G4S Güvenlik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

G4S-Guvenlik

G4S Güvenlik personel alımı yapacak!

G4S Güvenlik iş başvurusu yaparak sizde G4S Güvenlik’ın gücünden güç alabilirsiniz. G4S Güvenlik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan G4S Güvenlik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. G4S Güvenlik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Biz kimiz

G4S dünyanın lider uluslararası güvenlik çözümleri grubudur

Türkiye operasyonuna 1990 yılında başlayan G4S; Ocak 2009 itibariyle 4250’ün üzerinde güvenlik elemanıyla, 300’den fazla müşterimizin 350’ nin üzerinde işyerinde, güvenlik alanında kaliteli hizmet vermektedir.

4 Bölge Müdürlüğü ve 28 ofis ile hizmetini devam ettirmektedir.

Ofislerimizin bulunduğu bazı iller şunlardır:
Adapazarı, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Erzurum, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırklareli, Kocaeli, Muğla, Manisa, Mersin, Tekirdağ.

Güvenlik Görevlileri

En büyük varlığımız çalışanlarımızdır. G4S’nin müşterilerimiz ve kamu tarafından görülen yüzü onlardır. Operasyonel hizmetlerde yüksek standartlara ve mükemmel müşteri hizmetleri konusunda büyük bir kararlılığa sahip güvenlik memurları, sürücüler, hapishane nezaret memurları, etkinlik görevlileri ve nakit kontrolörlerinden bagaj kontrol elemanları, teknisyenler ve soruşturmacılara kadar uzanan güvenlik görevlerini yürüten ön saf çalışanlarımız için her gün bir öncekinden farklıdır. Bu rollerin hepsi sıcak ve profesyonel bir ortamda mükemmel uzun vadeli fırsatlar sunmaktadır.

Türkiye’de G4S’ye iş başvurusu yapmak için bizimle irtibata geçin:

Başvuru için tıklayınız.

6 Comments

 1. Merhaba kolay gelsin tecrübeliyim site vede fabrikada görev aldim silahsız belgem mevcutdur E sınıf ehlıyet mevcut saqlık belqem lerim mevcutdur acıll ıse ıhtıyacım varr acıktan lıse okuyorum Tskurler

 2. Merhaba yeni özel güvenlik sertifikası aldım silahlı kocaeli izmit iş arıyorum yardımcı olabilirmisiniz

 3. Mrb ben Gökhan baysal 15 yıllık özel güvenlik gorevlisiyim acil işe ihtiyacım var..bu benim tlfonum beni aramaninizi bekliyorum saygılarımla..

 4. güvenlik sektöründe çok eskilerdenim fakat bizim zamanımızda sertifika yoktu.sertifikamı aldım silahlı olarak,sizin gibi büyük bir ailede çalışmak istiyorum,e sınıfı ehliyetim var ayrıca yakın koruma sertifikam var askerde yakın koruma olarak yaptım ,saygılarımla. tel:0542 603 66 88

 5. SLM ben Ankara Keçiörende İkamet Etmekteyim
  Yaklaşık 6 Yıldır Güvenlik İş Tecrübem Ve E Sınıf
  Ehliyetim Mevcut Yaşım 28 Boy 174 Kilo 68
  Sizinle Çalışmak İstiyorum SAYGILARIMLA
  TEL: 0546 606 98 93

 6. Mrb şirketinize iş başvuruşu için gelmek isiyorum boy 1.65 kilo 70,yaş 34,OKMEYDANIN da ikamet ediyorum,,kimlik yenileme 9 senedir bu sektör içindeyim,silahsız,,bana uygun bir proje varmıdır acaba,,teşekkür ederim 542 814 84 26

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*