Kadıköy Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Kadıköy Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Kadıköy güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Kadıköy Belediyesi vatandaşlara kesintisiz olarak ulaşılabilir hizmetler vermektedir. Yenilikçi bir vizyonla hareket eden kurum tüm aktivite ve faaliyetleri kaliteli ve gelişmiş olarak sunmaktadır. Bu kapsamda büyümesi de sürekli devam etmektedir.

Bu hareketli yapısı, kurumda personel gereksinimleri oluşmasına neden olmaktadır. İş ilanları bu gibi şartlarda hazırlanarak, adayların başvurabilmesi için yayınlanmaktadır. İş arayanlar böylece müracaat yapabilmektedir.

Kadıköy Belediyesi Personel Alımı

Kadıköy Belediyesi resmi bir kamu kurumu olduğu için başvurunun tüm aşamalarında özen göstermeniz önerilmektedir. Kuruma alım yapılan kadro farklılık arz edebilmektedir.

 1. Zabıta
 2. Temizlik İşleri Görevlisi
 3. Arşivci
 4. Güvenlik
 5. Şoför
 6. Park ve Bahçe İşçisi
 7. Memur

Kadıköy Belediyesinde çalışmak istiyorsanız, başvuru yapabileceğiniz bundan başka pozisyonlar da yer almaktadır. Alımlar kurumun gereksinimlerine göre yayınlanmaktadır.

Kadıköy Belediyesi İş İlanları

Dinamik bir yapısı bulunan Kadıköy Belediyesi, bu sayede her geçen yıl büyümesine yeni bir ivme kazandırmaktadır. Böylece sunulan hizmet, faaliyet ve aktivitelerin kalitesi de yükselmektedir. Bu süreçler esnasında bir personel ihtiyacı olursa, kurum gerekli ilanları vermektedir. Alımlar ile beraber kesintisiz hizmet verilmektedir.

Bu bağlamda kuruma katılmak istiyorsanız, müracaat öncesinde alımların gereksinimlere göre biçimlendiği bilinmelidir. Bu nedenle hangi pozisyona alım olduğu incelenmeli, yeteneklerinizin buna ne kadar uyumlu olduğu incelenmelidir.

Buna ek olarak başvuru yaparken ilan tarihleri de geçirilmemelidir. Dolayısıyla nereden ilanların görülebileceği mutlaka değerlendirilmelidir. Belediyenin kendi sitesini düzenli incelemek bunlar arasında ilk maddedir. Ayrıca İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr de incelenmelidir.

Kadıköy Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Günümüzde her kamu kurumunun yaptığı gibi belediyeler de personel alımlarını yayınlamaktadır. Ancak bunlar gereksinimlere göre planlanmaktadır. Dolayısıyla her yıl alım yapılan pozisyon, kaç kişi alındığı gibi durumlar değişebilir. Bu nedenle sizinle ne kadar uygun olduğu, başvuru öncesinde değerlendirilmelidir.

Kadıköy’de ikamet ediyorsanız, belediyenin açtığı ilanlar size birçok iş fırsatı sunmaktadır. Kurum çalışanları içerisinde ayrım yapmadan, eşit olarak tüm sosyal haklardan yararlandırmaktadır. Belediye ilçede yaşayan vatandaşlara toplum ve insan odaklı hizmetler sunmaktadır.

Kurumda çalışmak istiyorsanız, başta memuriyet kadroları olmak üzere bir takım pozisyonların Kamu Personeli Seçme Sınavı isteyebileceğini bilmeniz gerekir. Bu nedenle adayların girmesi önerilmektedir.

Kadıköy Belediyesi İş Başvurusu

Kadıköy’de yaşıyor ve iş arıyorsanız, belediye müracaat için değerlendirebileceğiniz kaynaklar arasında bulunmaktadır. Kurumun geniş bir bünyesi olduğu için, alımlar farklı pozisyonlara dair gerçekleştirilebilir.

Bu nedenle birçok kişiye uygun pozisyonlar yer almaktadır. İş başvurusu yaparken ilk olarak işlemlerin hangi tarihlerin arasında gerçekleştirilebileceği görülmeli, buna göre plan hazırlanmalıdır. Ardından da başvuru adresine gidilerek, müracaat yapılmalıdır.

Kadıköy Belediyesi İş İlanları

Kadıköy içerisinde belediye dışında da iş imkanları bulunmaktadır. Bunları incelemek ve değerlendirmek istiyorsanız, platformumuzu düzenli olarak takip ederek bilgi almanız mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Aşçı Yardımcısı Suadiye
2 Ofis Asistanı / Resepsiyonist
3 Back-End Developer
4 Vardiya Müdürü – Kadıköy Cadde Pidem
5 Vardiya Müdürü – Nautilus AVM
6 Vardiya Müdürü – Kozzy AVM
7 Paket Servis Vardiya Müdürü – Kozzy AVM
8 Paket Servis Vardiya Müdürü – Nautilus AVM
9 .Net Developer
10 Kıdemli .Net Uygulama Geliştirme Uzmanı
11 Çağrı Merkezi / Reklam Satış Danışmanı
12 Pide Ustası Ve Yardımcıları – Kozzy AVM

Güncel Kadıköy İş İlanları için TIKLAYIN.

10 Comments

 1. Merhaba a2 ve n ehliyetimi vardır yaşım 23 dur belediye bünyesinde verilecek her türlü işi hakkını vererek yapacağımdan emin olabilirsiniz.

 2. Belediye bünyesinde verilecek her işi yapabilirim. 6 yıllık muhasebeciyim, b ehliyetim de var. Çöpçü, çaycı , temizlik ne gerekirse yapabilirim

 3. Emre demirci B sınıfı ehliyetim var 15 sene oto tamir işi yaptım belgem var temiz işlerinden anlarım

 4. A2 VE D SINIFI EHLİYETİM VAR.
  ÖZEL GÜVENLİK SİLAHSIZ KİMLİĞİM VAR.
  27 YILLIK FOTOĞRAFÇILIK TECRÜBEM VE USTALIK BELGEM VAR.
  BU DALLARDA YADA BEDEN İŞÇİSİ OLARAKTA OLABİLİR İŞ ARAYIŞIM VARDIR.

 5. B sınıfı ehliyetim vardır şöförlügüm gayet iyi temizlik işi yaparım kadrolu yada kadrosuz olabilir iş arıyorum saygılarımla

 6. B sınıfı ehliyetim var şoförlügüm gayet iyidir temizlik işi yaoarım kadrolu kadrosuz vark etmez

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*