Bayrampaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

1970 senesinde İstanbul’da Sağlık ve Adalet Bakanlıkları arasında yapılan protokolle mahkum hastalara sağlık hizmeti vermek için kurulan kurum, ilk olarak 20 yataklı şekilde planlanmıştır.

Zaman içerisinde genişletilmiş olan Bayrampaşa Devlet Hastanesi 1990’larda yeni bir binaya sahip olmuş, böylece 50 yatak kapasitesine ulaşmıştır. 2003’de 100 yataklı olan kurum yoğun olarak hizmet verdiği için 2003-2004 arasında 3 yeni ameliyathaneye sahip olmuştur. 2016 yılına gelindiğinde ise 65-70 ameliyathaneli, modern bir hastane statüsüne ulaşmıştır. Hastanenin yüzde 75’i tek odalı olup banyo ve tuvaletleri vardır.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bayrampaşa Devlet Hastanesi İş İlanları

Bayrampaşa Devlet Hastanesi vatandaşlara daha kaliteli ve nitelikli sağlık hizmetleri verebilmek amacıyla araştırma ve geliştirmeye büyük bir önem vermektedir. Bu kapsamda dünyada meydana gelen bilimsel ilerlemeleri yakından izlemektedir. Böylece her zaman 21. yüzyıla uygun, modern hizmetler sunmaktadır.

Bu yapısı nedeniyle sürekli büyüyen kurum süreçte yeni personellere de gereksinim duymaktadır. Devlet kurumu olduğu için çalışan gereksinimi olduğunda bunlar resmi duyurular halinde ilgililerle paylaşılmaktadır.

Eğer Bayrampaşa Devlet Hastanesi bünyesine çalışan olarak girmek istiyorsanız tek yapmanız gereken bunları takip ederek başvuru yapmaktır. İlanları görebilmek için kendi sitesi, ilan.gov.tr, İŞKUR ve Resmi Gazete takip edilebilir.

Bayrampaşa Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bayrampaşa Devlet Hastanesine yapılan personel alımları her sene farklı dönemlerde olabilmektedir. Her ilanın başvuru için belirli tarihleri olduğu için adayların bunları yakından takip etmesi, fırsatları hemen değerlendirmesi gerekir.

Ancak başvurmadan önce ilanın bilgi ve yetkinliklerinize de uygun olduğu doğrulanmalıdır. Aksi durumda başvuru kabul edilmeyebilir. Bunu göz önünde bulundurduktan sonra ilanı kontrol etmeniz yeterlidir.

Çünkü başvuru için bilmeniz gereken her konuya burada yer verilecektir. Eğer detaylarına bakarsanız başvuru koşullarından, tarihlere kadar her bilgiye sahip olabilirsiniz. Ardından bu bilgiler doğrultusunda müracaat yapılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*