Kağıthane Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kağıthane Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kağıthane güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Kağıthane Belediyesi modern bir anlayış ile ilçede yaşayan vatandaşlara gelişmiş hizmetler üretmektedir. Çevreci bir anlayış ile sunulan çeşitli aktivite ve faaliyetler, merkezine insanı ve toplumu almaktadır.

Kağıthane Belediyesi Personel Alımı

Her yıl hızlı bir şekilde ilerlemekte olan Kağıthane Belediyesi, bu süreçte yeni personellere gereksinim duyabilmektedir. Kurum açtığı iş ilanları ile alımlar yaparak, bunları karşılamaktadır. Alım yapılabilecek çok sayıda uygun kadro vardır.

 1. Zabıta
 2. Şoför
 3. Park ve Bahçe İşçisi
 4. Memur
 5. Temizlik İşleri Görevlisi
 6. Arşivci
 7. Güvenlik

Bunların dışında da adayların başvuru işlemleri gerçekleştirebileceği pozisyonlar vardır. Eğer kurumun ilanlarını zamanında takip ederseniz bunları görebilir, başvuru işlemlerini yapabilirsiniz.

Kağıthane Belediyesi İş İlanları

Kağıthane Belediyesi dinamik yapısı ile halka hizmet etmeye devam etmektedir. Vatandaş odaklı olarak çalışan kurum, sürekli gelişmesi nedeniyle yeni personellere gereksinim duyabilmektedir. Bunları karşılayabilmek, hizmetlerin kalitesini arttırabilmek için boşalan, uygun kadrolara alım gerçekleştirilmektedir.

Bunlara başvuru yapmanın ilk koşulu iş ilanlarını takip etmek olduğu için, dikkatli şekilde incelemeniz gerekir. Bunun için hangi siteleri araştırmanız gerektiğini bilmek faydalıdır. Belediyenin kendi sitesini sürekli takip ederseniz, yayınlandıkları zaman görmeniz mümkündür.

Bunun yanı sıra farklı siteleri değerlendirmeniz de tavsiye edilir. Eğer ilan.gov.tr, İŞKUR ve Resmi Gazete kaynaklarını takip ederseniz yayınlandıkları zaman görebilirsiniz.

Kağıthane Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Kağıthane Belediyesi bünyesinde birçok pozisyon bulundurmaktadır. Eğer düzenli şekilde iş ilanlarını takip ederseniz işçi duyurularından memura kadar birçok seçeneğe ulaşabilir, ardından başvuru yapabilirsiniz.

Geniş bir kadroya sahip olan Kağıthane Belediyesi, tüm personellerine eşit, ayrım yapmadan yaklaşarak sosyal haklardan yararlandırmaktadır. Burada çalışmak istiyorsanız, ilanlar açıldığında başvurmanız mümkündür.

Ancak bu süreçte belediyelerin resmi kurumlar olduğunu unutmamanız gerekir. Bu nedenle memuriyet gibi bazı kadrolarda başvurularda, adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilir. Söz konusu sınava girerseniz, sorun yaşamadan müracaat etmeniz mümkündür.

Kağıthane Belediyesi İş Başvurusu

Kağıthane’de yaşıyorsanız ve iş ilanlarını değerlendiriyorsanız, kamu kurumu olan belediye seçenekleriniz arasında bulunmaktadır. Başvurunun ilk şartı ilanları takip edip, açık ve aktif durumda olan duyuruları görmektir.

Ardından hangi niteliklerin istendiğini incelerseniz, ne kadar uygun olduğunu görebilir, buna göre müracaat edebilirsiniz. Adayların hangi evrakları tamamlaması gerektiği ve hangi adrese müracaat edeceği gibi bilgiler duyuruda bulunmaktadır.

Bu sebeple kurumun açtığı ilanı ayrıntılı olarak incelerseniz, daha doğru başvurular yapmanız mümkündür.

Kağıthane İş İlanları

Kağıthane Belediyesi tarafından açılan ilanlar, ilçede yaşayan birçok kişiye iş olanakları sunmaktadır. İş arıyorsanız bunları düzenli olarak takip etmeniz mümkündür. Resmi sitesi haricinde ilan.gov.tr, İŞKUR ve Resmi Gazete gibi kaynaklar bunları görmenize yardımcı olur. Bunun dışında da adayların değerlendirebileceği iş olanakları vardır. Platformumuzu takip ederek konu hakkında bilgilenebilirsiniz.

Güncel Kağıthane İş İlanları için TIKLAYIN.

14 Comments

 1. Lise mezunuyum askerliğimi yaptım 25 yaşındayım b sınıfı ehliyete sahibim iş arıyorum çok acil ihtayim var

 2. Ben iş arıyorum belediyede şoför deolur her türlü iş te olur. Her türlü işi yapabilecek potansiyel deyim lise mezunuyum

 3. Merhaba, muhasebe ve finansal Yönetim lisans mezunuyum. Bir çocuğum var ve kirada oturu. İş arıyorum uzun zamandır. Kağıthane belediyesinde uygun bir pozisyonda çalışmayı çok isterim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 4. Merhabalar, Ben 9 aydır iş arıyorum. 5 yıllık sekreterlik tecrübem var. Açık liseden okuyorum son dönemim. Bir çok iş başvuru yaptım ama yeni evli olduğum için çoğu yer almak istemedi. Eşim tek çalışan evimiz kira işe ihtiyacım var. Kağıthane Belediyesi ve Kaymakamlık Bünyesinde arşiv ve ya sekreterlik pozisyonu için başvuru yapmak isterim yardımcı olursanız çok sevinirim.

 5. Benim işmim Uğur yaş ım 40 telefonum 05399671039 şimdi hasta bakıcısı işi yapıyorum ama belediye de iş arıyorum açık öğretim okuyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 6. Şoförüm Mesleki yeterlilik belgem var lise mezunuyum 26 yaşındayım Kağıthane de ikamet etmekteyim saygılarımı sunarım iyi çalışmalar dilerim.

 7. Merhaba.43yasindayim çaycı ve temizlik işleri ile ilgili iş arıyorum.lise mezunuyum.yardimci ursaniz seviniy

 8. Eşimi kaybettim.çağlayanda oturuyorum.iki oglum var.onlarla ilgilenebilmek icin yakinda iş ariyorum.turk dili ve edb.ögretmeniyim.uygun bir pozisyonda ıse ihtiyacim var

 9. Merhabalar bankacılık ve sigortacılık mezunuyum. İş arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

 10. SAYIN YETKILI, KAGITHANE BELEDIYESI VE KAYMAKAMLIK BUNYESINDE HERHANGI BIRAK POZISYON ICIN IS BAŞVURUSU YAPMAK ISTERIM. LUTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? COK TESEKKURLER, SAYGILARIMLA, SELMA PINAR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*