Bandırma Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Pertevniyal Devlet Hastanesi olarak 1928 senesinde yapımına başlayan sağlık kurumu 1932’De tamamlanarak hizmete başlamıştır. Zaman içerisinde büyüyen ve yeni bloklar eklenen kurum Eski SSK Hastanesi ile 2009’da birleşmiş ve bugünkü adını almıştır.

Kurumun yeni binasının inşasına ise 1995 senesinde başlanmıştır. 2010’da faaliyete geçmiş geçmiştir. Hasta ve personel memnuniyeti en üst seviyede tutan kurum, etik ilkelerden ödün vermeksizin güvenilir tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Bünyesinde çok sayıda departman ve birim olup vatandaşlara kesintisiz şekilde hizmet vermektedir.

Bandırma Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Bandırma Devlet Hastanesi İş İlanları

Bandırma Devlet Hastanesi bilime, araştırmaya ve yenileşmeye büyük bir değer vermektedir. Global çapta sağlık sektöründe yaşanan gelişmeleri takip eden kurum, bunları uygun bir şekilde halka sunmaktadır. Sağlık hizmetlerinin kalitesi de böylece artmaktadır.

Büyümesini de gittikçe büyüten Bandırma Devlet Hastanesi zaman içerisinde yeni çalışanlara da ihtiyaç duymaktadır. Bunlar yılın farklı zamanların ortaya çıktığı için farklı dönemlerde ilanlarla ilgilenenlere duyurulmaktadır.

Eğer Bandırma Devlet Hastanesi bünyesine personel olarak girmek istiyorsanız, periyodik bir şekilde bu ilanlar takip edilmelidir. Çünkü son başvuru tarihinin geçmesi ardından müracaat kabul edilmez.

Bandırma Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bandırma Devlet Hastanesi bir kamu kurumudur. Eğer ilanları takip etmek istiyorsanız bu nedenle birinci sırada nereye bakılması gerektiğine değinilmelidir. Şayet İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr gibi kaynaklar incelenirse bunlar bulunabilir.

İkinci olarak da ilanlar incelenmelidir. Çünkü içlerinde başvuranların taşıması istenen genel ve özel nitelikler, başvuru şekli, yeri, pozisyon bilgisi gibi konular vardır. Adaylar bunları inceleyerek yetkinlik ve tecrübesinin bunları karşılayıp, karşılamadığını kontrol etmelidir.

Eğer şartlar sağlanıyorsa ilanda belirtilen şekilde ve zaman aralıklarına riayet ederek başvuru gerçekleştirilebilir. Bazı evraklar istenmişse bunlar da hazırlanmalıdır.

7 Comments

  1. Sıhhi ve doğalgaz tesisatı işlerinde 20 yıl deneyimim var vede tesisat ve doğalgaz üzerine belgelerimde var e sınıfı ehliyetim vede her türlü araç kullanabiliyorum acil böyle sektörde çalışmak istiyorum

  2. Ben hasata bakıcısıyım sertıfıkam da var. ve ayriyettende temizlik şırketlerindede calıştım hasta bakıcı veya temizlik işi sizede uygunsa çalismak istıyorum

  3. Merhabalar ben 15gun once hastaneye forum vermistim fakat bekliyorum.bi haberde gelmedi ben 1bucuk sene reaal grupta temizlik sirketin de calismistim hastanede calismak ve isimi zevkle yapmaktan gurur duyuyorum.
    Saygilar

  4. stajımı eski bandırma ssk hastahanesi evrak servisinde yaptım ticaret meslek lisesi muhasebe bölümünden mezunum herhangi bir kadroda da calışırım bu yıl kpps se ye girdim simdiden teşekkür ederim.

  5. temizlik işinde çalıştım sizde uygun görürseniz hastaneniziz temizlik bölümünde çalışmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*