Embosan Personel Alımı ve İş İlanları 2024

embosan-personel-alimi

Embosan personel alımı yapacak!

Embosan iş başvurusu yaparak sizde Embosan ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Embosan personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Embosan eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Embosan insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İlk olarak 1974 yılında İstanbul / Mahmutbey bölgesinde ” parça ve el baskı” tesisi olarak kurulmuştur. Takip eden yıllar içinde “Örme, Kumaş, Boya” yapan bir kuruluş haline getirilmiştir.

Örgü, kumaş terbiyesine 1988 yılında JEMKO Continue Kasar ile başlayan boyahanemiz 1992 yılında Çorlu / TEKİRDAĞ tesislerinde hizmete başladı. Aynı sene içerisnde örme, kumaş boyama işlemlerine başlamıştır.

Daha sonraki zaman içerisinde teknoloji ve insan gücü yatırımını sürdüren boyahanemiz şuan da 52.000m2‘lik bir arazi üzerinde 16.000m2‘lik kapalı üretim alanı içerisinde; 25 ton/gün kumaş boyama, 14 ton/gün Continue Kasar, her çeşit örgü kumaş satışı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Şirketimiz; uzun soluklu, kalıcı ve çağdaş bir yaklaşımla, profesyonel yönetim kadrosu ve bulunan genç, dinamik iş gücü ile her geçen gün pazar payını ve rekabet gücünü arttırmaktadır. İstanbul Genel Müdürlük 20, Çorlu Üretim Tesislerinde 250 personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Embosan Prime Boya San. ve Tic. A.Ş. kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içinde hizmet felsefesi olarak “Müşteri Memnuniyeti, Kaliteli Hizmet ve Hızlı Servis” öncelikli hedefler olarak benimsemiştir. İçinde bulunduğu zamanın tüm teknolojik imkanlarını kullanarak müşterisine daima en iyi ve en süratli hizmeti sunmaya çalışan EMBOSAN Emprime Boya San. ve Tic. A.Ş. müşterilerinden aldığı güç ve destek ile çevreye olan duyarlılığı ve son teknolojisi ile hep daha iyiye, daha güzele ulaşmayı kendine hedef edinmiştir.

İletişim için tıklayınız.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*