Bağcılar Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İstanbul ilinin Bağcılar semtinde sağlık hizmetleri veren Bağcılar Devlet Hastanesi 2002 senesinde kurulmuştur. Hasta kabul etmeye 2006 yılında başlamış olup, 2007’de açılış töreniyle tüm birimleri hizmete girmiştir.

12 bloktan meydana gelen Bağcılar Devlet Hastanesi 62.200 metrekare alana sahiptir. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş olup her yıl birçok kişiye sağlık hizmetleri sunmaktadır.438 yatak kapasiteli olan kurum 1600 personele ve 100 üzerinde polikliniğe sahiptir. Ayrıca 112 hava ambulansı, 36 yoğun bakım yatağı, 300 kişilik konferans salonu vardır.

Bağcılar Devlet Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Bağcılar Devlet Hastanesi İş İlanları

Bağcılar Devlet Hastanesi araştırmaya ve bilime büyük bir değer vermektedir. Global çapta meydana gelen sağlık gelişmelerini izleyen kurum, gerekli entegrasyonları hızlı bir şekilde uygulamaktadır. Böylece vatandaşlara her zaman çağdaş ve teknolojik çözümler sunulur.

Her yıl büyümesine devam ettiği için çalışan ihtiyaçları da oluşmaktadır. Bunlar yılın farklı zamanlarında, herhangi bir pozisyonda olabilmektedir. Kurum buna yönelik ilanları vererek işe alımlar yapmaktadır.

Resmi bir kurum olması sebebiyle ilanlar da resmidir. Bu sebeple takip edilebilmesi için ilan.gov.tr, İŞKUR ve Resmi Gazete gibi kaynakların takip edilmesi tavsiye edilir.

Bağcılar Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bağcılar Devlet Hastanesi iş başvurusu için gerekli bilgiler ilanlar üzerinde yer almaktadır. Dolayısıyla adayların bunları her gün takip etmesi gerekir. Bunun bir nedeni de son başvuru tarihidir. Çünkü bu geçerse sonraki alımlara kadar başvuru yapmanız imkânsızdır. Bir ilan olması, buna müracaat edilmesi gerekir.

İlanlarda başvuru şekli, yeri, zamanı, adayların hazırlaması gereken evraklar, hangi pozisyona alım yapıldığı, kaç kişi alınacağı ve adaylarda bulunması gereken genel ve özel şartlar yer almaktadır. Eğer pozisyon sizinle uyumluysa tek yapmanız gereken ilanda belirtildiği şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirmedir.

20 Comments

 1. Merhaba bagcilarikamet etmekteyim getir götür işlerinde temizlikte ne olursa yaparım sizinle calismak ıstiyorum.

 2. Merhaba dogum hanede yardım’cı olarak calışmak isterim getir götür usleri yapacak başvuru yazımı kabul ederseniz çok sevinirim.

 3. Merhaba özel eğitim okulunda yemek dağıtımı ve kat personeli temizlik yapıyorum Evime yakın olduğu için bağcılarhastanesinde çalışabilirim.Aktif çalışırım hijyen sertifikam var. Bu işe ihtiyacım var.

 4. Ben Nuran katı bende bağcılarda oturuyorum en son bebek bakıcılığı yaptım 5 yıl aynı evde 2017 temmuzdan beri boştayım bende hastenemizde hasta bakıcı temizlik elamanı olarak çalışmak istiyorum

 5. Emekliyim Temizlik gorevlisi veya hasta bakici pozisyonlarinda calisa bilirim bagcilar da ikamet etmekteyim

 6. Daha önce otelde meydanı olarak calistim 3yıl ozel hastanede portol olarak calıstım lımak ve Abbassador otelde meydanı olarak calistim ise ihtiyaç var ne is olursa yapalım yeterki bana is verin borcum var cok zor durumdayım numara 05366009203 ilgiler

 7. Safa hastanesi paraeller şubesinde 6 yıl usg , bt rapörtörü olarak çalıştım hastanenizde rapörter yada hasta danışmanı doktor sekreteri olarak çalışabilirm

 8. Açıköğretim de web tasarimerhaba ve kodlama okuyorum. Tıbbi Sekreterlik ve hasta kabul kursuna gidiyorum. Hastanesinde veri giriş elemanı olarak çalışmak istiyorum.

 9. Merhaba kolay gelsin Bağcılarda oturuyorum silahlı özel güvenlik kartım var hastanemizde çalışmak istiyorum 0553 109 15 52 cep no

 10. Medipol esenler hastanesinde caliştim 3.sene yardimci saglik personeliyim porter bagcilar hastanesinde bende calismak isterim.

 11. Merhaba iyi aksamlar 01_04_1979 doğumluyum, lise mezunuyum evli 1çocuk babasıyım, Bağcılar da ikamet etmekteyim, şuan işsizim iş arıyorum.

 12. Merhaba gıda teknolojisi mezunuyum. kalite departmanında çalışıyorum.Ayrıca lisanımı işletmeden tamamlıyorum.hastanenizde hasta kabulde çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

 13. Mrb universtede bilgisayar programcılığı okuyorum uzaktan öğretim sizinle çalışmak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*