Brandium Ataşehir AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Brandium Avm Personel Alımı Yapacak

Brandium Avm’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Brandium Avm bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Brandium Avm personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Brandium Avm iş başvurusu

Sektöründe girişimci, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı ve eğitimli personel ile hizmet vermeyi amaçlayan Brandium Yaşam Ve Alışveriş Merkezi, müşterilerinin isteklerini zamanında ve eksiksiz karşılamaya özen göstermektedir. Bu bağlamda eğitimli ve deneyimli personellere ihtiyaç duyan alışveriş merkezi yönetimi eleman alımı yapacağını açıkladı.

Kış aylarında 10.00-22.00, yaz aylarında ise 10.00-23.00 saatleri arasında hizmet veren Brandium AVM, çalışanlarına vardiyalı mesai sistemi uygulamaktadır. Özel günlerde esneklik gösterebilen çalışma saatlerinde fazla mesai yapan personellere mesai ücreti ödeyen AVM yönetimi ayrıca yemek kartı ve çeşitli sosyal imkânlar da sağlamaktadır.

Brandium Avm İş İlanları

Brandium AVM yönetimi yaptığı açıklamada; çalıştığı pozisyonda kalite çıtasını yükseltmeye ve eğitimlere katılarak kendini geliştirmeye ve sektörle ilgili bilgilerini paylaşarak Brandium AVM’nin sektörde yüksek kalitede hizmet veren bir firma olmasını kendine misyon edinebilecek, değişime, gelişime açık, yenilikçi ve duyarlı personeller alınacağını belirtti.

fatgpt
No Pozisyonlar Lokasyon
1 Dönemsel Satış Danışmanı – Ataşehir Brandıum Avm İstanbul(Asya)
2 Paket Servis Vardiya Müdürü -Brandium Avm İstanbul(Asya)
3 Satış Danışmanı – Brandium İstanbul(Asya)
4 Satış Danışmanı ( Brandium Avm) İstanbul(Asya)
5 Dönemsel Depo Görevlisi – Ataşehir Brandıum Avm İstanbul(Asya)

Brandium Avm İş Başvurusu Formu

Brandium Avm iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Kariyer siteleri aracılığıyla personel alımı yapmayı tercih eden Brandium AVM bünyesinde çalışmak isteyenlerin kurum tarafından istenen şartları sağlamaları kaydıyla iş başvuru formunu doldurmaları ya da AVM yönetimi insan kaynakları birimine CV bırakmaları gerekmektedir..

Başvuru için tıklayın.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*