Denizli Forum Çamlık AVM Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

forum-çamlık-avm-personel-alımı

Forum Çamlık AVM personel alımı yapacak!

Forum Çamlık AVM iş başvurusu yaparak sizde Forum Çamlık AVM’ın gücünden güç alabilirsiniz. Forum Çamlık AVM personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Forum Çamlık AVM personel alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Forum Çamlık AVM insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

fatgpt

2008 yılının Nisan ayında Denizlililerle buluşan Forum Çamlık, görkemli açılışının ardından düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinlikler ve ilgi çeken kampanyalarıyla Denizli’de yeni bir alışkanlık yarattı. Denizli kent merkezinin güneyinde, Demokrasi Meydanı üzerinde yer alan Forum Çamlık, keyifli alışverişin yanı sıra eğlence, yenilik ve değişimin de merkezi haline geldi.

7’den 70’e her yaş grubunu kendisine çeken Forum Çamlık; toplam 34.000 m2’lik perakende alanı ve 1000 araç kapasiteli otoparkı, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı mağazaları, restoranları, eğlence alanları ve 7 salonlu sineması ile Denizli’nin perakende piyasasına da yeni bir boyut getirdi.

Forum Çamlık AVM de bulunan mağaza sayısı oldukça fazladır, bunların içinde Zara, LC Waikiki, Mc Donald’s, Burger King, Adidas, adL Işık, Avea, Turkcell, Vodafone, Bershka, Burberry, Colin’s, Collezione, D&R, Damat, DeFacto, Deichmann, Derimod, Emo Optik, Flo, Hummel, Kiğılı, Koton, KFC, Lacoste, LC Waikiki, Levi’s, Loft, Mango, Mavi, MC Donald’s, Midpoint, Nike, Nokia, Polo, Polo Garage, Pierre Cardin, Robert’s Cafe, Saat&Saat, Sarar, Sbarro, Teknosa, YKM, Zara Home ve Zeki Triko ve daha fazlası.

Başvuru için tıklayınız.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*