Bulancak Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Giresun’un Bulancak ilçesinde sağlık hizmetleri veren Bulancak Devlet Hastanesi bağışlanan 6685 metrekare alan üzerine, 1995 yılında kurulmuştur. 2012 senesine geldiğinde hizmet alanlarının yetersiz kalması sebebiyle onarım, tadilat ve onarım çalışmaları yapılmış, yeni bir bina inşasına başlanmıştır.

Yeni binada verilen hizmetler 2014 senesinde başlamıştır. Her gün çok sayıda vatandaşa sağlık hizmetleri sunan Bulancak Devlet Hastanesi insana saygı ilkesi kapsamında hasta, personel ve hasta yakınlarını ön plana almaktadır. Uzman çalışanları ile beraber kesintisiz ve verimli hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Bulancak Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bulancak Devlet Hastanesi İş İlanları

Tıp sektöründe yaşanan gelişmeler, keşfedilen teknolojiler her geçen gün artmaktadır. Araştırma ve geliştirme temeline dayanan Bulancak Devlet Hastanesi bunları yakından izleyerek, halka sunduğu hizmetlere uygulamaktadır. Böylece vatandaşlara çağa uygun, modern tedavi yapmaktadır.

Bu süreç içerisinde hastanenin bazı ihtiyaçları da olmaktadır. Kurum bunları karşılamak ve hizmetlerini aksatmamak için gerekli işe alımları yapmaktadır. Devlet hastanesi sebebiyle bunlar resmi bir ilandır. Bu nedenle Bulancak Devlet Hastanesine iş başvurusu yapmak isteyenler, bunu mutlaka göz önünde bulundurarak ilanları kontrol etmelidir.

Böylece ilanlar kısa sürede bulunarak gerekli başvuru yapılabilir.

Bulancak Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bulancak Devlet Hastanesi personel alımlarını senenin farklı zamanlarında vermektedir. Bunlar belirli tarihler arasında aktiftir. Eğer her gün kontrol edilmezse fark edilene kadar tarihi geçebilir. Dolayısıyla size uygun pozisyonları kaçırmak istemiyorsanız günaşırı kontroller yapılmalıdır.

Resmi ilanları nereden takip edeceğinizi bilmiyorsanız kurumun kendi sitesini, Resmi Gazeteyi, ilan.gov.tr adresini ve İŞKUR’u inceleyebilirsiniz. Böylece kurum ilan verdiğinde hemen görebilirsiniz. Ardından tarihini kontrol etmeniz, aktif olup olmadığını görmeniz önerilir.

Eğer başvuru kabul edilen tarih aralığında ise hangi pozisyona alım yapıldığı ve adaylardan aranan şartların neler olduğu incelenmelidir. Şayet nitelik ve yetkinlikleriniz ile uyuyorsa müracaat edilebilir.

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*