mobil uygulama geliştirme konusunda deneyimli,
 • İngilizce dil bilgisine sahip,
 • Tercihen WCF, Windows Service, Web Service, REST API konularında ve sistemler arası entegrasyon konusunda deneyimli,
 • Tercihen Devexpress yazılım araçları ve Crystal Reports ile proje geliştirmiş veya bilgi sahibi olan,
 • Takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,
 • Sorumluluk sahibi, proaktif ve gelişime açık,
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış.

Stajyer İlanı

Yukarıdaki niteliklere sahip ve bizimle çalışmaya istekliysen, Gerçek sorumluluklar alarak, birlikte başarılı işlere imza atmak için seni bekliyoruz!

 • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinde 4. sınıf eğitimine devam ediyor, mezun ya da yüksek lisans öğrencisiysen,
 • MS Office programlarına hakimsen,
 • İleri derecede İngilizce bilgisine sahipsen,
 • Takım çalışmasına yatkınım, insan ilişkilerinde  başarılıyım diyorsan,
 • Öğrenmeye istekliysen, sorumluluk da alırım diyorsan,
 • Biz de 6 Aylık proje kapsamında; okul süresince haftada en az 3 gün düzenli olarak çalışabilecek; planlama ve organizasyon yeteneği güçlü uzun dönem stajyerpozisyonumuza seni arıyoruz.

Mutlu Akü İş Başvurusu Formu

Mutlu Akü iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Mutlu Akü iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Tüm bu bilgileri size verdikten sonra eğer Mutlu Akü firmasına iş başvurusu yapmaya karar verdiyseniz bunun yollarını anlatacağız. Mutlu Akü güvenlik alımı, Mutlu akü engelli personel alımı gibi ayrı konuları ise tekrar aynı platform üzerinden araştırabilirsiniz.

En kolay yöntem, Mutlu Akü web sitesine girmek ve en altta bulunan “Kariyer” seçeneğine tıklamaktır. “Kariyer” seçeneği tıklandığı zaman karşınıza Mutlu Akü iş başvuru formu çıkarmaktadır.

Buraya isim, soy isim, CV gibi bilgilerinizi girdikten sonra “Gönder” butonuna tıklayarak Mutlu Akü insan kaynakları ile iletişim kurabilirsiniz. Mutlu Akü aynı zamanda LinkedIn ve kariyer.net üzerinden de başvuru kabul etmektedir.

İş başvuru formu için tıklayın.

6 Yorum

 1. serkan şimşek 25 Eylül 2014

  mesleğim,elektrik teknikerim bu meslekte 13 yıllık deneyimim bulunmaktadır firmanız bünyesinde çalışmak istiyorum iyi çalışmalar

 2. serkan şimşek 25 Eylül 2014

  05445245649

 3. Yasincan 10 Ekim 2016

  Ben oto elektrik ustası yım isimde tecrübeli we sorun çözümünde uzman hızlı pratik çözüm sunan biriyim

 4. ORHAN YÜCE 13 Ağustos 2017

  16 Yıldır ülker bünyesinde güvenlik elemanı olarak çalışmaktayım…
  Firmanızda güvenlik elemanı olarak görev almak istiyorum….

 5. Numan yamak 13 Ocak 2018

  Vasıfsız olarak işe ihtiyacım var evli bir çocuk babasıyım

 6. Ersin bahçacı 15 Ağustos 2018

  Yaklaşık 13 yıldır aynı firmada çalışmaktayım kimya sektöründeyim şirketimiz taşınacağı için ben yeni yere gitmek istemiyorum evliyim daha 2 aylık çocuğum var aldığım maaşla zaten geçinemiyorum 13 yıldır çalıştığım yerde aldığım maaş 2000 tl agi dahil yeni iş arıyorum şu anda hala çalışıyorum 2 ay kaldı şirketin taşınmasına 2 ay sonra işsizim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir