MSC Gemi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

MSC Gemi’de çalışmak isteyen adaylara müjde. MSC Gemi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve MSC Gemi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1970 yılında kurularak faaliyet hayatına başlayan MSC Gemi, denizcilik ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren ve küresel anlamda adını duyurmuş bir şirkettir. 155 farklı ülkede faaliyeti bulunan MSC Gemi, dünyanın en büyük ekonomileri ile tüm kıtalardaki gelişmekte olan pazarlar arasında uluslararası ticaret alanını kolaylaştırarak hizmet göstermektedir. Konteyner taşımacılığı alanının saygın işletmelerinden birisi olarak MSC Gemi, 500’den fazla gemi ve 70.000 civarında personele sahiptir.

MSC Gemi Personel Alımı ve İş İlanları

MSC Gemi İş İlanları

Lojistik sektörünün dev firmalarından birisi olan MSC Gemi için sıklıkla iş başvurusu yapılmaktadır. Firma bünyesinde çalışmak isteyen ve denizcilik ve lojistik alanına hakim bireylerin başvurusu elbette daha avantajlı konumda bulunacaktır.

No Pozisyon Lokasyon
1 Gemi Kontrol Memuru İstanbul(Asya)
2 Sales Representative İstanbul (Tümü)
3 Hukuk İşleri Uzman Yardımcısı İzmir
4 Sales Representative Bursa
5 Software Development Specialist İstanbul(Asya)
6 Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Dönemsel) Mersin
7 Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İstanbul(Asya)
8 Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İzmir
9 Planlama Uzman Yardımcısı(Dönemsel) İzmir
10 Planlama Uzman Yardımcısı(Dönemsel) Mersin
11 Planlama Uzman Yardımcısı(Dönemsel) İstanbul(Avr.)
12 Business Development and Projects Specialist İzmir
13 Rezervasyon Hizmetleri Uzman Yardımcısı Bursa
14 Dokümantasyon Müşteri İşlemleri Uzm.Yrd.(Dönemsel) İzmir
15 Faturalama Uzman Yardımcısı (Dönemsel) İzmir
16 Müşteri Hizmetleri Operasyon Uzman Yrd. (Dönemsel) İstanbul(Asya)
17 Dokümantasyon Hizmetleri Uzman Yardımcı (Dönemsel) İzmir
18 Dokümantasyon Hizmetleri Uzman Yardımcı (Dönemsel) İstanbul(Avr.)
19 Customer Services Assistant Specialist İstanbul(Asya)

MSC Gemi bünyesinde çalışabilmek için pek çok farklı özellik gerekmektedir. Ancak temelinde lojistiğin ve denizciliğin barındırıldığı bir işletme türü olarak MSC Gemi, çalışanlarında bu alanlarda deneyim aramakta ve küresel firmalardan birisi olarak da sık sık başvurulan bir firma olmaktadır.

Özellikle denizcilik ve lojistik alanında kendini geliştirmek isteyen ve yüksek hedefleri olan bireyler için MSC gemi önemli bir tercihtir. İsviçre kaynaklı bir firma olan MSC Gemi’nin merkezi İzmir’dedir, bu sebeple başvurular İzmir’den de yapılabilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

Msc.com internet sitesi üzerinden kariyer sayfasından başvuru yapabilmek mümkündür. Aynı zamanda kariyer.net internet sitesi üzerinde yer alan MSC Mediterranean Shipping Company sayfası altından da çeşitli alanlara başvurular yapılabilmektedir. Yine hazırlanan CV, İzmir’deki müdürlüğe ve bölge müdürlüklerine elden de bırakılabilmektedir. Aynı zamanda Linkedin üzerinden de MSC Mediterranean Shipping Company sayfası takip edilebilmekte ve yapılan iş başvuruları burada görüntülenebilmektedir.

Firmanın başkanı ve kaptan Gianluigi Aponte, ‘’insanlar yaptıkları işi ve çalıştıkları şirketi sevmeli’’ diyor. Bu anlamda firma, işini seven ve kendini geliştirmek isteyen, denizcilik ve lojistik sektöründe adım atarak ilerleme gayretine sahip bulunan ve hedefleri olan kişilere daha büyük şans tanıyor.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Gemi kontrol memuru.
 • İhracat satış temsilcisi.
 • Performans ve tazminat sorumlusu.

Pozisyonlar Açıklamaları

 • Gemi kontrol memuru: Geminin kıyıya güvenli bir şekilde yaklaşmasını sağlamak adına liman faaliyetlerini kontrol etmek.
 • İhracat satış temsilcisi: Gümrük ve nakliye işlemlerinin organizasyonu sağlamak, ihracat operasyonları ile ilgili belgeler hazırlamak ve takip etmek.
 • Denetimci: Firmanın mali ve idari işlerini denetlemek.
 • Performans ve tazminat sorumlusu: Şirket çalışanlarının performanslarını ve buna bağlı olarak alacaklarını değerlendirmek.

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: 08.30-18.30

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, Bursa.

14 yorum

 1. Gemi adamı cüzdanım pasaport var.10 ay çalıştım simge denizcilik te yağcı olarak şu an iş arıyorum evrakların tamam.ilgilenirseniz şimdiden teşekkürler.

 2. Merhaba,

  Mersin Deniz Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Denizcilik Alanı – Gemi Makineleri İşletme Dalı mezunuyum. Şirketinizde ‘Açık Deniz Staj Eğitimi’ kapsamında uzun dönemli stajımı yapmak istiyorum. Ekteki özgeçmişimin staj başvurusu olarak değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle görüşmek isterim.

  İlginize şimdiden teşekkür ederim.

  Saygılarımla;

  Mustafa Akgöl

 3. tanker.gemisinde.boya.raspa.kimyasal.alan.hammatte.bilgim.yeterli.olacak.var.daha.firmanızla.görüştüm.evraklarını.gel.dediler.ayrıca.10.yıllık.aşcılık.deneyimim.var

 4. Merhaba Yağcı Deneyimli Ekip ortamına uyumlu cankurtarma yolcu gemilerinde calışma Vardiya tutma stcw lerim işlenmis olup tüm gerekli belgelerim hazırdır Katılım için hazırım

 5. Hayırli işler dilerim, Usta makina tayfası personeliyim .teo denizcilik 3 kontrat Yasa denizcilikte 2 kontrat bitirdim,enson harrenpartnırda caliştim evraklarim tam amerikan ve kore vizem var.Sizlerle calişmak isterim.

 6. merhaba adım mehmet özdemir gemilerde yacı fiter olarak calışmaktayım iş arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim sizlele calışmaktan gurur duyarım sizleri hic bir şekilde mahcum etmeycem emin ola bilirsiniz teşkülerimi bir bor bilir saygılarımı sunarım iyi günler

 7. Mrbalar 28 yaşındayım 10 yıldır aşçılık yapıyorum tüm evraklarım hazır 10 yıl lık pasaportum var aşçılık belgesi gemi cüzdanım sağlık raporum hepsi yeni 14 ağustosda kontratim doluyor hemen katilabilirim Firmanızda çalışmaktan onur duyarim
  05069045814 abidin babacan

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*