Beyoğlu Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Beyoğlu Belediyesi

1924 içerisinde kurulan Beyoğlu Belediyesi, 1984 içerisinde yapılandırma sonucunda 45 mahalleyi kapsar hale gelerek, konumuna ulaşmıştır. Resmi ve kurumsal bir şekilde hizmet veren Beyoğlu Belediyesi, personel ihtiyaçları olunca ilanları resmi şekilde verir. 

Başvurmak isteyen adaylar, kurum tarafından gerçekleştirilen ilanları güncel olarak takip etmelidir. Bunun için kendi sitesi kullanılabilir. Ayrıca Resmi Gazete’de yer alan duyurular da her gün incelenmelidir. Zira başvuru tarihi kaçırılırsa, başvuru bir sonraki alımlara kalır.

Beyoğlu Belediyesi İşçi Alımı

Beyoğlu Belediyesi içerisinde çok sayıda farklı departman vardır. Dolayısıyla pozisyonlar da birbirine göre değişiklik arz eder. Söz konusu pozisyonlardan bir tanesi de işçidir. Bu kapsamda çalışanları kurumsal ve resmi olması nedeniyle 08:00 -17:00 arasında görevlendireceği, ayrıyeten ek mesai ücretinin olduğu düşünülür.

Konu hakkında ayrıntılı bilgi almak ve işçi alım dönemlerini öğrenmek için, Beyoğlu Büyükşehir Belediye’sine giderek de detaylı bilgiler alınabilir.

Beyoğlu Belediyesi Memur Alımı

Beyoğlu Belediyesi kapsamında başvuru yapılabilecek pozisyonlardan, bir diğeri de memurdur. Resmi ve kurumsal yapısı nedeniyle alımlar 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi yapılır. Bunun için adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)’den yeterli puanı almış olması ve diplomaya sahip olması gerekir. Ayrıca üniversitelerin belirli bölümlerinden mezun olunması da talep edilebilir.

Bunlara ek olarak her ilanın genel ve özel şartı vardır. Başarılı bir başvuru için, adaylar bunların hepsini harfiyen yerine getirmelidir. Aksi halde başvurunun kabul edilmemesi veya mülakata çağrılmama olasılığı vardır. Başvuru için talep edilebilecek bazı belgeler,

 1. Başvuru formu,
 2. Nüfus cüzdanı ya da kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi,
 3. Mezuniyet belgesi ya da kimlik kartının aslı yahut noter onaylı örneği,
 4. ÖSYM’den alınan, doğrulama barkodlu KPSS sonuç belgesi,
 5. Erkeklerde askerlik ile ilişik olmadığına dair belge,
 6. Biyometrik Fotoğraf,

Gibidir ve adaylar başvuru öncesinde hepsini inceleyip, hepsini temin etmelidir. Zira başvuru tarihlerinde yapılmaması, başvuruya engeldir.

Beyoğlu Belediyesi İş İlanları

Beyoğlu Belediyesi, her yıl farklı dönemlerde iş ilanı verebilir. Bunları takip etmek için Resmi Gazete, kendi sitesi ve kuruma doğrudan gidilerek öğrenilebilir. Müracaat etmek için resmi bir duyuru gerekebileceği için, bu duruma önem gösterilmelidir.

Makale Yazarak Para KazanmakÇalışılabilecek Pozisyonlar

Beyoğlu Büyükşehir Belediye’sinde başvuru yapılabilecek çok sayıda pozisyon vardır. Bunlardan bir kısmı,

 1. Memur,
 2. İşçi,
 3. Temizlikçi,
 4. Yardımcı,
 5. Çaycı,
 6. Zabıta,
 7. Arşivci,
 8. Park ve bahçe işçisi,
 9. Güvenlik,
 10. Şoför,

Gibi seçeneklerdir.

Beyoğlu Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kurum tarafından bir ilan yayınlandığında hangi pozisyona alım yapıldığı, toplam alınacak personel sayısı, genel ve özel nitelikler, başvuru şekli, şartları ve yeri gibi önemli bilgiler adaylara açıklanır. Dolayısıyla ilgililer, dikkatli bir şekilde incelemelidir. 

Genel ve özel şartları taşıyan kişiler, gerekli evrakları da temin ettikten sonra müracaat yapabilir. 

Beyoğlu Güncel İş İlanları

Beyoğlu, İstanbul’un Avrupa yakasındadır. Dolayısıyla iş arayanların resmi daireler haricinde başvuru yapabileceği özel sektör pozisyonları da vardır. Bunlar Kariyer.net, SecretCV.com ve Yenibiris.com üzerinden takip edilebilir. Bazıları,

 1. Satış Müşteri Temsilcisi,
 2. Resepsiyonist,
 3. Tezgahtar,
 4. Araç Muayene Teknisyeni,
 5. Satış Danışmanı,
 6. Mağaza Müdürü,
 7. Aktif Satış Temsilcisi,
 8. Kasiyer,
 9. Temizlik Hizmetleri Şefi,
 10. Mağaza Müdür Yardımcısı,
 11. Müşteri Danışmanı,

Gibidir. İlanları inceleme ve başvuru, kariyer sitelerinden rahatça yapılabilir.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de beyoğlu iş ilanlarına bakabilirsiniz.

4 Comments

 1. Merhabalar Beyoğlu Sunay sokakta ikamet etmekteyim işsizim ve belediyemizden iş istiyorum e sınıfı ehliyetim src 2+4 piskoteknik belgelerim var zor durumdayım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum sayğılar

 2. Herkese sağlık huzurlu yeni yıl dilerim istanbul beyoglu önem sokak da hikmet etmekteyim 2 çocuğum var evim kira işten çıkarıldım beyoglu belediyesinde is istiyorum veteriner işlerinden anlarim temizlik olur ne olursa olsun çalışırım göz ardı etmeyin beyoglu belediyesi olarak vatandaşlarımızın tyaninda olacağınızdan supem yok sadece iş istiyorum başka bir şey istemiyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 3. Akpartı adına artık oy vermiyecegım AKP kurulduğundan yana AKP üyesiyim hep oyumu akpden yana kullandım hiç bir faydasını girmedim akpye hakaret edenleri işe alıyor ben gecemi gunduze katarak calıstım halde ne bir yardım ne bir iş verdı Beyoğlu belediyesinden yardım veyaiş istiyorum insanla dalga gecergıbi alay ediyorlar yeter artık sistemin deyiş esi gerekiyor oyzamanı kapı kapı oy istiyorsunuz ama size el uzatanın elini tutuyorsunuz AKP nin arkasından hakaret kufür edenlere yardım ediyorsunuz onların oglunu kızını işe alıyorsunuz sizlere yazıklar olsun ya mahalle muhtarı dan yardım istiyorum başından savuyor böyle sistem olmaz sayın cumhurbaşkanım bunları gormuyorsunuz lutfen garibanın yanında olun sıze oy erene sahip cıkın

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*