Atakum Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2018

Atakum Belediyesi Personel Alımı

Samsun’un en kalabalık ve modern ilçelerinden birisi olan Atakum aynı zamanda Samsun ve Karadeniz genelinde sahili, düzenli yerleşimi ile ünlü beldelerden birisidir. Atakum Belediyesi iş ilanları ile uzun yıllardır çevre çalışmalarına büyük önem vermiş ve bu doğrultuda pek çok eleman istihdam etmiştir. Özellikle de “işçi” düzeyinde başvuru yapacak olan adayların daha şanslı olduğu Atakum Belediyesi personel alımı sürecinde, en az ilköğretim mezunu olan adaylar çeşitli düzeylerdeki kadrolara yönelik başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

Pek çok belediyenin de yaptığı gibi personel alımlarını internet üzerinden duyuran kurum, birçok kadro için ön başvuruları webden kabul etmektedir. Bu nedenle adayların düzenli olarak ilgili kanalları takip ederek, haberdar olmalarını önermekteyiz.

Atakum Belediyesi Personel Alımı

Atakum Belediyesi İşçi Alımı

Samsun ilinde faaliyet göstermekte olan belediyeler arasında Atakum belediyesi en çok sık işçi alımı gerçekleştiren belediyelerden birisidir. Özellikle de yılın bazı dönemlerinde sık sık gerçekleştirilen etkinlikler için ihtiyaç duylan iş gücüne yönelik alımları Atakum Belediyesi işçi alımı yaparak karşılamaktadır. Adaylar, belediyenin resmi web sitesini, İş-kur “iş ilanları” sayfasını ve web sitemizi de takip ederek, işçi alımlarından haberdar olabilirler.

Geçmişteki alımları da dikkate aldığımızda, ilçede ikamet eden vatandaşların bu alımlarda daha yüksek bir şansa sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kimi zaman bir diğer merkez ilçe olan İlkadım’da ikamet edenlerin de başvuru yapmaları mümkün olmaktadır. Başvuru şartları, açılacak olan işçi ilanlarının detay kısımlarında yer alacaktır…

Atakum Belediyesi Memur Alımı

Belediye bünyesinde memur olmak isteyen adayların dikkate almaları gereken ilk durum ise eğitim düzeyidir. Nitekim en az lise düzeyindeki mezun adaylar memur kadroları için başvuruda bulunabilmektedirler. Atakum Belediyesi memur alımı çok sık olmasa da, ara ara gerçekleştirilmektedir. Yine belediyenin resmi web sitesi üzerinden bu alımlardan haberdar olabilirsiniz.

Bölgenin farklı ilçelerinde yaşayan bir aday da, Atakum Belediyesi memur alımları için başvurusunu gerçekleştirebilir. Fakat göreve alındığı taktirde ulaşım zorluğu çekmemesi açısından iyi bir planlama yapması önerilir.

Üst düzey yada bir diğer ifade ile “uzman” olarak sınıflandırdığımız kadrolara ise en az lisans mezunu adayların başvuruda bulunabilmeleri mümkündür. Aynı zamanda memur alımlarını, KPSS başvurusu için açılan kadrolardan da takip edebilirsiniz…

Atakum İş İlanları

Samsun’da iş bulmak zor diyorsanız, Atakum iş ilanları sayfasını henüz keşfetmemiş demektir. Çünkü bu sayfada onlarca iş yayınlanıyor ve hatta vasıfsız adayların bile en az asgari ücret düzeyinde, düzenli bir gelir ile iş başı yapabilecekleri pek çok ilan bulunuyor.

Tüm bu imkanları ilanlar sayfasından kolayca takip edebilir ve internet üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Leave a Reply