Anadolu Sigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Anadolu Sigorta’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Anadolu Sigorta bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Anadolu Sigorta personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1 Nisan 1925’te Atatürk tarafından kurulan Anadolu Sigorta, İş Bankası’nın bir kuruluşudur. Ülkemizin ilk ulusal sigorta şirketi olması ile özel bir yere sahiptir. Merkezi Beykoz’da bulunan firmanın 2017 yılındaki toplam prim üretimi ise 4,7 milyar TL’dir. Her yılda hızlı bir şekilde büyümeye de devam etmektedir. 1300 den fazla kişinin çalıştığı Anadolu Sigorta sunduğu poliçeler ve önerilerde pek çok kişinin geleceğinde önemli bir rol oynamaktadır.

Anadolu Sigorta iş başvurusu

Anadolu Sigorta İş İlanları

Sigortanın öneminin her geçen gün arttığı ülkemizde farklı seçenekler sunması ve her bir müşterisine gösterdiği saygı ile dikkat çeken Anadolu Sigorta ailesi de büyümeye devam etmektedir. Dolayısıyla en iyi şekilde hizmet verebilmek ve herkese çözüm üretebilmek içinde daha çok personele ihtiyaç duyulmaktadır.

Talebin hızlı bir şekilde arttığı bir alan olması ile de pek çok kişi Anadolu Sigorta’nın yayınladığı iş ilanlarını çok yakından takip etmektedir.

Sigorta Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
24 Temmuz 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Hasar Yetkilisi
Son Başvuru Tarihi
20 Temmuz 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
İnovasyon Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
03 Temmuz 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Daha fazla Anadolu Sigorta iş ilanı için tıklayın.

Anadolu Sigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anadolu Sigorta iş ilanlarını https://www.kariyer.net üzerinden vermektedir. Bunun yanında ise her zaman başvuruya açık genel bir iş ilanı da bulunmaktadır. https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolu-sigorta-genel-basvuru-344828 sekmesinden girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Genel bir başvuru olduğu için özgeçmişiniz insan kaynaklarında bulunan bir havuz içerisinde toplanmaktadır. Pozisyon için uygun görülen adaylar ile ilgili görüşmeler yapılmaktadır.

Pozisyonların belli bir kısmında bu alanda eğitim almış olmak ve gerekli donanıma sahip olup olunmadığı aranmaktadır.

Anadolu Sigorta Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Uzman: Sigorta süreçlerinin takibi, yönetim sürecinden sorumlu olan kişilerdir.
  • Uzman Yardımcısı: Çeşitli departmanlarda çalışan uzmanlara yardımcı olmak ve süreçte bazı sorumluklara sahip olan kişilerdir.
  • Müfettiş Yardımcısı: Evrakların yasal olarak kontrol edilmesi, ilgili süreçlerin incelenmesi gibi sorumlulukları olan personeldir.
  • Sigorta Uzmanı: Farklı farklı sigorta çeşitleri için müşterileri bilgilendiren, işlemlerini yapan ve gelişmeleri takip ederek en uygun adımları atmaktan sorumlu olan personeldir. Ayrıca müşterileri her gelişmeden haberdar ederek istekleri doğrultusunda da evrak işlemleri yapan kişilerdir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: Birim ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir.

Alım Yapılacak Şehirler: Antalya, İzmir, İstanbul ve tüm Türkiye

Anadolu Sigorta Benzer İş İlanları

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*