Çayeli Bakır İşletmeleri Personel Alımı ve İş İlanları 2022

 Çayeli Bakır İşletmeleri personel alımı yapacak!

Çayeli Bakır İşletmeleri iş başvurusu yaparak sizde Çayeli Bakır İşletmeleri’ın gücünden güç alabilirsiniz. Çayeli Bakır İşletmeleri personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Çayeli Bakır İşletmeleri eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Çayeli Bakır İşletmeleri insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Bu yıl, Çayeli Bakır İşletmeleri’nin 30. yılını kutluyoruz. Çayeli Bakır, sadece bölge halkına değil Türk ekonomisine de önemli boyutta gelir kaynağı ve istihdam sağlamaktadır. Rize ekonomisine en önemli katkımız oluşturduğumuz yerel istihdamdır.

Çalışanlarımızın ve müteahhit personellerimizin sağlık, emniyet ve refahı firmamızın temel değerleri arasında bulunmaktadır. Emniyet kültürümüzle gurur duyuyoruz. ÇBİ Türkiye’deki en emniyetli maden işletmeleri arasında yer almaktadır ve dünya çapındaki diğer madenlerle kıyaslandığında da en iyiler arasındadır.

Çayeli Bakır, Kurumsal Sorumluluk ilkelerine derinden bağlıdır. ÇBİ, uyguladığı Kurumsal Sorumluluk Programları için Kanada Madencilik Derneği tarafından takdir edilmiş ve ödül almıştır. Firmamız, Türkiye Etik ve İtibar Derneği (TEİD)’ne üye olan ilk şirketlerden biridir ve yakın zamanda ayrıca İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği?nin de üyesi olmuştur.

30. yılımızda, kuruluşumuzdan bu yana destek veren tüm çalışanlarımıza, müteahhitlerimize, tedarikçilerimize ve bölge halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Başvurmak için tıklayın.

2 Comments

  1. iş makinası operatorum ekskavatar yukleyci alanında degerlendirme yapılırsa memnun olurum tesekkurler 0542 542 4367

  2. AD= NURETTİN ÇELİK ÇAYELİ- GÜZELTEPE KÖYÜ MESLEK= TOPOĞRAF İŞ DENEYIMI-1988-1990= GÜMÜŞHANE-BAYBUT YOL PROJESI= 1990-1993 BOLU-GEREDE OTOYOL PROJESI= 1995-1997- HOPA-SARP KARAYOLU PROJESI=1998-2010 İYİDERE-ÇAYELİ ARASI SAHIL YOL PROJESI= 2010-2014 YOZGAT-SIVAS HIZLI TREN PROJESI

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*