Havelsan Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Havelsan’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Havelsan bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Havelsan personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1982 yılında kurulan Havelsan, günümüze kadar birçok projenin altına başarılı bir şekilde imzasını atmıştır. Bilişim ve savunma sektörlerinde ülkemizde lider konumda olan Havelsan personel alımı dönem dönem yapmaktadır.

Eğer siz de katılmak istiyorsanız, yılın değişik zamanlarında açılan Havelsan iş ilanları için takipte kalmanız gerekir. İlanları kaçırmak, başvuru yapamamanıza sebep olur. Online kariyer siteleri üzerinden yapabilecek olan Havelsan iş başvurusu ardından firmanın yetkililerinden haber beklemeniz gerekir. Müracaat ettiğiniz pozisyona uyumlu bir CV dosyasına sahipseniz, yetkililer iletişim kurarak mülakat için bilgi verebilir.

Havelsan Personel Alımı ve İş İlanları

Başlıklar

Havelsan Personel Alımı Yapacak

Havelsan her gün büyüyen, dinamik ve büyük bir kurumdur. İhtiyaçları kapsamında personel alımı gerçekleştirmekte olup, bunlar her alım döneminde birbirinden farklı olabilir. Güncel olarak Kariyer.net üzerinde açık olan ilanlar vardır.

Eğer bu platformu incelerseniz ve firmanın ilanları size uyuyorsa gerekli başvuru işlemleri hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Havelsan İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Havelsan iş başvurusu yapmak istiyorsanız, öncelikle işe alım kriteri olarak, bazı sınavlardan bir takım puanların alınması gerektiği bilinmelidir. Bunlar şöyledir;

 1. ALES: 85 puan ve üzeri
 2. GRE: 157 puan ve üzeri
 3. GMAT: 550 puan ve üzeri
 4. IELTS: 6,5 puan ve üzeri
 5. TOEFL: 79 puan ve üzeri
 6. YÖKDİL: 70 puan ve üzeri
 7. TÖMER: 70 puan ve üzeri
 8. Havelsan Yabancı Dil Sınavı: 70 puan ve üzeri
 9. YDS: 70 puan ve üzeri. Ön lisans mezunları için 60 puan ve üzeri.
 10. Havelsan Sınavı: Ön Lisans mezunları için olup, 75 puan ve üzeridir.

Tablo ve ayrıntılı bilgi için https://www.havelsan.com.tr/kariyer/havelsan-da-calismak/ise-alim-kirterleri linkini kontrol edebilirsiniz. Firmanın çok sayıda açık pozisyonu olup, bazıları şöyledir;

 1. Yazılım Altyapı Mimarı: Mühendislik fakültesinden mezun olma, minimum 7 sene deneyimli olma, mimarlık için minimum 10 sene tecrübeli olma gibi nitelikler vardır.
 2. Kıdemli Sistem Mühendisi: Vmware ile Hyper-V sanallaştırma sistemleri üzerine minimum 5 sene deneyimi olma, sanallaştırma sistemlerini tasarlama gibi nitelikler aranmaktadır.
 3. Yazılım Mühendisi: Bilgisayar mühendisliği ya da ilgili bölümlerden mezun olma, Agile yazılım geliştirme metodolojileri üzerine bilgi sahibi olma gibi nitelikler aranmaktadır.

Firmanın daha birçok ilanı olup, Kariyer.net üzerindeki profili üzerinden hepsini görmeniz mümkündür.

Havelsan İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Havelsan iş başvurusu Kariyer.net üzerinden şu şekilde yapılabilir;

 1. Kariyer.net üzerinde bir hesap açın. Bulunuyorsa giriş yapın.
 2. Havelsan profilini açarak, alt bölümden başvurmak istediğiniz pozisyona tıklayın.
 3. Sayfada görülen başvur butonuna tıklayın.

Böylece başvuru işlemleri tamamlanır. Ayrıca https://kariyer.havelsan.com.tr/ss/candidate-register linkini de takip ederek, gerekli müracaat işlemleri yapılabilir.

Havelsan Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*