Bozyaka Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

1958 senesinde 400 yataklı bir şekilde SSK Buca Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan kurum, 1983’te bir eğitim hastanesi olmuştur. 1995 yılında yeni inşa edilen binasına taşınarak SSK İzmir Eğitim Hastanesi olmuştur.

2008 senesinde günümüzdeki adını alan Bozyaka Devlet Hastanesi 55.000 metrekare kapalı alana sahip 8 bloktan oluşmaktadır. 30 tek kişilik, 58 iki kişilik, 128 üç kişilik, 4 tane dört kişilik, 6-8-10 kişilik birer odaya sahiptir.

Günümüzde toplamda 570 yatağı bulunan kurum, kesintisiz olarak sağlık hizmetleri vermektedir.

Bozyaka Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bozyaka Devlet Hastanesi İş İlanları

Tıp global çapta her geçen gün gelişmekte, yeni teknolojiler keşfedilmektedir. Bozyaka Devlet Hastanesi araştırma ve geliştirmeyi temeline alan yapısının yardımıyla tümünü takip ederek, yapısına başarılı bir şekilde entegre etmektedir. Böylece hizmetleri de her geçen gün gelişir.

Vatandaşlara çağa uygun tedavi hizmetleri sunan kurum her yıl büyümesini sürdürmektedir. Bu nedenle personel gereksinimleri yılın farklı dönemlerinde meydana gelmektedir. Devlete bağlı olduğu için verilen ilanlar resmi niteliğe sahiptir.

Dolayısıyla yılın farklı dönemlerinde açılmakta ve belirli bir süre başvuru kabul edilmektedir. Müracaat etmek isteyen adaylar her gün kontrol ederek, inceleme yapmalıdır.

Bozyaka Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bozyaka Devlet Hastanesi senenin değişik dönemlerinde iş duyurusu vermektedir. Eğer başvurmak ve kurumun bünyesine çalışan olarak girmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken müracaat etmedir. Ancak öncesinde iş ilanlarını nasıl takip edeceğiniz bilinmelidir.

Eğer periyodik olarak ilan.gov.tr, İŞKUR, Resmi Gazete gibi platformları incelerseniz, fırsatları çıktığında hemen görebilirsiniz. Şayet ilk olarak tarihlerine bakarsanız, hâlâ başvuru kabul edip etmediğini öğrenebilirsiniz.

Bundan sonra da hangi pozisyona alım yapıldığı ve adaylarda aranan şartlara bakılmalıdır. Böylece duyurunun kişiyle uyumlu olup olmadığı görülebilir. Eğer yetkinlikleriniz başvuru yapmanıza izin veriyorsa, ilanın başvuru şekli, başvuru yeri ve zamanı gibi alanlarına bakarak tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*