Midyat Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Midyat Belediyesi Personel Alımı

1810 yılında ilçe olarak ilan edilen Midyat, 1890 yılında belediye teşkilatına kavuşmuştur.

Vatandaşlarının  daha uygarca yaşaması için Midyat’ı  gereken standartlara kavuşturmak hedefinde olan ve Midyat’ı bütün kaynakları ile birlikte kalkındırmak isteyen Midyat Belediyesi bu amaçları kapsamında personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Kadrosuna alacağı personelleri imar ve şehirleşme, zabıta, temizlik işleri, destek hizmetleri gibi birimlerde istihdam edeceği tahmin edilen kurumda deneyimli, deneyimsiz ve engelli personellere yer verilecek.

Midyat Belediyesi Personel Alımı

Midyat Belediyesi İşçi Alımı

Midyat Belediyesi’nin bünyesine alacağı personellerin büyük bir kısmının temizlik işleri biriminde yoğunlaşacağı ve bu personellerin sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi kadrosuyla istihdam edileceği tahmin edilmektedir.

Kadrosuna aldığı bütün işçilerine aynı sosyal hakları tanıyan kurum bu işçileri 08.00 il 17.00 saatleri arasında çalıştırmakta ve bu saatler dışında çalışmak durumunda kalmaları halinde maaşlarına ek olarak mesai ücreti ödemektedir.

Midyat Belediyesi Memur Alımı

Midyat Belediyesi; su ve kanalizasyon, temizlik, evlilik, sağlık, zabıta, mezarlık, yapı kullanma, ruhsat, işyeri açma ve imar hizmetleri başta olmak üzere birçok departmana memur alımı yapmaktadır. Kurumun hizmet ağı genişledikçe, Midyat Belediyesi memur alımı ilanları da artmaktadır. Bu nedenle söz konusu olan bölümlerde, hafta içi mesai saatleri içerisinde vatandaşların taleplerinin hızlı ve tekili bir şekilde karşılanabilmesi için hizmet verilmektedir.

Kurumun bünyesinde açık pozisyonlar oluşması halinde, yazılı sınav gerekmeksizin direkt olarak mülakat ile alımlar gerçekleşmektedir. Açığın hızlı bir şekilde kapatılmasını hedefleyen Midyat Belediyesi memur alımları ile ilgili aracı kurumlar vasıtasıyla duyuru yapmaktadır.

Midyat Belediyesi İş İlanları

Hizmetlerini vatandaşlarının Midyat’ta daha  uygarca yaşamaları adına şekillendiren  Midyat Belediyesi, yatırım alanları ve mevcut birimlerinde istihdam etmek üzere kadrosuna alacağı personeller ile ilgili internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Daha önce yayınladığı iş ilanlarında kadrolandırılacak birimler hakkında detaylı bilgileri paylaşan kurum, belediyeye iş başvurusunda bulunacak adayların bu bilgileri dikkate almalarını istemektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Midyat Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Midyat Belediyesi personel alım ilanını kendi internet sitesi üzerinden yayınlasa da alacağı personellerin başvurularını ve mülakatlarını İşkur büroları aracılığıyla yapmaktadır. Mardin için istihdamın önemine vurgu yapan Midyat Belediyesi, bu anlamda İşkur ile görüşmeler yaparak ortak hareket etmektedir.

Kurum bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş ilanlarını takip ederek iş başvuru formunu doldurmaları ya da İşkur bürolarına giderek ön başvuru işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Başvuruları olumlu görülen vatandaşlar Midyat Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin de katılacağı mülakatlar için İşkur bürolarına davet edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Midyat İş İlanları

Personelalimi.gen.tr, Midyat iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir. Sizde ilçede faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların eleman ilanlarından anından haberdar olmak istiyorsanız, sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Açık pozisyonlara dair yayınlanan ilanları anlık olarak öğrenmeniz, başvuru aşamasında hızlı atmanıza yardımcı olacaktır.

Güncel Midyat iş ilanlarını aşağıdaki listeden, çeşitli kariyer sitelerinden ve iş bulma kurumlarından inceleyebilirsiniz. İlanlar hakkında daha kapsamlı bilgi almak için ilgili işletmenin İnsan Kaynakları departmanına başvuruda bulunabilirsiniz. Veyahut İK iletişim bilgilerine ulaşarak, öğrenmek istediklerinizi telefonda yöneltebilirsiniz…

Güncel Midyat iş ilanları

 • Kasiyer – Mardin Movapark AVM
 • Oto Kiralama Müdürü – Mardin
 • Pide Ustası – Mardin Movapark
 • İngilizce Öğretmeni

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Midyat iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*