Biga Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

fatgpt

1952 senesinde eski Halkevi binasında 10 yataklı olarak inşa edilen Biga Devlet Hastanesinin yeni binasının temelleri 1977 senesinde 110 yataklı şekilde atılmış, hizmete 1981 itibariyle başlamıştır.

Eski hastane binasının sonraki dönemlerde yıkımına karar verişmiş olup, alınan karar ile yeni bina yapılmıştır. Bunda tek ve çift kişilik 150 yatak bulunmaktadır. Hastanede 38 uzman doktor, 5 pratisyen doktor, 7 diş tabibi, 100 hemşire, 27 ebe, 68 diğer sağlık personeli, 97 sürekli işçi kapsamında personel, 45 idari personel bulunmaktadır.

Biga Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

fatgpt

Biga Devlet Hastanesi İş İlanları

21. yüzyıla uygun tedavi hizmetleri veren Biga Devlet Hastanesi, tıbbi olanakları hızlı ve etkili şekilde kullanmaktadır. Araştırmaya, bilime ve teknolojiye büyük bir önem veren kurum her yıl büyük bir gelişme göstermektedir.

Bu büyüme sürecinde bazı personel gereksinimleri de oluşmaktadır. Bunları doldurmak ve vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için kurum iş ilanları vermektedir. Bir devlet hastanesi olması sebebiyle ilanlar resmidir.

Dolayısıyla başvuru tarihleri geçmeksizin hızlı bir şekilde başvurmanız gerekir. Eğer son başvuru tarihi geçerse, pozisyon size uyumlu da olsa sonraki alımlara kadar müracaat etmeniz olanaksızdır.

Biga Devlet Hastanesi Personel Alımı

Biga Devlet Hastanesi içerisinde birçok departman, birim vardır. Dolayısıyla her yıl farklı alanlarda personel gereksinimi olabilmektedir. Adaylar buna yönelik verilen ilanları Resmi Gazete, hastanenin kendi sitesi, ilan.gov.tr ve İŞKUR gibi platformlar üzerinden takip edebilir.

İlanlar üzerinde adayların başvurmadan önce bilmesi gereken her şey mevcuttur. Ancak ilk olarak hangi pozisyona başvuru tarihleri, hangi pozisyona alım yapıldığı, genel ve özel şartları incelenmelidir. Böylece yetkinliklerinize uygun olup olmadığı ve başvuru süresinin geçip geçmediği öğrenilebilir.

Eğer başvurabiliyorsanız başvuru yeri, zamanı ve şekli gibi bilgileri inceleyerek, buna uygun bir müracaat yapabilirsiniz.

fatgpt

2 Comments

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*