Bafra Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Samsun ilinin Bafra ilçesinde 1954 senesinde kurulmuş olan Bafra Devlet Hastanesi halka kaliteli hizmetler sunmaktadır. Başlangıçta 50 yatak kapasitesine sahip olmakla beraber 2009’da Kızılırmak Devlet Hastanesiyle birleşmiş, böylece 202 yatak kapasitesine çıkmıştır.

2013’de 296 yatak kapasitesine sahip yeni binasına taşınmış, 2017’de yoğun bakım yatak sayılarıyla 300 tescilli yatak adediyle B Rolü Hastane Grubuna geçmiştir. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak halka modern anlamda hizmetler sunan Bafra Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Bafra Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Bafra Devlet Hastanesi İş İlanları

Bilime büyük bir önem veren Bafra Devlet Hastanesi sağlık sektörünü yakından takip etmektedir. Uluslararası anlamda sektörde yaşanan gelişmeleri Ar-Ge odaklı yapısı sayesinde hizmetlerine entegre etmekte, ardından da vatandaşlara sunmaktadır.

Bu sebeple her yıl büyüme sergilemektedir. Personel gereksinimleri de bu süreçte oluşmaktadır. Kurum ilan vererek, bunları karşılama yoluna gider.  Eğer başvurmak istiyorsanız bir devlet hastanesi olması sebebiyle, ilanlarında da resmi nitelik taşıdığı bilinmelidir.

Dolayısıyla günaşırı biçimde Resmi Gazete, İŞKUR ve ilan.gov.tr gibi platformların kontrol edilmesi şarttır. Ardından gerekli tüm bilgiler bulunabilir.

Bafra Devlet Hastanesi Personel Alımı

Bafra Devlet Hastanesi personel alımı yapmaktadır. Ancak ihtiyaçlarına göre şekillendiği için yılın farklı zamanlarında duyurulmaktadır. İlanlar son başvuru tarihine sahip olduğu için bu fırsatları kaçırmak istemeyen kişiler her gün kontrol etmelidir.

İlanlar üzerinde başvuru için taşınması gereken genel ve özel koşullar, hangi pozisyona personel alınacağı, kaç kişi alınacağı gibi bilgiler yazılıdır. Bunlara başvurunun ne zaman, nereye ve nasıl gerçekleştirileceği konusu da dâhildir.

Dolayısıyla adayların tek yapması gereken ilanları kontrol etmedir. Ardından yetkinliklerinizle uyumlu duyurulara denk gelirseniz, başvuru şekli, yeri ve gerekli evrakları kontrol edip uyarınca müracaat edebilirsiniz.

11 Comments

  1. Özel güvenlik görevlisiyim önlisans Özel güvenlik bölümü mezunuyum hastanemizde görev yapmak istiyorum

  2. BİR YİL AMELİYATHANEDE çalıştım STERİLLİK EGİTİMİ ALDİM TUM Ameliyatlara girdim personel olarak çalıştım severek ve şu anda ise ihtiyaç var rabbim hakimda hayirliysa nasip etsin tekrar hastane de çalışmayı insallah

  3. Medi bafra hastanesinde 5 yıl yemekhane servis çalışanı ve covit yogun bakımda çalıştım deneyimim gayet iyidir ve gerçekten işe ihtiyacım var

  4. Temizlik görevlisiyim medibafra hastanesinde çalışıyorum herturlu bilgim mevcut covit yogun bakım bilgim mevcut bilginize arz ederim sizlerle çalışmak istiyorum…

  5. İş istiyorum temizlik engelli yim temizlik yapmasın biliyorum özel eğitime gidiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*