Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Bursa ilinin Gürsu ilçesinde hizmet veren Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesinin temelleri 2015 yılında atılmıştır. Bundan bir yıl sonra 75 yatak kapasitesiyle vatandaşlara hizmet vermeye başlamıştır. Binasının üzerinde kurulduğu olduğu arazinin toplam alanı 20.001 metrekaredir.

Bina oturum alanı 2928 metrekare olup, kapalı yeri 12.706 metrekaredir.  Dört bloktan meydana gelen Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi toplamda 17 branşta poliklinik hizmetleri vermektedir. 7/24 saat acil servis ve cerrahi müdahale sunmaktadır. Çağın tüm gereksinimlerine sahip olup modern anlamda tanı, teşhis tedavi uygulamaktadır.

Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi İş İlanları

Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi adından da anlaşılabileceği üzere bir devlet kurumudur. Yenilikçi ve dinamik temellere sahip olan kurum, dünya üzerine son tıbbi teknolojileri ve tedavi yöntemlerini vatandaşlara ulaştırmaktadır. Böylece 21. yüzyıla uygun bir anlayışa sahiptir.

Sürekli gelişmekte olan Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi dinamik yapısıyla dönem dönem yeni personellere gereksinim duymaktadır. Bunlar idari ve destek personeli, doktor ve hemşire gibi pozisyonlarda olabilmektedir. Dolayısıyla ilanlara başvurmadan önce, sizinle tam anlamıyla uyumlu olduğundan emin olmanız şarttır.

Eğer açılan pozisyonun genel ve özel şartlarını yerine getiriyorsanız, gerekli başvuruyu zaman kaybetmeden yapabilirsiniz.

Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi Personel Alımı

Cüneyt Yıldız Devlet Hastanesi senenin farklı dönemlerinde ilan vermektedir. Devlet hastanesi olduğu için resmi niteliğe sahip ilanlar şeklindedir. Bu nedenle hastanenin bünyesine personel olarak katılmak isteyenler, düzenli aralıklar ile bunları inceleyerek, hemen başvurmalıdır.

İlanları kontrol edebilmek için ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi kaynaklar kullanılabilir. Böylece kurum tarafından açılan farklı pozisyonlara yönelik ilanlara zamanında ulaşılabilir. Açılan her bir pozisyonun genel ve özel şartı birbirine göre değişiklik gösterebilir. Dolayısıyla öncesinde gerekli inceleme yapılmalıdır.

Özellikle bir devlet kurumu olduğu için KPSS’ye önceden mutlaka girilip yeterli puanın alıması önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*