Dikili Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Dikili Devlet Hastanesi İzmir ilinin Dikili ilçesinde yer almaktadır. Temelleri 1997 senesinde atılmış olan kurum 2009 senesine tamamlanmıştır. Hasta kabulü ise 2010’da yapılmaya başlanmıştır. 7 pratisyen hekim, 5 uzman hekim, 11 ebe ve 37 hemşireye sahiptir. Toplamda 25 yatak kapasitesi mevcut olup odaları moderndir.

Her birinde televizyon, buzdolabı, tuvalet ve duş yer almaktadır. Bünyesinde 6 yatak kapasiteli gözlem odası, bir acil müdahale odası bir resüsitasyon bulunmaktadır. Birey ve topluma erişilebilir, etkin, etkili ve uygun sağlık hizmetleri vermektedir.

Dikili Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Dikili Devlet Hastanesi İş İlanları

Dikili Devlet Hastanesi uzman ve profesyonel ekipleri sayesinde istikrarlı büyümesini kararlı bir şekilde devam ettirmektedir. Gelişim ve değişime açık bir yapıyla hizmet vermektedir. Ar-Ge odaklı yapısı ve uzmanları sayesinde uluslararası çapta top sektöründe yaşanan gelişmeleri halka ulaştırmaktadır.

Bu hareketli yapısı personel gereksinimleri dönem dönem oluşturmaktadır. Dolayısıyla onları karşılayarak vatandaşlara sunulan kaliteli hizmetleri aksamamasına yardım etmek için iş ilanları yayınlamaktadır. Böylece memur, idari ve destek personelleri, sağlık çalışanları gibi personeller işe alınmaktadır.

İş alımları aynı pozisyonlara yönelik yapılmadığı için başvurmak isteyen kişiler kendine uygun olup olmadığını kontrol etmelidir.

Dikili Devlet Hastanesi Personel Alımı

Devlete bağlı olan kurumlarda KPSS istendiği sıklıkla görülmektedir. Dikili Devlet Hastanesi de bu nedenle bir takım personel alımlarında bu sınava girilmesini ve yeterli puanın alınmasını isteyebilir. Eğer söz konusu şart bulunuyorsa ve siz girmişseniz müracaat kabul edilmeyebilir. Bunu önlemek için önceden girilmesi tavsiye edilir.

İşe alımlar senenin farklı dönemlerinde yapılabilmektedir. Dolayısıyla son başvurunun kaçırılmaması için düzenli şekilde incelenmesi, yeteneklerinizin uygun olması halinde hızlıca müracaat edilmesi gerekir. Resmi Gazete, ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi platformlardan kurumun ilanları bulunabilir. Ayrıca Dikili Devlet Hastanesinin resmi sitesine de bakılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*