Başgimpa Market Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Temelleri 1989 yılında Ankara’da atılan Başgimpa Market Ankara genelinde hizmet vermekle birlikte hizmet ağını Türkiye geneline yaymayı amaçlayan ve bununla birlikte birkaç farklı ilde de hizmetlerini sürdüren bir firmadır. Bolu, Ankara ve Zonguldak genelinde toplam 57 şube ile hizmet veren Başgimpa, sunduğu istihdam olanakları ve şartları ile iş arayanların çalışmak istediği firmalardan biridir.

Başgimpa İş İlanları

Başgimpa Market, pek çok şube sayısı ve sürekli büyüyen bir firma olması nedeniyle eleman ihtiyacı duyan bir firmadır. Bu anlamda sık aralıklarla iş ilanı yayınlamaktadır. Başgimpa Market, çalışılan şubeye ve ile bağlı olarak çalışanlarına bazı olanaklar sunmaktadır.

Bu olanaklar asında ücretsiz personel servisi, yemek, özel günlerde gıda çeki gibi imkanlar sayılabilir. Vardiyalı çalışma sistemi olan Başgimpa Market, iki vardiyalı bir çalışma planı yürütmektedir. 

Nasıl Başvurulur?

Başgimpa Market bünyesinde çalışmak isteyenler iş başvurusu yapmak için firmanın internet sitesinin ziyaret ederek insan kaynakları bölümünden başvuru yapabilmektedirler.

Bunun için arama motoruna “Başgimpa market insan kaynakları” yazılır. Daha sonra “kariyer” sekmesine tıklanarak “başvuru” bölümüne gidilir. “Açık Pozisyonlar” bölümünden çalışılmak istenen bölüm seçilir ve gerekli bilgiler doldurularak başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olur. Bunun yanı sıra önceden hazırlanmış bir özgeçmiş ile çalışılmak istenen şubeye giderek birebir başvuru da yapılabilir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Firmada çalışılabilecek pozisyonlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Mağaza Personeli: Mağazaya gelen müşterilerden, mağazanın genel düzeninden ve temizliğinden sorumlu olan çalışanlardır.
 • Depo Sorumlusu ve Depo Personeli: Deponun düzeni, depoya gelen malların sağlamlığı ve evrakların doğruluğu gibi konulardan sorumlu olan çalışanlardır.
 • Reyon Görevlisi: İlgili reyonun düzeni, görünümü ve temizliğinden sorumlu çalışanlardır.
 • Satın Alma Personeli: Mağazanın eksiklerinin takibini yapan, gerekli ihtiyaçları belirleyerek en uygun şekilde alım işlemlerini gerçekleştiren çalışanlardır.
 • Muhasebe Personeli: Muhasebe işlemleri ile ilgilenen çalışanlardır.
 • Şoför: Personel servisi hizmetlerini gerçekleştiren çalışandır.
 • Kasap: Kasap reyonunun düzeni, bakımı, temizliği gibi konularla ilgilenen, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ve eksiklerin tamamlanması konusunda bilgilendirme yapan çalışanlardır.
 • Manav: Manav reyonu ile ilgilenen, müşterilere yardımcı olan sayım, tartım gibi konulardan sorumlu çalışandır.

2 Comments

 1. Merhaba ismim mustafa aktaş ŞOFÖR olarak iş arıyorum C sınıfı ehliyetliyim ilginize sunarım

 2. YALAŞIK 20 KÜSÜR YILDAN FAZLA BU GIDA SEKTÖRÜNDE GEREK ELEMAN GEREK YÖNETİCİ GEREK İŞLETMECİ OLARAK ÇAILIŞMIŞ OLUP ŞU ANDA DA GÖREV ALMAK İSTİYORUM .

  SAYGILARIMLA …

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*