Karabük Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Karabük Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Karabük iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için takipte kalın. Karadeniz bölgesinde bulunan Karabük, Safranbolu’da yer alan tarihsel evleriyle büyük bir değer taşımaktadır. Sahip olduğu mükemmel doğa da eşsiz bir izlenim uyandırmaktadır. Bu durum hızlı bir şekilde gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Karabük belediyesi işçi alımı

Karabük Belediyesi personel ihtiyacını gidermek ve hizmetlerini vatandaşlara daha hızlı bir şekilde ulaştırmak için personel alımı yapıyor. Bu yılın başından itibaren bünyesindeki birimler için personel alımı yapan belediye bu noktada birçok Karabüklü vatandaş için istihdam kapısı olmuş durumda. Bu doğrultuda belediyenin resmi internet sitesinden yayınladığı ilanlarla başvuru alan belediye personel eksikliğini bu şekilde gidermektedir.

Karabük Belediyesi İş İlanları

Şehirlerdeki en önemli kamu kurumlarından olan belediyeler kamuya girerek çalışmak isteyenler için de önemli bir iş kapısı oluyor. Hem İŞKUR üzerinden hem de kendi sitelerinden yayınladıkları ilanlarla personel alımı yapan belediyeler bu noktada önemli bir istihdam gücü sağlıyor. Karabük Belediyesi de ihtiyaç duyduğu noktalarda personel alımı yapmak için iş ilanları yayınlıyor. Senenin farklı zamanlarında yayınlanan ilanları takip ederek belediyeye iş başvurusunda bulunmak mümkün oluyor.

Karabük Belediyesi Personel Alımı

Karabük Belediyesi bünyesindeki birimler için personel alımı yapıyor. Memur, işçi, şoför, zabıta memuru, itfaiye memuru vb. kadrolar için alım yapan belediye bu doğrultuda boş olan pozisyonları doldurarak vatandaşlara kesintisiz hizmet sunmak istiyor. Bu doğrultuda yayınlanan iş ilanlarına öncelikle Karabük’te yaşayan vatandaşlar başvurabilirler. Başvuru formu üzerinden yapılan başvurular belediye tarafından değerlendirilerek hızlıca sonuçlanıyor.

Karabük Belediyesi Engelli/Özürlü Personel Alımı

Belediyelerin personel alımlarında belirli sayıda kadroyu engelli vatandaşlar için ayırmaları kanuni bir zorunluluktur. Bu çerçevede Karabük Belediyesi de personel alımı ilanlarında alınacak personel sayısının en az yüzde dördünün engelli personel olarak alınacağını duyuruyor. Bu noktada engelli vatandaşlar belediyeye iş başvurusunda bulunarak uygun noktalarda istihdam ediliyorlar. Başvuru sırasında vatandaşların engelli raporlarını belediyeye iletmeleri gerekiyor.

Karabük Belediyesi Sözleşmeli/Sözleşmesiz İşçi Alımı

Karabük Belediyesindeki birimler hemen her zaman işçi alımı yapıyor. Özellikle beden işçisi noktasında önemli bir ihtiyacı olan belediye bu ihtiyacı gidermek için sözleşmeli veya sözleşmesiz personel alımı yapıyor. Alınan personeller genellikle Fen işleri, Park ve Bahçeler, Temizlik işleri gibi birimlerde istihdam ediliyor. Bununla birlikte ister sözleşmeli ister sözleşmesiz olsun bütün işçilerin sosyal ve kanuni hakları Karabük Belediyesi tarafından korunuyor. Bu noktada vatandaşlar bu ilanlara başvuruda bulunabilirler.

Karabük Belediyesi Zabıta Alımı

Karabük Belediyesi zabıta alımı yapıyor. Zabıta biriminde görevlendirilmek üzere erkek ve kadın fark etmeden personel alımı yapılıyor. Başvuranların en az lise mezunu olması, kamu hizmetinden mahrum olmamaları ve yüz kızartıcı suça bulaşmış olmamaları gerekiyor. Bu şartları taşıyanların ayrıca KPSS puanına sahip olmaları da şartlar arasında. Bu çerçevede şartları taşıyan vatandaşların başvuru tarihlerinde başvurularını personel alım ilanındaki başvuru formu üzerinden belediyeye iletmeleri gerekiyor.

