İdo Personel Alımı ve İş İlanları 2022

İDO 1887 yılında ilk olarak faaliyete başlamıştır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermektedir. İlk olarak 2 deniz otobüsü olarak kullanıma açılan deniz araçları ihtiyacın büyümesi ile birlikte sayıları artmıştır. Deniz otobüslerinin sayısının artması ile birlikte İdo bu otobüslerde hizmet verecek personel ihtiyacı duymuştur.

İdo iş başvurusu

İDO İş İlanları

İstanbul halkına kurulduğu günden beri en ileri teknoloji ve konfor ile hizmet vermekte olan kurum yeni açılan deniz otobüslerinde de bu standardı korumak istemektedir. Bu sebeple kurumun personel ihtiyacı bulunmaktadır. İDO bünyesinde çalışmak isteyenlere müjdeli haber İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi sayfasından duyurulmuştur.  İstenilen şartların bulunması durumunda her vatandaş başvuru adımlarını sıralı bir şekilde takip ederek iş başvurusu yapabilmektedir.

Nasıl Başvurulur?

İDO bünyesinde çalışmak isteyenler belirtilen şartların bulunması durumunda kuruma başvuru yapabilirler. Kurumun talep etmiş olduğu şartlar sitemizde ve kurumun resmi sayfasında bulunmaktadır. Başvurular kurumun internet sayfasından yapılabilmektedir. Bunun dışında diğer iş ilanı sayfalarından kuruma başvuru yapılması mümkün olmayacaktır. İş ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler İDO telefon numaraları üzerinden istedikleri bilgiye ulaşabilmektedir.

Açık İş Pozisyonları

  • Özel güvenlik görevlisi,
  • Büro görevlisi,
  • Veznedar,
  • Teknisyen

Pozisyonlar Açıklamaları:

Özel Güvenlik görevlisi; Kurum içerisinde güvenliğin sağlanması ve bu konuda çalışmalar yürütülmesi

Büro Görevlisi; İzsu bünyesinde bulunmakta olan bürolarda verilen görevlerin yapılması

Veznedar; kurumun tahsilat yapmakta olduğu veznelerde hizmet verilmesi

Teknisyen; iç ve dış arızalarda veya bakımlarda görevlendirilmek üzere

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı:18

Çalışma Saatleri: Pazartesi-Pazar Vardiyalı sistem  Hafta da 1 gün tatil.

Alım Yapılacak Şehirler: İstanbul

Aranan Şartlar:

  • Başvuru yapacak kişinin lise mezunu olması
  • Gurup olarak çalışabilme yeteneğinin bulunması
  • Vardiyalı sisteme rahat bir şekilde ayak uydurabilmesi
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak

*Sizler için hazırladığımız İzsu iş ilanları sayfasını gördünüz, bu sayfamız düzenli olarak güncellenmektedir, gelecek yeni iş ilanlarını kaçırmamak için web sitemizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

  1. Merhabalar gemici belgem var tanker ve roro belgem var vardiye tutmam var iş tecrübem var ido bünyesinde çalışmak istiyorum Yalova’da oturuyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*