İnegöl Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

İnegöl Belediyesi Personel Alımı

1870’lerin başında kurulmuş olan İnegöl Belediyesi, bugün modern ve markalaşan bir görünümle, insan odaklı ve bütün kesimleri birleştiren yapısıyla örnek olan bir kurum olarak geleceğe güvenle koşmaktadır.

İnegöl Belediyesi, İnegöl’ü yüksek kentsel standartlara sahip bir şehir yapmak adına eğitimden sağlığa, ulaşımdan konuta, tarihe, kültür sanattan turizme, spordan teknolojiye, çevreden sosyal belediyeciliğe kadar her alanda 7/24 hizmet prensibiyle faaliyet göstermektedir.

Güzellikleri ve stratejik konumu itibarıyla özel bir yere sahip olan İnegöl’ü Türkiye’nin cazibe merkezi haline getirmek hedefinde olan kurum, “İnegöllülerin hayatını kolaylaştırmak ve tüm değerleriyle geleceğe taşımak” için hazırladığı projelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacak.

İnegöl Belediyesi Personel Alımı

İnegöl Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna yakın zamanda personel alımı yapacağı tahmin edilen İnegöl Belediyesi’nin bu personelleri taşeron işçi ya da sözleşmeli işçi statüsü ile istihdam edeceği öngörülmektedir.

Çalıştığı taşeron şirketler hakkında internet sitesi üzerinden bilgi veren kurum, bu şirketler bünyesinde ya da sözleşmeli olarak çalışan işçiler arasında herhangi bir ayrım yapmamakta ve eşit maaş şartları, eşit sosyal haklar sunmaktadır.

İnegöl Belediyesi Memur Alımı

Lisans, ön lisans ve lise seviyelerinden ayrı ayrı sınavlar yapılmakta olup sonuçlara göre İnegöl Belediyesi memur alımı gerçekleşmektedir. Lisans mezunları genellikle mühendislik gibi bölümlerde memur statüsünde işe alınırken ön lisans mezunları teknikerlik gibi bölümlerde istihdam ediliyor.

Evrak düzenleme, giriş, çıkış gibi işlemleri düzenleyen memurlarda, lise mezunları arasından seçilmektedir. İnegöl Belediyesi memurluk alımları kadroda boşluk oluşmasıyla veya yeni pozisyonların açılmasıyla yapılmaktadır. Belediye bünyesinde pozisyon açıklığı genellikle askerlik ve emeklilik gibi durumlardan kaynaklanmaktadır.

Bu seçenekler dışında nadirde olsa özel sebeplerden dolayı işten ayrılmalar sonucunda da boşluk oluşabiliyor. Açılan pozisyonlar içinde gerekli alımlar İnegöl Belediyesi İnsan Kaynakları birimi tarafından yapılmaktadır.

İnegöl Belediyesi İş İlanları

Her geçen gün artan hizmet ağı ile birlikte şehrin her alanına yayılarak, İnegöl’ü yaşamaktan mutluluk duyulan bir şehir yapma gayesiyle yoluna devam eden İnegöl Belediyesi, bu yolculuğunda kendisine eşlik edecek personelleri kadrosuna dâhil etmek üzere internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendirmektedir.

Yakın zamanda kadrosuna alacağı personeller ile ilgili henüz net bir açıklama yapmayan kurumda, bu hususta insan kaynakları biriminin çalışmalar sürdürdüğü bilinmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

İnegöl Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını da genellikle internet sitesi aracılığıyla yönetmeyi tercih eden İnegöl Belediyesi’nin personeli olmak isteyenlerin belediyenin internet sitesini ya da sitemizi sık sık ziyaret ederek yayınlanması beklenen iş ilanlarını takip etmeleri ve kendilerine uygun olan birimler için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

İnegöl İş İlanları

Eğitim kurumlarının çeşitli bölümlerinden mezun olup Kpss sınavında başarılı bir puan alamayıp, iş arayışında olan vatandaşlarız bulunmaktadır. Sadece belediye bünyesinde değil dışarıdaki iş olanaklarından da faydalanmak isteyen vatandaşlar, İnegöl iş ilanları aramaları yapıp özel sektöre daha çok yöneliyorlar.

Belediye bünyesindeki iş olanakları ile kıyasladığımızda özel sektörde imkân daha fazla diyebiliriz. Bu nedenle Bursa İnegöl iş ilanları düzenli olarak takip edilmeli ve başvuru yaparak işe alım süreci başlatılmalıdır.

Güncel İnegöl iş ilanları

 • Saha Tanıtım Temsilcisi (Bursa – İnegöl)
 • İlköğretim Matematik Öğretmeni
 • Fen Bilgisi Öğretmeni
 • Mobilya Satış Danışmanı
 • Mobilya Tasarım Uzmanı
 • Gratis Mağaza Müdürü – Bursa İnegöl
 • Part Time Satış Danışmanı – Bebekolog – İnegöl

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de inegöl iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*