Flyinn AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

flyinn-personel-alımı

Flyinn personel alımı yapacak!

Flyinn iş başvurusu yaparak sizde Flyinn’ın gücünden güç alabilirsiniz. Flyinn eleman alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Flyinn personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Flyinn insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Flyinn Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Günyüzü İnşaat A.Ş. ve Ar-ke İnşaat A.Ş olan Flyinn Alışveriş Merkezi 21 Aralık 2003 tarihinde Floryada Türkiye’ de ilk panoramik görünüme sahip Alışveriş Merkezi olarak kapılarını ziyaretçilerine açmıştır.

Makale Yazarak Para KazanmakFlyinn bulunduğu konum itibariyle İstanbulda ki birçok alışveriş merkezinden daha farklı olarak yerli ve yabancı müşterilere hizmet vermektedir.
72 mağazası 20 stand alanında Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen markalarıyla ziyaretçilerini ağırlamaktadır

Flyinn AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, buna bağlı olarak çalışan eleman sayısı da aynı orantıda olması gerekir. İçeride bulunan mağazalardan Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası vardır.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*