Karabük Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Karabük belediyesi işçi alımı

Karabük Belediyesi Personel Alımı

Karabük, 6 Haziran 1995’te, Çankırı’nın Ovacık ve Eskipazar ilçeleri ile Zonguldak’ ın Yenice, Safranbolu ve Eflani ilçelerinin birleştirilmesiyle Türkiye’nin 78. ili olma özelliğini kazanmıştır.

Karabük ismini, üzerinde bulunduğu ve yaşadığı ortamın özelliklerine göre almıştır. ”kara” ve ”bük” kelimeleri, kara çalılık olan yerler anlamında kullanıldığından Karabük isminin oluşmasında önemli yer oynamıştır. Bu topraklarda yaşamış olan Türkmen topluluklarına Karabük cemaati ismi de verilmiştir. Ülkemizde 14 yerde ve mevkilerde Karabük isminin geçmesi ise cemaatlerin başka diyarlara göç etmesine işaret etmektedir.

1935 senesinde Ankara ile Zonguldak arasında açılan demiryolu, Karabük’ün önemini arttırmıştır. 1937 senesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün yönlendirmesi ile İnönü tarafında Karabük Demir Çelik Fabrikası kurulması için adımlar atılarak şehir kalkınmasında büyük rol oynamıştır.

Bu gelişmeler doğrultusunda farklı illerden göç alarak nufüs yoğunluğu artmaya başlamış ve 1937 senesinde Safranbolu’ya bağlı bir mahalle durumunda iken, 1995 senesinde Türkiye’nin 78. ili olmuştur. Belediye her geçen gün genişleyen hizmet alanından dolayı bünyesine personel alımı yapmaktadır.

Karabük belediyesi işçi alımı

Karabük Belediyesi Personel Alımı

25 Haziran 1939’da belediye teşkilatı olarak kurulmasıyla faaliyetlerine başlayan Karabük Belediyesi, sanayi şehri olmasının beraberinde getirdiği hızlı nüfus artışına cevap verebilmek adına belediyecilik faaliyetlerine hızlı ve sistemli bir giriş yaptı. Günümüzde de faaliyetlerine hız kesmeden devam eden Karabük Belediyesi, bu bağlamda bazı alanlarda personel alımı yapacağını duyurdu.

Karabük Belediyesi İşçi Alımı

250 bini aşkın bir nüfusa hitap eden Karabük Belediyesi, vatandaşlarının taleplerine daha hızlı yanıt verebilmek ve daha yaşanabilir bir Karabük sunmak amacıyla belediye bünyesine farklı birimlerde değerlendirmek üzere sözleşmeli işçi alımı yapacak.

Karabük Belediyesi İş İlanları

Sanayi şehri olarak büyüyüp gelişen Karabük Belediyesi, büyümek ve şehrin modernizasyonunu arttırmak adına birçok proje uygulamaktadır. Bu projelerin de beraberinde personel açığı ortaya çıkarması sebebiyle internet sitesinden personel alım ilanı yayınlayan Karabük Belediyesi,  kadrosuna zabıta, fen işleri memuru, temizlik işçisi ve engelli personel alımı yapacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci

Karabük Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bünyesine alacağı personelleri internet sitesi aracılığıyla duyuran Karabük Belediyesi, personeli olmak isteyen vatandaşların Karabük Belediyesi’nin resmi internet sitesine sık sık girerek duyuruları takip etmeleri gerektiğini belirtti.

Ayrıca Karabük Belediyesi insan kaynakları birimi yayınladığı duyuruda belirtilen şartlara uygun olan adayların başvuru için İşkur bürolarına giderek iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerektiğini de açıkladı.

Bilgi için tıklayın.

Karabük  İş İlanları

Karabük iş ilanları sayfasında güncel olarak çeşitli özel işletmelerin aradıkları personellere dair duyuruları bulabilmeniz mümkün.

Hedeflediğiniz kariyer planı doğrultusunda bu ilanlar arasından sizler için en uygun olan pozisyona Kariyer, Yenibiriş ve SecretCV sitelerinin herhangi birinden başvuru yapabilirsiniz.

Karabük iş ilanları, hem vasıflı hem de vasıfsız personellere yönelik çeşitli şirketlerin bünyesinde çalıştırılmak üzere düzenlenmektedir.

Bu nedenle başvuru şartları ile ilgili genel kriterler söz konusu değildir. İlanların, alım yapılacak olan pozisyona göre başvuru şartları farklıdır.

Güncel Karabük iş ilanları

 • Akaryakıt Satış Yetkilisi veya Market Satış Yetkilisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Karabük iş ilanlarına bakabilirsiniz.

Eflani belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Eskipazar belediyesi iş ilanları için tıklayın.

Ovacık belediyesi iş ilanları için tıklayın.

5 yorum

 1. kolay iş istiyorum nedenderseniz belfıdığımvar ağır birşeyyaparsam çok ağrıyo ama işe ihtiyacımvar çünkü ikitane çocuğum var okulagidiyorlar yardımınızı esirgemeyi nolursunuz saygılarımla karabük belediyesine

 2. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*