Hatay Havalimanı İş İlanları 2023

Başlıklar

Hatay Havalimanı İş İlanları

Akdeniz’e kıyısının olması nedeniyle Hatay havaalanı oldukça yoğundur. Bu nedenle belirtilen bölgede personele de sıklıkla ihtiyaç duyulmaktadır. Hatay havalimanı işçi alımı süreçleri, daha çok Haziran ya da Temmuz gibi yaz aylarında başlamaktadır.

Bireyler iş sahibi olmak istiyorsa eğer tüm şartları yerine getirerek para kazanmaya başlayabilirler. Havaalanı personel alımı koşulları avantajlı olduğundan dolayı her yıl başvurularda artmaktadır.

Hatay Havalimanı Özel Güvenlik Alımı

Hostes, gişe sorumlusu ya da teknisyen dışında havaalanlarında en çok tercih edilen pozisyonlardan biri güvenlik olarak bilinmektedir. Polis dışında güvenliği sağlayan özel güvenlik ekipleri, bireylerin sorun yaşamadan seyahat etmelerine destek verir.

Hatay havaalanı iş başvurusu yapan kişiler, sertifikaları ve eğitimleri varsa güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlayabilirler. Ancak havaalanı iş ilanları içerisinde yazan kriterler her yıl değişiklik gösterdiğinden dolayı takipte olmak önemlidir.

Hatay Havalimanı İş Başvurusu

Başvuru sürecinde daha çok adayların eğitim durumlarına ve daha önceki tecrübelerine bakılmaktadır. Havalimanı personel alımı sürecinde seçici olabilmek adına sözlü ve yazılı mülakatta uygulanmaktadır. Kendilerini sözlü mülakat ile iyi bir şekilde ifade eden bireyler, yazılı aşamada meslekleri hakkındaki tüm bilgi birikimlerini eksiksiz bir şekilde aktarabilirler.

HatayHavalimanı Personel Alımı

Personel alımı işlemleri sırasında Hatay havaalanı görevlileri adayların adli sicil ya da sabıka kayıtlarının olmamasına da özen göstermektedir. Yine aynı şekilde bireylerin havalimanı iş başvurusu sürecinde sağlık sorunlarının da olmaması dikkat edilecek unsurlar arasındadır. Havalimanı iş ilanları belirli dönemlerde gerçekleşmek ile birlikte ihtiyaca göre değişiklik gösterebilir.

Havaalanlarında çalışmak günümüzde çok tercih edilen bir alandır. Hava alanlarında birçok iş imkanları vardır, bunların içerisinde; temizlik görevlisi, yer hizmetleri, yer hostesliği gibi bölümlerde çalışmak mümkün.

Hatta içerideki mağazalarda da iş imkanları doğmaktadır. Hava alanlarında bulunan mağazalardan bazıları şunlardır; Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko.

7 Comments

  1. Ne iş olursa yaparım hiç fark etmez pist temizlik uçak temizliği ücret te hiç fark etmez

  2. Rusça ve İngilizce yabancı dil im var özel güvenlik görevlisi silahlı sertifika mevcut iş arıyorum

  3. İş arıyorum makine bakım onarım MYK grup 3+src+3+4 Psikoteknik evli 2 çocuk babasiyim İskenderun da ikamet etmekteyim
    yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*