Bagfaş Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Bagfaş Alımı Yapacak

Bagfaş’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Bagfaş bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bagfaş personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Bagfaş Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Bandırma Gübre Fabrikaları A.Ş., kimyevi gübre üretimi konusunda, sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarındandır. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli gelişmeyi hedef edinmiş, Türkiye ve Dünya’da sektörel pek çok ilke imza atmıştır.

BAGFAŞ Entegre Gübre Tesisleri, Marmara Denizi’nin güneyinde Bandırma – Erdek arasında, Kapıdağ yarımadasının karayla birleştiği noktanın yanı başında kuruludur.

BAGFAŞ, gerçek anlamda halka açık şirket özelliklerini taşımakta olup, Türk Sermaye Piyasası Mevzuatında öngörülüş olan tüm özellikleri daha kuruluş aşamasında ana sözleşmesine almış, sadece teknolojik alanda değil, hukuksal ve sosyal alanda da örnek bir şirkettir.

1969 yılında ülkemizin artan kimyevi gübre ihtiyacını gören Etibank Boraks ve Asitborik fabrikaları kurucusu genç bir mühendis olan Sınai Kimya Yüksek Mühendisi RECEP GENÇER’ in önderliğinde yöre çiftçi ve iş adamları tarafından kurulmuştur. Kuruluşunu takiben halka açılan BAGFAŞ’ın hisse senetleri o tarihlerden itibaren piyasalarda işlem görmüştür. Şirket merkezi 1978 yılında, Genel Kurulun oybirliği kararı ile İstanbul’a alınmıştır.

Bagfaş İş İlanları

Bagfaş’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Muhasebe Müdür Yardımcısı

 • Üniversitelerin İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden mezun,
 • İleri düzeyde İngilizce bilen,
 • İmalat sektöründe maliyet muhasebesi alanında; genel muhasebe, finans, faaliyet raporu, yönetsel raporlama, mali analiz, kredi, banka işlemleri ve nakit akım yönetimi konularında en az 5yıl iş tecrübesine sahip,,
 • Bankacılık, finans ve diğer resmi kurumlar ile her türlü iş takibini yönetebilen, hesap kontrollerini yapabilen, mevzuat değişikliklerini yakından takip eden,
 • Finansal tabloların hazırlanması ve yorumlanmasında tecrübeli
 • MS Office programlarını ve Netsis Erp programını iyi derecede kullanabilen

Yatırımcı İlişkileri Müdürü

 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun
 • Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve/veya Kurumsal Yönetim Derecelendirme Lisansı’na sahip olan
 • Yatırımcı ilişkileri konusunda en az 3 yıl tecrübeli
 • MS Office uygulamalarını iyi derecede kullanabilen
 • KAP, e-GKS, e-Şirket, e-Yönet ve MKS uygulamalarını kullanabilen
 • İyi derecede İngilizce bilen
 • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olan

Bagfaş İş Başvurusu Formu

Bagfaş iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Bagfaş’nın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 Comments

 1. ziraat mühendisiyim.Amerikada 5 yıl kaldım.boş zamanlarımda pazarlama firmalarında çalıştım.Hem dil okulunu bitirdim. Hemde uluslar arası finans üzerine mastır yaptım. Türkiyeye dönerek,şaskere gittim. 2014 şubatında askerliğimi bitirdim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*