Beyşehir Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Konya/Beyşehir’de 1958 yılında 50 yatak ile kurulan Beyşehir Devlet Hastanesi, 1987 senesinde 150 yataklı bir yapıya ulaşmıştır. 2017 yılında yeni bir ek alan yapılarak, hastanenin kapalı alanı 12.100 metrekare çıkmıştır.

Yeni hastane hizmet binası 2018’de hizmet vermeye başlamış olup 205 yataklıdır. Mevzuatlar çerçevesinde donanımlı çalışanlar ile tıbbi etiğe uygun, kaliteli ve güler yüzlü hizmetler vermektedir. Ekip ruhuna büyük bir önem veren kurum hasta ve personel mutluluğunu, memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Etkin teşhis ve tedavi ile hizmet kalitesini sürekli iyileştirmektedir.

Beyşehir Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Beyşehir Devlet Hastanesi İş İlanları

Modern tıbba uygun sağlık hizmetleri sunan Beyşehir Devlet Hastanesi kalite standartlarını geliştirebilmek, halka daha iyi hizmetler verebilmek için global kapsamda meydana gelen tıbbi gelişmeleri ve yeni teknolojileri yakından takip etmektedir. Dinamik ve değişken yapısı sayesinde servislerine entegre ekleyebilmektedir.

Bu hareketli yapısı farklı dönemlerde çalışan gereksinimlerinin de oluşmasına neden olmaktadır. Kurum bunları giderebilmek için iş ilanı açmaktadır. Devlet kurumu olması sebebiyle, iş ilanları da resmi niteliğe sahiptir. Bu bakımdan hastanenin bünyesine personel olarak katılmak isteyenler, her gün kontrol ederek fırsatları kaçırmamalıdır.

Beyşehir Devlet Hastanesi Personel Alımı

Beyşehir Devlet Hastanesi içerisinde çok sayıda birim, departman bulunmaktadır. Dolayısıyla bir yıl içerisinde bunların herhangi bir tanesin ihtiyaçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu durumda gereksinimi karşılayabilmek için resmi ilanlar vermektedir.

Eğer hastaneye personel olarak girmek istiyorsanız ilanlar Resmi Gazete, ilan.gov.tr, İŞKUR gibi platformlar üzerinden takip edilebilmektedir. Her gün bunlar kontrol edilirse duyurular keşfedilebilir. Başvurmadan önce ayrıntılı bir şekilde detaylarına bakmak, ne yapmanız gerektiği konusunda tüm bilgileri verecektir.

Böylece başvurunun genel ve özel şartlarını öğrenebilir, nereye nasıl yapılması gerektiğini bulabilirsiniz. Yetkinlikleriniz pozisyona uygunsa başvuruyu vakit geçirmeden yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*