İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Aksigorta Personel Alımı ve İş İlanları 2019

AkSigorta Personel Alımı

AkSigorta iş başvurusu ile çalışma hayatına yön vermek isteyenler için şirket hakkında bilgilendirme yaparak, çalışma koşullarını ve aktif iş ilanlarını bu yazımızda paylaştık. özkaynakları ve mali yapısı bakımından sektörün önde gelen firmalarından biri olan AkSigorta, 1960 yılından bu yana müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle yenilikçi vizyonu sayesinde sürdürülebilir ve çağdaş adımlar atan AkSigorta personel alımı gerçekleştirerek kadrosunu da daima yenilemeyi tercih etmektedir.

Ülkemizin dört bir yanındaki müşterilerine 2000’e yakın bağımsız acentesiyle kaliteli hizmet vermek isteyen AkSigorta işçi alımı yapmaktadır. Ayrıca 63 broker ve 16 bölge müdürlüğü de bulunan firmanın yıllık alım sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle AkSigorta eleman alımı ilanlarını yakından takip etmeniz durumunda, şirket bünyesinde kolaylıkla iş bulabilirsiniz.

AkSigorta Personel Alımı

AkSigorta Çalışma Şartları

AkSigorta çalışma şartları belirlenirken, performans değerlendirme sistemi oluşturulmakta ve her çalışan içinde bulunduğu ortam koşullarına göre ayrı ayrı değerlendirilmektedir. Bu nedenle firmanın ücret politikası da öncelikli olarak performans değerlendirme sistemine, sonrasında ise enflasyon oranına ve sektör koşullarına dayalı oluşturulmaktadır.

Maaşlar; aylık personel için belirlenen maaş ve 4 ikramiyeden oluşmaktadır. İşe geliş gidişler için servis imkânı ve öğle yemeği tüm personellere sunulmaktadır. Ayrıca hizmet merkezi çalışanları için performans primi ve 12 maaş verilmektedir. Şirketin uygulamalarını beğenenler, alt başlıktan AkSigorta başvuru detaylarını inceleyerek müracaatta bulunabilirler.

AkSigorta İş İlanları

Açık pozisyon sayısına bağlı olarak değerlendirdiğimizde, sigortacılık sektöründe en fazla ilanı bulunan firma AkSigorta diyebiliriz. Çünkü firma daima yeniliklere dayalı olan bir vizyon ile hareket etmekte ve bu doğrultuda daima güncel AkSigorta iş ilanları açılmaktadır.

Duyurular Kariyer.net aracılığıyla yapıldığı için oto hasar uzmanı, platform asistanı, acente satış danışmanı, projeler ve süreç yönetim uzmanı gibi birçok ilanı Kariyer’de bulabilirsiniz.

AkSigorta İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Genel başvuru ve açık pozisyonlara başvuru olmak üzere AkSigorta bünyesinde çalışabilmenizin iki farklı yöntemi bulunmaktadır. AkSigorta iş başvuru formu ile [email protected] adresine mail göndererek genel bir müracaatta bulunabilirsiniz. Firmaya ulaşan CV’ler şirket bünyesinde oluşacak olan muhtelif pozisyonlarda değerlendirilecek ve uygun bir pozisyon olduğu zaman size geri dönüş yapılacaktır.

https://www.aksigorta.com.tr/kariyer/is-ve-staj-basvurusu

Alternatif olarak mevcut iş ilanlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız, Kariyer.net’teki açık pozisyonları incelemeniz gerekmektedir. Kariyer hedeflerinize en uygun ilana anında online başvuru yaparak, firmanın acentelerinde ya da bölge müdürlüklerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. İlanlar arasında AkSigorta engelli alımı ile ilgili duyuruları da bulabilirsiniz. Ayrıca bu firmaya başvuruda bulunan kişilerin incelediği diğer şirketler; HDI Sigorta, Anadolu Sigorta, Eureko Sigorta ve Demir Sigorta’dır.

 

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir