Bedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bedaş’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Bedaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bedaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Elektrik dağıtımı üzerine hizmet veren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. iş ilanları açarak, yılın farklı dönemlerine alımlar yapılmaktadır. Bedaş Personel alımı ilanları kariyer platformları üzerinden duyurulmakta olup, iş arayanlar bunları takip ederek başvuru yapabilmektedir.

Duyurular yılın farklı dönemlerinde verildiği için, Bedaş iş ilanları yılın farklı zamanlarında incelenmelidir. İlan yoksa başvuru gerçekleştirilemediği için, adayların düzenli şekilde takip etmesi şarttır.

Sonrasında ise yalnızca Bedaş iş başvurusu gerçekleştirilmektedir. Online şekilde yapılan müracaat ardından adaylar mülakata çağrılmakta olup, bunu geçenler işe kabul edilmektedir.

Sektör Elektrik  & Elektronik
Kuruluş Yılı 1970
Çalışan Sayısı 4123
Web Sitesi https://www.bedas.com.tr/
Açık Pozisyon 8

Bedaş Personel Alımı ve İş İlanları

Bedaş Personel Alımı Yapacak

Bedaş bünyesine çok sayıda personel alımı yapmaktadır. Kariyer.net üzerinden verilmekte olan bu duyurular, güncel olarak başvuru kabul etmektedir. Adaylar platformu inceleyerek ilanları görebilir, nitelikler uygunsa kısa sürede müracaat edebilir.

Bedaş İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Bedaş iş ilanları Kariyer.net üzerinden takip edilebilmektedir. Firmanın buradaki ilanında çok sayıda pozisyon açık olup, bunlardan bazıları açıklamaları ile birlikte şöyledir;

 1. Ölçü Sistemleri Ekip Lideri: Üniversitelerin elektrik ve elektronik mühendisliği, elektrik mühendisliği alanlarından mezun olma, Autocad ve Microsoft Office programlarına hâkim, sunum ve raporlama üzerine deneyimli olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 2. İnsan Kaynakları Uzmanı: Alan üzerine minimum 3 sene tecrübeli olma, Microsoft Office programlarını aktif şekilde kullanabilme, sonuç odaklı olma, problem çözme yeteneği bulunma gibi niteliklere sahiptir.
 3. Harita Teknikeri: Microsoft Office, NetCad, AutoCad gibi programlara hâkim olma, üniversitelerin harita ve kadastro bölümlerinden mezun olma, minimum B sınıfı ehliyeti olma gibi nitelikler aranmaktadır.
 4. Elektrik Teknik Personeli: Endüstri meslek liselerinin elektrik, elektrik-elektronik bölümlerinden, meslek yüksek okullarından mezun olma, tercihen Ekat belgesi olma, vardiyalı çalışabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 5. Araç Takip Yetkilisi: Endüstri meslek ve meslek yüksek okullarının otomotiv alanlarından mezun olma, iletişim kabiliyeti gelişmiş olma, Microsoft Office kullanabilme gibi nitelikler aranmaktadır.
 6. İşyeri Hekimi: Tıp fakültesinden mezun olma, işyeri hekimi sertifikası olma ve 2 sene tecrübeli bulunma gibi nitelikler aranmaktadır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İnsan Kaynakları Uzmanı İstanbul(Avr.)
2 Bütçe ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
3 Alacak Uzmanı İstanbul(Avr.)
4 Elektrik Teknik Personeli İstanbul(Avr.)
5 Tesis Kontrol Mühendisi İstanbul(Avr.)
6 Scada Mühendisi İstanbul(Avr.)
7 Mobil Vinç Operatörü İstanbul(Avr.)
8 Müşteri Deneyimi Kıdemli Uzmanı İstanbul(Avr.)

Bedaş’ın Kariyer.net üzerindeki ilanlarını incelerseniz tüm pozisyonları ve ayrıntılı açıklamalarını bulabilir, başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bedaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bedaş iş başvurusu, Kariyer.net üzerinden yapılabilmekte olup, tek yapmanız gereken şu işlemleri takip etmedir;

 1. https://www.kariyer.net/firma-profil/bogazici-elektrik-dagitim-a-s-46233-232056 linkini açarak, hesabınıza giriş yapın.
 2. Alt bölüme inerek, iş ilanları kısmında tüm ilanları gör üzerine tıklayın.
 3. Pozisyonları inceleyerek, ilgilendiklerinizi açın.
 4. İş tanımı ve istenen nitelikleri inceleyerek, sizinle uyum gösteriyorsa başvur üzerine tıklayın.
 5. CV ve ön yazı seçerek, başvuruyu tamamla üzerine tıklayın.

Ardından başvurunun tüm işlemleri bitmekte olup, yetkililer uygun kişiler ile irtibat kuracaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*