Dörtyol Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Dörtyol Devlet Hastanesi Hatay ilinin, Dörtyol ilçesinde Numune Evler mevkiinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. 100 yataklı bir hastane olarak, 1983 senesinde faaliyete geçmiştir.

Ancak zaman içerisinde gereksinimlerin artması nedeniyle, ek bir hizmet binası 2006 yılının Mayıs ayında devreye alınmıştır. Kurum günümüzde 150 ruhsatlı yatağıyla hizmet vermektedir. Dörtyol Devlet Hastanesinin açık alanı 22.000 metrekaredir.

İlk kurulduğu zaman kapalı alan 9.000 metrekare iken günümüzde 14.500’e varmıştır. Hastane, topluma kesintisiz biçimde ve ayrım yapmaksızın, ulaşılabilir ve sürekli sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Dörtyol Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Dörtyol Devlet Hastanesi İş İlanları

Dörtyol Devlet Hastanesi vatandaşlara gelişmiş ekipmanlar ve uzman bir kadro ile çağa uygun tanı, teşhis ve tedavi yöntemleri uygulamaktadır. Bilimsel yapısıyla alanındaki gelişmeleri de yakından takip etmektedir. Böylece hizmetlerinin kalitesi her zaman güncel olmaktadır.

Sürekli olarak gelişmeye devam eden Dörtyol Devlet Hastanesi personel gereksinimleri de duymaktadır. Kurum hizmetlerinin kalitesinin düşmemesi, aksaklık olmaması için alımlar yapmaktadır. Eğer bunları değerlendirmek istiyorsanız, öncelikle ilanları bulabileceğiniz yerlere değinilmelidir. Resmi Gazete, ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi adreslerde resmi iş ilanları yayınlanabildiği için buralar her gün kontrol edilmelidir.

Dörtyol Devlet Hastanesi Personel Alımı

Dörtyol Devlet Hastanesi bünyesinde birçok departman olup bunların herhangi birine alım yapılabilir. Bu kapsamda idari ve destek personelleri, doktorlar ve hemşireler, farklı alanlarda hizmet veren memurlar alınabilir. İlanlar hastanenin o andaki ihtiyaçlarına göre olduğu için değişiklik gösterebilir.

Ancak adaylar başvuru yapmadan önce, ilanın kendisi ile uyumlu olduğunu mutlaka teyit etmeli, buna göre müracaat etmelidir. Çünkü uyumsuzluk varsa başarısız sonuçlar alınabilir. Devlete bağlı bir sağlık kurumu olduğu için, bir takım pozisyonlara alım yapılırken KPSS istenebilir. Dolayısıyla her bir adayın, söz konusu sınavın tarihi geldiğinde girmesi tavsiye edilir.

1 Comment

  1. Kpss puanım var
    Lise mezunuyum,temizlikci veya yemek dağıtımı yapabilirim işten yeni ayrıldım,basvurulariniz devam ediyorsa girmek isterim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*