Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı

2 Eylül 1993 yılında Antalya’nın Büyükşehir Belediyesi statüsüne kavuşmasıyla ilçe belediyesi olarak kurulan Muratpaşa Belediyesi, 1994 yılından itibaren merkez ilçe belediyesi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Antalya’nın en önemli ve en büyük merkez ilçesi olan, kent turizmine ev sahipliği yapan ve vatandaşlarına karşı çözüm odaklı olan Muratpaşa Belediyesi, Muratpaşa İlçesi’nin uluslararası kent standartlarına uygun bir şekilde gelişimini sağlamak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu hedefe emin adımlarla ilerleyen belediye, bu süreçte vatandaşlarının memnuniyetini sağlamaya da önem vermektedir. Hedeflerini çok geniş bir yelpazede şekillendiren kurum, hem hedeflerine daha kısa sürede ulaşmak hem de vatandaşlarının taleplerine hızlı, güvenli ve sürekli bir şekilde geri dönüş yapmak adına personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Muratpaşa Belediyesi Personel Alımı

Muratpaşa Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna çok sayıda memur ve işçi alımı yapacak olan Muratpaşa Belediyesi’nin, kadrosunda çalıştıracağı işçileri genellikle sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülmektedir.

Bu işçilere de mevcut personelleri gibi 08.30 ile 17.30 saatleri arasında mesai uygulayacak olan kurum, herhangi bir sebeple bu saatler dışında çalışmak durumunda olan işçilerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Muratpaşa Belediyesi Memur Alımı

Sadece işçi alımı değil aynı zamanda Muratpaşa Belediyesi memur alımı yaparak da vatandaşlara iş imkânı vermeye devam ediyor. Memur olmak için belediyenin alımlarını web sitemizden ya da kurumun internet sayfasından güncel ilanları takip edebilirsiniz. Bu sayede hem statü olarak rahat edebileceğiniz bir mesleğe, hem de Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan Muratpaşa’da yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Memur olmayı hak eden kişiler için bu bölge rahat yaşanabilir düzeydedir. Çünkü nüfus artışından dolayı, Antalya’nın birçok semtine göre daha gelişmiş ve barınma, yeme-içme, alışveriş gibi konularda daha fazla seçeneğe sahip. Muratpaşa Belediyesi memur alımları 2019 yılında yapılacak mı tam olarak bilinmiyor fakat alım için ilan verildiğinde başvuru tarihlerini kaçırmamanızı öneriyoruz.

Muratpaşa Belediyesi İş İlanları

Muratpaşa Belediyesi, yatırımlarına halkının yerel ve ortak ihtiyaçlarını karşılayarak yaşam kalitesini yükselten, gelişimde ve değişimde öncü, çağdaş, katılımcı, şeffaf, yenilikçi ve model bir belediye olma yolunda ağırlık vermektedir. Bu yatırımları dolayısıyla kadrosunda çok sayıda personel istihdam eden kurum, yakın zaman içerisinde kadrosuna almaya hazırlandığı personeller için internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirecek.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Muratpaşa Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Muratpaşa Belediyesi bünyesinde işçi olarak çalışmak isteyen Antalyalı vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinden yapacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Personel alım koşullarını genellikle internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde açıklayan Muratpaşa Belediyesi’nin çalışma şartlarına uygun olan adayların belediye tarafından yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını yapmaları ve mülakata girmeyi hak kazanmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Muratpaşa İş İlanları

Farklı meslek grupları için belediyenin personel kadrosu harici, iş imkânları da bulunuyor. Özellikle Antalya gibi birçok sektörel hizmeti bir arada bulunduran bir ilde, meslek sahibi olmak ve aylık belirli bir düzeyde kazanç elde etmek hiç de zor değil.

Bunun için Muratpaşa iş ilanları sayfamızı düzenli olarak incelemeniz ve zaman zaman sezonluk, kimi zamanda daimi olmak üzere açılan ilanlara başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır.

Güncel Muratpaşa iş ilanları

 • Diş Hekimi Asistanı
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi
 • Alaçatı Muhallebicisi Servis Elemanı
 • Hasta Kabul Sekreteri

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Muratpaşa iş ilanlarına bakabilirsiniz.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*