Karabük Belediyesi Özel Güvenlik Alımı

Karabük Belediyesi özel güvenlik personeli ihtiyacı çerçevesinde özel güvenlik personeli alımı yapıyor. Belediyeye ait binalarda ve kamuya açık alanlarda görevlendirilmek üzere istihdam edilecek olan özel güvenlik personelinin en az lise mezunu olması gerekiyor. Bu noktada personel alımı ilanı açan belediye ilandaki başvuru formu üzerinden başvuruları alıyor. Başvuracak vatandaşların bazı eğitim sertifikalarına sahip olmaları gerekiyor. Bunlarla ilgili ayrıntılı bilgiler ilanda yer alıyor.

Karabük Belediyesi İş Başvurusu

Karabük Belediyesine iş başvurusunda bulunmak için personel alım ilanlarını takip etmek gerekiyor. Bu noktada belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yapılacak alımlarda başvuru formunu doldurarak belediyeye iş başvurusunda bulunulabiliyor. Bunun yanında başvuruları gereken tarihler aralığında yapmak ve istenen belgeleri zamanında belediyeye teslim etmek gerekiyor. Bu şekilde tamamlanan iş başvurusu belediye tarafından değerlendirilerek sonuçlandırılıyor.

Karabük Belediyesi Duyurular

Karabük Belediyesi yapmış olduğu hizmetleri, yatırımları, ihaleleri ve diğer bilgileri vatandaşlarla internet sitesi üzerindeki duyurular ile paylaşıyor. Personel alım ilanlarını da duyurular üzerinden yayınlayan belediye bu noktada işe alım süreciyle ilgili her türlü bilgiyi de buradan paylaşıyor. Karabük Belediyesine iş başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşların duyurular bölümünü takip etmeleri başvuruları kaçırmamaları açısından önem arz ediyor.

Karabük Belediyesi Çalışılabilecek Birimler

Karabük Belediyesi iş birimleri açısından birçok birime sahip. Bu birimler için yapılan personel alımları iş ilanlarıyla yapılıyor. İş ilanları noktasında birimlerdeki boş pozisyonlar değerlendiriliyor. Bu noktada belediyenin en çok iş alımı yaptığı birimler arasında Fen İşleri Birimi, Gecekondu ve Sosyal Konutlar Birimi, İtfaiye Birimi, Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Servisi, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü gibi birimler bulunuyor.

Güncel Karabük İş İlanları için TIKLAYIN.

6 Comments

  1. Safranbolu belediyesinde 8 ay sözleşmeli çalıştım her türlü inşaat işleri yapıyorum

  2. 1985 Yılın da kastamonu merkez doğdum ANKARA ÜNİVERSİTE ( EL SANATLARI ) MEZUNUM,ANADOLU ÜNİVERSİTE 4 sınıf işletme okuyorum.Bilgisayar işletmenliği sertifikan var,işaret dili öğretici ve tercüman eğitim sertifikası,ÜCRETLİ USTA ÖĞRETİCİ SEMİNERİ SERTİFİKASI,çocuk bakım eleman eğitim sertifikası,okul öncesi eğitim semineri sertifikası,KASTAMONU Halk eğitimde ücretli usta öğreticil yaptım işsizim işe ihtiyaçım var allah rızası icin iş verin 0536 589 98 03

  3. çevre sağlık teknisyeniyim belediyenizde sözleşmeli olarak çalışmak istiyorum geri dönerseniz sevinirim

  4. kolay iş istiyorum nedenderseniz belfıdığımvar ağır birşeyyaparsam çok ağrıyo ama işe ihtiyacımvar çünkü ikitane çocuğum var okulagidiyorlar yardımınızı esirgemeyi nolursunuz saygılarımla karabük belediyesine

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*