Loreal Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Loreal Personel Alımı

Tüm dünyada güzellik sektörünün lideri olan Loreal personel alımı ile zirvedeki konumunu korumak istemektedir. Firmanın farklı iş birimlerinde faaliyet göstermesi, Loreal işçi alımının çok sayıda yapılmasını sağlamaktadır. Şirketin Türkiye birimi; profesyonel ürünler, tüketici ürünleri, lüks ve aktif kozmetik olman üzere 4 farklı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Loreal elaman alımı yaparak, 42 fabrikasında ve 145 dağıtım merkezinde personellerini görevlendirmektedir. Siz de şirketin sunduğu kariyer fırsatlarını değerlendirerek, iyi bir pozisyonda iş bulmak isterseniz Loreal iş başvurusunda bulunabilirsiniz…

Loreal Personel Alımı

Loreal Çalışma Şartları

140 ülkede faaliyette olan şirketin yaklaşık 89 bin mevcut çalışanı vardır. Bu nedenle Loreal çalışma şartları ve personeller için hazırlanan çalışma ortamları en iyi düzeydedir. Firmanın çalışma saatleri ise normalde 07.30 – 16.30 şeklinde belirtilmektedir ancak esnek çalışma saatleri uygulanabilmektedir.

Loreal engelli alımı yaptığında, engeli bulunan personelleri uygun koşullarda çalıştırmaktadır. Ayrıca firma tüm çalışanlarına servis imkânı sunmakta ve yemek kartı (Sodexo, Ticket, Multinet, Setcard vb.) vermektedir. Loreal bünyesinde çalışan kişilere hayat sigortası ve özel sağlık sigortası gibi yan haklarda sunulmaktadır.

Loreal İş İlanları

Loreal başvuru kabul etmek için çeşitli kanalları aracı olarak belirlemiştir. Kariyerlerine bu firma ile devam etmek isteyen bireyler özellikle iş ilanları sektöründe yayın yapan siteler üzerinden başvuruda bulunabilirler.

Genellikle İstanbul, Ankara ve Bursa için duyuru yayınlanan firma, aynı zamanda tüm birimlerine uzun dönem stajyerde almaktadır. Buna bağlı olarak şirkette staj yapmak isteyenlerde, kendileri için ayrılmış olan ilanlara başvuru yapabilirler.

Mevcut Loreal iş ilanları arasından ekibe katılmak için bir fırsat yakalayamadıysanız, genel iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler alt başlıkta detaylıca sizlere aktarıldı. Ancak takıldığınız yerler olursa ya da sorularınızı yöneltmek isterseniz, şirketin İnsan Kaynakları birimine müracaat edebilirsiniz.

Loreal İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirket geleceğinin, çalışanların girişimci ruhları, yaratıcı fikirleri ve benzersiz sunumları ile şekilleneceğini düşündüğü için daima yeni adaylara iş fırsatları sunmaktadır. Loreal iş başvuru formu aşağıdaki linkte yayınlanmaktadır. Formu, bilgisayarınıza, tabletinize ya da akıllı telefonunuza indirdikten sonra doğru ve güncel bilgileriniz ile doldurarak, İK ekibine iletebilirsiniz.

http://www.loreal.com.tr/kariyer/kim-olabilirsiniz/insan-kaynaklari.htm

İK ekibi, adaylar içerisinde grubun tüm işletme birimlerindeki ve departmanlarındaki personel açıklarını göz önünde bulundurarak seçim yapmaktadır. En üstün yetenekleri bulmak isteyen şirket, adaylar içerisinde seçim yaparken gelişime açık ve ekip çalışmasına yatkın olunmasına dikkat etmektedir. Başvuru sürecinde şirketin ilgili pozisyonuna alınmazsanız, Özdilek, E-bebek ya da Levi’s personel alımı duyurularına da müracaat edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*