Eşrefpaşa Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

esrefpasa-hastanesi-personel-alimi

Eşrefpaşa Hastanesi personel alımı yapacak!

Eşrefpaşa Hastanesi iş başvurusu yaparak sizde Eşrefpaşa Hastanesi’ın gücünden güç alabilirsiniz. Eşrefpaşa Hastanesi personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Eşrefpaşa Hastanesi eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Eşrefpaşa Hastanesi insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Eşrefpaşa Hastanesi, tam olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi olarak bilinmektedir. Hastanenin tarihçesine bakacak olursak, İzmir’in bir liman kenti olması sebebiyle, frengi hastalığı çok sık görülmekteydi. Bu hastalığa çare olmak amacıyla Zührevi Hastalıklar Hastanesinin kurulmasına karar verildi. 1906 yılında başlanan hastane, 1908 yılında açıldı ve sağlık hizmetleri sunmaya başladı. 1913 senesinde, hastane için büyük gayretler gösteren Eşref Paşa, bu emeklerinin neticesi olarak isminin hastaneye verilmesi ile ödüllendirilmişti. Hastane 1950 senesinde ise İzmir Belediyesine devir edilmiştir ve o tarihten sonra belediye tarafından işletilmektedir.

Eşrefpaşa Hastanesi, 2 üniversitenin Top Fakültelerine de hizmet sunmuştur. Bu tıp fakülteleri ise Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Dokuz Eylül Üniversitesine devri yapılmadan önce İzmir Tıp Fakültesidir.

Hastaneye 2005 senesinden sonra oldukça fazla yatırım yapılmıştır. Hastane de çalışan personellerini sayısı arttırıldı. Ayrıca hastane, en son teknolojik cihazlarla donatıldı ve yeni poliklinik binaları hizmete sunuldu. Devamlı olarak kendini yenileyen ve teknolojiye ayak uyduran Eşrefpaşa Hastanesi, İzmir halkına en iyi tedavi hizmetini sunmayı amaçlamaktadır.

Eşrefpaşa Hastanesi İletişim Bilgileri
Eşrefpaşa Hastanesi Adres; Gaziler Cd. No: 315 İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Yenişehir / İZMİR
Eşrefpaşa Hastanesi Telefon Numarası; 444 4035

Eşrefpaşa Hastanesi Kariyer

Eşrefpaşa Hastanesi personel ve eleman alımı İzmir Büyükşehir Belediyesi insan kaynakları tarafından yapılmaktadır. Açık iş pozisyonları olduğunda alımlar belediye tarafından gerçekleştirilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*