MSC Gemi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


MSC Gemi Personel Alımı ve İş İlanları

1970 yılında kurularak faaliyet hayatına başlayan MSC Gemi, denizcilik ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren ve küresel anlamda adını duyurmuş bir şirkettir. 155 farklı ülkede faaliyeti bulunan MSC Gemi, dünyanın en büyük ekonomileri ile tüm kıtalardaki gelişmekte olan pazarlar arasında uluslararası ticaret alanını kolaylaştırarak hizmet göstermektedir. Konteyner taşımacılığı alanının saygın işletmelerinden birisi olarak MSC Gemi, 500’den fazla gemi ve 70.000 civarında personele sahiptir.

MSC Gemi Personel Alımı ve İş İlanları

MSC Gemi İş İlanları

Lojistik sektörünün dev firmalarından birisi olan MSC Gemi için sıklıkla iş başvurusu yapılmaktadır. Firma bünyesinde çalışmak isteyen ve denizcilik ve lojistik alanına hakim bireylerin başvurusu elbette daha avantajlı konumda bulunacaktır.

MSC Gemi bünyesinde çalışabilmek için pek çok farklı özellik gerekmektedir. Ancak temelinde lojistiğin ve denizciliğin barındırıldığı bir işletme türü olarak MSC Gemi, çalışanlarında bu alanlarda deneyim aramakta ve küresel firmalardan birisi olarak da sık sık başvurulan bir firma olmaktadır.

Özellikle denizcilik ve lojistik alanında kendini geliştirmek isteyen ve yüksek hedefleri olan bireyler için MSC gemi önemli bir tercihtir. İsviçre kaynaklı bir firma olan MSC Gemi’nin merkezi İzmir’dedir, bu sebeple başvurular İzmir’den de yapılabilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Msc.com internet sitesi üzerinden kariyer sayfasından başvuru yapabilmek mümkündür. Aynı zamanda kariyer.net internet sitesi üzerinde yer alan MSC Mediterranean Shipping Company sayfası altından da çeşitli alanlara başvurular yapılabilmektedir. Yine hazırlanan CV, İzmir’deki müdürlüğe ve bölge müdürlüklerine elden de bırakılabilmektedir. Aynı zamanda Linkedin üzerinden de MSC Mediterranean Shipping Company sayfası takip edilebilmekte ve yapılan iş başvuruları burada görüntülenebilmektedir.

Firmanın başkanı ve kaptan Gianluigi Aponte, ‘’insanlar yaptıkları işi ve çalıştıkları şirketi sevmeli’’ diyor. Bu anlamda firma, işini seven ve kendini geliştirmek isteyen, denizcilik ve lojistik sektöründe adım atarak ilerleme gayretine sahip bulunan ve hedefleri olan kişilere daha büyük şans tanıyor.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Gemi kontrol memuru.
  • İhracat satış temsilcisi.
  • Performans ve tazminat sorumlusu.

Pozisyonlar Açıklamaları

  • Gemi kontrol memuru: Geminin kıyıya güvenli bir şekilde yaklaşmasını sağlamak adına liman faaliyetlerini kontrol etmek.
  • İhracat satış temsilcisi: Gümrük ve nakliye işlemlerinin organizasyonu sağlamak, ihracat operasyonları ile ilgili belgeler hazırlamak ve takip etmek.
  • Denetimci: Firmanın mali ve idari işlerini denetlemek.
  • Performans ve tazminat sorumlusu: Şirket çalışanlarının performanslarını ve buna bağlı olarak alacaklarını değerlendirmek.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: 08.30-18.30

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, Bursa.

4 yorum

  1. Mrbalar 28 yaşındayım 10 yıldır aşçılık yapıyorum tüm evraklarım hazır 10 yıl lık pasaportum var aşçılık belgesi gemi cüzdanım sağlık raporum hepsi yeni 14 ağustosda kontratim doluyor hemen katilabilirim Firmanızda çalışmaktan onur duyarim
    05069045814 abidin babacan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*