Kağıthane Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kağıthane Belediyesi Personel Alımı

İstanbul’un son dönem yerleşimlerinden olan Kağıthane,1987 yılına kadar Şişli’nin mahallesiyken 1987 yılında Şişli’den ayrılarak ilçe unvanını almıştır.

Evrensel değerlere ve vatandaşlarının değerlerine saygılı, adil, gelişime açık bir yönetim anlayışı ile Kağıthane halkının yaşam kalitesini arttırmak için yerel hizmetler sunan Kağıthane Belediyesi, bu hizmetlerini bütün vatandaşlarına ulaştırabilmek ve hizmetlerinin devamlılığını sağlamak adına personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Kağıthane Belediyesi Personel Alımı

Kağıthane Belediyesi İşçi Alımı

Yıl içerisinde gerekli olan miktarlarda ihtiyaç duyulan birimlerine kademeli olarak memur, sözleşmeli işçi ve taşeron işçi alımı yapacak olan Kağıthane Belediyesi’nin, yeni işçilerine de hali hazırdaki işçileri gibi hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı bilinmektedir.

Ayrıca bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ödeyen belediye, bütün çalışanlarına eşitlik ilkesine bağlı olarak çeşitli sosyal haklar da sağlamaktadır.

Kağıthane Belediyesi Memur Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) zaman zaman Kağıthane Belediyesi memur alımı duyurusu yapmaktadır. Sözleşmeli ve kadrolu personel açığına göre başvuru tarihleri arasında müracaatların yapılması gereklidir. Bu kapsamda alınacak kamu personelleri kimi zaman KPSS sınav sonuç puanına göre kimi zamanda KPSS’siz alınmaktadır. Ayrıca memur alımı ilanlarında görev ve pozisyona göre belirtilen okullardan mezun olunması da aranan diğer şartlar arasındadır.

Kağıthane Belediyesi memur alımı başvuruları posta, şahsen ya da e-mail kanallarından herhangi biriyle gerçekleşebilmektedir. Hangi kanal üzerinden başvuru yapılabileceği yayınlanan ilanların detaylarında belirtilmektedir. Bunların yanı sıra genellikle kamu personeli için oluşturulan ilanlarda mecburi hizmetini tamamlamış olmakta yer alıyor. Aranılan pozisyona göre sertifikaya sahip olma şartı da istenebilir.

Kağıthane Belediyesi İş İlanları

Tarihi ve doğal mirasa sahip çıkarak, çağdaş, katılımcı, adil, şeffaf, vatandaş odaklı, sosyal belediyecilik faaliyetlerini sürdüren Kağıthane Belediyesi, internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanlarında kadrosuna alacağı personellerinden özellikle güler yüzlü hizmete özen göstermelerini istemektedir.

Yakın zamanda kadrosuna personel alımı yapacak olan kurum, insan kaynakları birimi tarafından yürütülen personel alımı hususunda internet sitesi üzerinden henüz net bir açıklama yapmadı.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Kağıthane Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kağıthane Belediyesi kadrosunda memur olarak çalışmak isteyenlerin KPSS sınavına girerek açılacak kadroları tercih etmesi gerekmektedir. Kağıthane Belediyesi bünyesinde taşeron işçi kadrosuyla ya da sözleşmeli işçi kadrosuyla çalışmak isteyenlerin ise belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanan iş ilanında bulunan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Belediyenin insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun görülen adaylarla iletişime geçilerek belediye bünyesinde mülakata davet edilmektedir. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Kağıthane İş İlanları

No Pozisyon Lokasyon
1 Tabela Montaj Elemanı İstanbul Kağıthane
2 Senior Backend Developer İstanbul Kağıthane
3 Rehber Öğretmen İstanbul Kağıthane
4 Fullstack Software Developer İstanbul Kağıthane
5 Satın Alma ve İdari İşler Uzmanı İstanbul Kağıthane
6 Kobi Tahsilat Temsilcisi İstanbul Kağıthane
7 Depo Görevlisi İstanbul Kağıthane
8 Merchandiser İstanbul Kağıthane
9 Üretim Planlama Müdürü İstanbul Kağıthane
10 Business Development & Strategy Senior Associate İstanbul Kağıthane
11 Business Development & Strategy Junior Associate İstanbul Kağıthane
12 Yeni Mezun Veya Yeni Tecrübeli İş Geliştirme İstanbul Kağıthane
13 Kimya Öğretmeni İstanbul Kağıthane
14 Avukat İstanbul Kağıthane
15 Aktif Satış Yetkilisi İstanbul Kağıthane
16 Foreign Trade Engineer İstanbul Kağıthane
17 Database Administrator İstanbul Kağıthane
18 Ticari Varlık Yöneticisi İstanbul Kağıthane
19 Matematik Öğretmeni İstanbul Kağıthane
20 Müşteri Hizmetleri Yetkilisi İstanbul Kağıthane
21 Helpdesk Uzman Yardımcısı İstanbul Kağıthane
22 Adli Takip Memuru İstanbul Kağıthane
23 Muhasebe Yetkili Yardımcısı İstanbul Kağıthane
24 Mali Kontrol ve Raporlama Uzmanı İstanbul Kağıthane
25 Anaokulu Öğretmeni İstanbul Kağıthane
26 Üst Düzey Yönetici Asistanı İstanbul Kağıthane
27 Ön Büro – Resepsiyonist – Otel İstanbul Kağıthane

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de kağıthane iş ilanlarına bakabilirsiniz.

8 yorum

 1. Eşimi kaybettim.çağlayanda oturuyorum.iki oglum var.onlarla ilgilenebilmek icin yakinda iş ariyorum.turk dili ve edb.ögretmeniyim.uygun bir pozisyonda ıse ihtiyacim var

 2. SAYIN YETKILI, KAGITHANE BELEDIYESI VE KAYMAKAMLIK BUNYESINDE HERHANGI BIRAK POZISYON ICIN IS BAŞVURUSU YAPMAK ISTERIM. LUTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ? COK TESEKKURLER, SAYGILARIMLA, SELMA PINAR

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*