Kadıköy Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Kadıköy Belediyesi Personel Alımı

1869 yılından 1930 yılına kadar Üsküdar’a bağlı olan Kadıköy, 23 Mart 1930’da ilçe statüsünü alarak 1950’lerden itibaren önemli gelişmeler göstermiş ve nüfusunu arttırmıştır.

Kadıköy Belediyesi, çocuk ve gençler ön planda olmak üzere tüm bireyler için güçlü toplum ve çevre oluşturmak adına belediyenin görev, yetki ve sorumluluğu çerçevesinde hizmet veren ve hizmetlerin sürdürülebilirliğini sağlayan yenilikçi, modern, güler yüzlü, eşitlikçi, özgürlükçü bir belediye olmak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu hedefler kapsamında ihtiyaç duyduğu birimlerde personel alımı yapmaya hazırlanan kurumun, bu hususta gerekli çalışmaları yapması halinde sitemiz üzerinden bütün detaylar paylaşılacaktır.

Kadıköy Belediyesi Personel Alımı

Kadıköy Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna çok sayıda işçi alımı yapması beklenen ve bu işçileri sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülen Kadıköy Belediyesi’nin zabıta birimi başta olmak üzere temizlik işleri, destek hizmetleri, park ve bahçeler, insan kaynakları gibi birimlerde de ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmesi beklenmektedir.

Bu personellere hali hazırda çalışan personelleri gibi gerekli sosyal hakları sağlayacak olan Kadıköy Belediyesi, personel alımlarıyla ilçenin istihdamına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır.

Kadıköy Belediyesi Memur Alımı

Kadıköy Belediyesi memur alımı, aranan koşullar doğrultusunda belirli vasıflara sahip bireyler için geçerlidir. Alım yapılacak olan unvanın gerektirdiği okullardan mezun olmak ve 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesince bir takım kriterleri taşıyor olmak memur alımlarında gerekli olan ilk şartlardandır.

Ayrıca başka bir kamu kurumunda sözleşmeli çalışıyor olmak ve öğrenim durumunu gösterir belgenin aslını ya da onaylı fotokopisini ibraz edememek, başvurunuzun reddedilmesine neden olabilir. Bu nedenle Kadıköy Belediyesi memur alımı başvurusu yapacak olan kişilerin istenilen belgeleri ilgili birimden detaylıca öğrenerek eksiksiz teslim etmesi gereklidir.

Kurumun kariyer planını hazırlayan ve uygulamaya geçiren birim İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü olduğu için memur alımlarında talep edilen evraklar hakkında ilgili birimi arayarak kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi İş İlanları

Katılımcı yönetim anlayışını benimseyen, yenilikte öncü, sürekli gelişim ve değişime açık bir belediye olarak, Kadıköy için her geçen gün yenilik ve kolaylık sağlayacak yatırımlar yapan ve bu sebeple personel alımı yapacak olan kurumun, insan kaynakları birimi tarafından çalışmaların tamamlanması halinde iş ilanı yayınlayacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri
 • Pastane Tezgahtarı / Erenköy Şube
  Garson / Erenköy Şube

Kadıköy Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadıköy Belediyesi kadrosunda memur olarak çalışmak isteyenlerin KPSS sınavına girerek açılacak kadroları tercih etmeleri ve bu kadrolara ÖSYM tarafından yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir. Kadıköy Belediyesi bünyesinde taşeron işçi kadrosuyla ya da sözleşmeli işçi kadrosuyla çalışmak isteyenlerin ise belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanan iş ilanında bulunan iş başvuru formunu eksiksiz doldurmaları gerekmektedir.

Belediyenin insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun görülen adaylarla iletişime geçilerek belediye bünyesinde mülakata davet edilmektedir. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Kadıköy iş ilanları

 • KASİYER – SuperStep (KADIKÖY)
 • Starbucks Barista / İstanbul Kadıköy
 • Kadıköy Bölgesi CarrefourSA Market Görevlileri
 • Ekmek Ustası
 • Sekreter
 • Muhasebe Elemanı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de bağcılar iş ilanlarına bakabilirsiniz.

8 yorum

 1. A2 VE D SINIFI EHLİYETİM VAR.
  ÖZEL GÜVENLİK SİLAHSIZ KİMLİĞİM VAR.
  27 YILLIK FOTOĞRAFÇILIK TECRÜBEM VE USTALIK BELGEM VAR.
  BU DALLARDA YADA BEDEN İŞÇİSİ OLARAKTA OLABİLİR İŞ ARAYIŞIM VARDIR.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*