Bursa Budo Personel Alımı ve İş İlanları 2022

BUDO veya açılımıyla Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulmuş bir kurumdur. 23 Ocak 2013 tarihinde kurulmuş olan şirket, günümüzde halen Türkiye’nin en büyük deniz otobüs işletmelerinin başında gelmektedir.

Merkezi Bursa’da bulunan firma, Bursa ve İstanbul arasındaki deniz ulaşımı alanında uzun süredir kendi sektörü içerisinde çeşitli hizmetler vermektedir. Alanında yetkin ve profesyonel çalışmaları ile öne çıkmakta olanBursa Deniz Otobüsleriİşletmesi’nin, gün içerisinde İstanbul ve çevre adalar için de birçok farklı seferi bulunmaktadır.

Budo iş başvurusu

Budo İş İlanları

İstanbul ve Bursa arasında oldukça profesyonel bir şekilde seyahat hizmeti vermekte olanBursa Deniz Otobüsleri İşletmesi, günümüzde oldukça büyük bir işgücünü de firma bünyesinde barındırmaktadır. Yediden yetmiş olmak üzere her kesimden çalışanı bulunan ve alanında nitelikli personelle çeşitli hizmetlerine devam etmekte olan firma, alanında lider markaların da başında gelmektedir.

Deniz turizmi bünyesinde çeşitli iş dalları içerisinde personel istihdam etmeyi amaçlamakta olanBursa Deniz Otobüsleri işletmesinin, birçok çeşitli iş faaliyetleri için oldukça donanımlı bir internet web sitesi bulunmaktadır. Ayrıca firmanın web sitesi içerisinde iş başvuruları için de başvuru formu yer almaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Bursa Deniz Otobüsleri İşletmesi (BUDO) firmasına iş başvurusunda bulunmak isteyen bireylerin ilk olarak BUDO resmi internet web sitesini ziyaret etmeleri gereklidir. Web sitesi vasıtasıyla firma en güncel iş alım ilanlarına göz atabilir ve personel alım hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Ayrıca bunun haricindeki çeşitli eleman alım sitelerinden de BUDO firmasının personel alım hizmetleri hakkında oldukça kapsamlı bilgi toplayabilirler.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kalite kontrol teknikeri: Kalite kontrol alanında teknikerler görevini gerçekleştiren başlıca firma personelleridir.
  • Satış uzmanı: Firmanın satış işlemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olan ve çeşitli prosedürler vasıtasıyla markanın satış işlemlerini yöneten kişilere verilen unvandır.
  • Üretim mühendisi: İnsanların işlerini kolaylaştırmak ve günümüz şartlarına uyarlamak adına çeşitli üniversitelerin 4 yıllık mühendislik fakültelerinden mezun olan ve üretim hattı hakkında detaylı bilgi ve tecrübe sahibi olan bireylerdir.
  • Harita teknikeri: Haritalar üzerine mesleki bilgi birikimi ve teknik malzeme bilgisi olan bu bireyler, deniz ulaşımı alanında büyük oranda istihdam edilmektedir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18.

Çalışma Saatleri: Sürekli / Tam Zamanlı.

Alım Yapılacak Şehirler: Bursa, İstanbul.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*